Jump to content

Zmiana czasu AFK w obrębie stanowisk rozładunku


WooQash

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zmiana czasu AFK w obrębie stanowisk rozładunku
Opis Sugestii: Nie ukrywam, że krew mnie zalewa, gdy podjeżdżam do swojego miejsca rozładunku i stoi na nim Sierotka Marysia, która zasłania miejsce rozładunku. O ile wiem nie tylko ja mam takie problemy, nawet znany przez chyba wszystkich Wujek Bohun też wypowiadał się na ten temat i w 100% go popieram. Zaparkowanie w przypadku stania takiej Sierotki z kamery wewnętrznej (najbardziej realnej) jest bardzo utrudnione i aby zaparkować jednocześnie nie wywołując białej gorączki należy użyć kamery zewnętrznej. W związku z tym wnoszę o zmianę czasu AFK w obrębie stref rozładunku, albo nawet na wszystkich firmach (chociaż tutaj mogą być pretensje ze strony firm, które zbierają się na konwoje w miejscach dozwolonych, nie naruszając miejsca do parkowania). Na prawdę sporo ludzi nie ma mózgu i po oddaniu ładunku odchodzą od komputera, albo minimalizują grę nie zdając sobie sprawy, że uniemożliwiają dogodne zaparkowanie innym osobom. Co innego, gdy 3, czy więcej osób parkuje na raz, a co innego, gdy stoi Sierotka Marysia. Zaraz powiecie, że jest strefa bezkolizyjna. Owszem jest, ale nawet pomimo tego chcę zachować jakąś realność. Osobiście nie uznaję stref bezkolizyjnych, chociaż cieszę się, że są gdyż jest to wymysł na trolle, których niestety pełno.
 
Przykładowe obrazki: brak
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Próba urealnienia, chociaż w minimalnym stopniu sytuacji na spedycjach. Sierotki potrafią stać czasami pełne przeznaczone 10 minut, co dla innych osób jest stratą czasu. Urealniłoby to też parkowanie, gdyż nie trzeba by było przenikać przez Sierotki, które znikały by po 2, a nie 10 minutach.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@WooQash,masz rację,nie oceniam IQ wszystkich graczy,ale wystarczy mi to co się dzieje w w wirtualnym świecie ets.

Mam nadzieję,że admini dostosują się do Twojej,mojej i innych wypowiedzi uczestników,aby to zjawisko raz na zawsze wyeliminować. 

Osobiście jestem delikatnie ujmując ,zdenerwowany zachowaniem ''naszych przyjaciół ze wschodu''A także nie pomijając Tureckich kolegów,którzy kolokwialnie mówiąc ''mają wszystko w d.... bo to jest tylko gra,gdzie można się zemścić na nacjach innej wiary,poglądów politycznych,religijnych etc.

Nie oto chodzi!

Jeżeli będzie się szerzyć nienawiść na drogach ETS,to ja jako (chyba) pierwszy,będę za usunięciem MP.

Mam dosyć żeby w czasie jazdy rozglądać się za potencjalnym rammerem,trollem,czy innym sk...Chcę  normalnie uczestniczyć jako wirtualny kierowca,który będzie wynosił z gry stu procentowe zadowolenie.

Pamiętajcie to jest tylko GRA!

P.S.

Możecie mnie zbanować ,ale to jest moje ZDANIE!

To na razie wszystko,mam nadzieję ,że ktoś z ''góry'' to przeczyta.

Z poważaniem 

Patryk1975

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Osobiście według mnie na spedycjach kolizje powinny być włączone, ale wiem, że na tą chwilę nie ma co na to liczyć z wielu względów. Patrząc z brzegu np. spawnowaniem się ciężarówek podczas używania szybkich zleceń, czy chociażby spawnowaniem się naczep, które nie są przecież zsynchronizowane na spedycjach. Do tej pory już sporo razy zdarzyło się, że naczepy były poprzewracane, czy stały na dachach (swoich, czy firm). Tego nie wymagam, bo wiem co jest priorytetem w wersji alpha, ale na pewno przywróconych kolizji na spedycjach można spodziewać się w wersji beta. Na tą chwilę postuluję tylko o to, co napisałem w pierwszym poście.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Poruszyłeś ciekawy temat, mianowicie poprzewracane naczepy. Miałem tak dokładnie 3 razy i niestety nie mogę dojść co to spowodowało.

 

Moim zdaniem kolizje powinny zostać wyłączone ponieważ mamy takich kierowców jakich mamy. Wiecznie im się śpieszy... Osobiście czekam jak widzę że ktoś odstawia naczepę bo mi się nie śpieszy jak gram ;)

 

Pozdrawiam ! ;)

Link to comment
Share on other sites

W sumie jestem za a ponieważ myślę, że może być ciekawie no ale kurka wodna.. te szybkie zlecenia wszystko chrzanią i przez nie to pewno nie wypali.. eh :(

 

(Zaproponowałem usunięcie w jednej z firm usunięcie kolizji ale tam sytuacja wygląda inaczej: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/4095-collision-w-firmie-kaarfor/)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Pomysł jak najbardziej dobry. Szkoda że nie da się wyeliminować ludzi którzy parkują w paru na raz.. To by znacznie urealniło rozgrywkę. 

 

Co do AFK, w firmach 1min, na miejscach parkingowych wydłużyć do 20min.. Żeby można było spokojnie zjeść.

 

Pozdrawiam ! :)

jak dla mnie to 5min na terenie firmy, a po oddaniu naczepy powinien wyswkoczyc komunikat: ODJEDŹ Z MIEJSCA NA ROZŁADUNEK!!!

Link to comment
Share on other sites

Osobiście według mnie na spedycjach kolizje powinny być włączone, ale wiem, że na tą chwilę nie ma co na to liczyć z wielu względów. Patrząc z brzegu np. spawnowaniem się ciężarówek podczas używania szybkich zleceń, czy chociażby spawnowaniem się naczep, które nie są przecież zsynchronizowane na spedycjach. Do tej pory już sporo razy zdarzyło się, że naczepy były poprzewracane, czy stały na dachach (swoich, czy firm). Tego nie wymagam, bo wiem co jest priorytetem w wersji alpha, ale na pewno przywróconych kolizji na spedycjach można spodziewać się w wersji beta. Na tą chwilę postuluję tylko o to, co napisałem w pierwszym poście.

włączone kolizje na spedycjach??? życzę powodzenia z szansą na oddanie ładunku. wtedy będziesz miał drugi rotterdam w godzinach szczytu, bez admina online. pod warunkiem że w danym mieście będzie sporo graczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam wierze że gracze dadzą radę się ogarnąć i na spedycjach nie będzie przepychanek gdyby np usunęli strefę bezkolizyjnej :)

 

 

Kolizje w spedycjach? To teraz wyobraźcie sobie, że parkujecie, a ktoś wchodzi do gry, którą skończył zaraz po oddaniu ładunku. 

 

Zawsze można spróbować zrobić tak, że osoba która wchodzi do gry i zespawni się w jakiejś osobie będzie miała na sobie włączone coś ala przenikanie przez innych, czyli taką nocollision strefe :P Takie przenikanie by mogło znikać z chwilą wyjechania z jakiegoś gracza :) Nie jestem pewny jak ciężkie to może być do zrealizowania, ale myślę że jest to do zrobienia :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma opcji na kolizje na firmach - Jak napisał Vaiarek. Firmy to miejsca gdzie dużo osób po oddaniu ładunku daje alt+f4, bądź po prostu wychodzi z gry. A nawet jak ktoś stoi na miejscu do rozładunku to chyba nie cofasz pierwszy raz prawda? Moim zdaniem system afk powinien załączać się tylko kiedy ktoś stoi na drodze - Na strefach bez kolizji, pks'each' itd powinien być wyłączony - Zawsze na Zbiórkach na konwój, co chwila trzeba coś pisać żeby nie zostać wyrzuconym przez system afk  :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale kiedyś serwer nie miał tyle slotów co aktualnie przez co był zawsze pełny i ciężko było wejść, często jak mieliśmy jakieś konwoje większe to trzeba było czekać aż ktoś wyjdzie z serwera aby zwolnił miejsce dla graczy którzy zgłosili się na konwój, wiele graczy zostawia trucka na poboczu i idzie np na obiad. System AFK jest potrzebny. A co do samego pomysłu WooQash-a jestem jak najbardziej na tak, często można zobaczyć osoby afkujące po oddaniu towaru, niestety jest cała masa takich graczy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.