Jump to content
Sign in to follow this  
RequieB

Yeni Oyun Modu

Recommended Posts

Yeni oyun modu oyuna yeni bir taze kan olmuş olacak düşüncem doğrultusunda. 

ETS oyuncularının aradığı ve yıllardır beklediği bir mod olan Aİ trafiği geliştirilip üstüne daha da yeni işler eklenir ise , ETS nin sürdürülebilirliğini daha da arttırmış olacak. 

Özellikle tek gezen ve harici şler ile haşır neşir olan oyuncular için artık yollar boş olmayacak ve oyun farklı bir boyuta taşınmış olacak. 

Lakin Calais-Duisburg gibi şehirlerin trafik planları nasıl olur o konuda korkularımız yok değil :) 

Umarım güzel bir şekilde sonuçlanır ve bizler gibi ets de harici işleri seven oyunculara güzel bir ortam oluşmuş olur. 

 

Elinize sağlık. 

 

Beni düşüncem bu şekilde sayın @RequieB  :D

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Forz0214

Umarım eu2 sunucusu için değildir / eğer eu2 için ise vay halimize. Ama ayrı bir sunucu açılacaksa güzel bir mod gibi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merhaba,

 

Yeni Oyun modu için yayımlanan Fragman'da sadece Yapay Zekanın Çok oyunculu moda ekleneceği belirtilmiş. Eğer, bu durum tüm Sunucular için gelecek olursa halihazırda yoğun olan bölgelerin kontrolü bir hayli zorlaşacak. Ama, oyunun DLC Haritalarında tek başına dolaşmak istemeyen Oyuncular için de bir alternatif olacaktır.

 

Aynı zamanda, henüz tamamen bir açıklığa kavuşmadığı için "Harici" bir Sunucu da açılabilir. bu durumda, Oyuncular kendi tercihlerine göre hareket edecek ve dilediği Sunucuya erişecektir. Bu durumda da alternatif ve keyifli bir hal alacaktır.

 

Son olarak, Yapay Zekanın sebebiyet verdiği Kazalarda kimin suçlu olacağı da faili meçhul. Umarım herkes için Yararlı ve Keyifli olur.

 

Saygılarımla.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Öncelikle güzel bir oyun modu.

Multiplayer'de arkadaşı olmayan kişilerin canı sıkılmayacak en azından.Ama şöylede bir sorun var.Bir kişi önündeki yapay zeka ya çarptığında yapay zeka bildiğiniz gibi duruyor.Bu olay kalabalık bölgelerde sıkıntı yaratabilir.Ama bunu düşündüklerini varsaymak istiyorum.Hakkımızda hayırlısı. TMP Boyuna Büyüyor. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Şuan kendi düşüncelerimi söylemem gerekirse, yayınlanan tanıtım videosundan AI araçlar ile birlikte arkadaşlarımız ile beraber tır sürebileceğimiz kesin. Ama bunun nasıl olacağı meçhul(?) Tamam, bir video yayınlandı ama bu videoda insanların aklında bir sürü soru takılmış olabilir. En basitinden; 

  • -Bütün sunucularda mı aktif olacak?
  • -Başka sunucuda mı açılacak yoksa herkes o sunucuda mı Ai araçlarıyla sürebilecek?  
  • -Multiplayer oyunlarının genellikle yaptığı kendi özel sunucumuzu açabilecek miyiz?

 

Benim açımdan aklımdaki soruların tamamının cevabını alabilecek bir resmi bir açıklama yayınlanana kadar düşüncelerim/fikirlerim bunlardan ibaret. Kısa bir tanıtım videosuna bakarak bütün soruları cevaplandırmak imkansız ve olur/olmaz diye yorumlamak tam olarak şu durumda yanlış olabileceği kanaatindeyim. Olur-Olmaz diye yorum yapacaksak yargısız infaz durumuna girer ki bu da biz Türk'lerin genellikle yaptığı bir durum. 

  • Upvote 1
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎17‎.‎06‎.‎2018 at 6:56 PM, nurettinozturk0 said:

@RequieB eğer bunun için farklı server açılmaz ise bu oyunun sonu demektir insanların ban yemesi daha kolay olucak ve trollemeler daha fazla artıcak inşallah eu2 ye böyle birşey gelmez :(

Dostum bence araçlara çarpanlara bir ceza gelir gibi mesela çarpan kick vs. öyle şeyler ama bu mod dan önce şu yol çalışmalarını senkronize etsinler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bu oyun modu; Kişisel bilgisayarımız ile Ayrı bir clent den arkadaşlarımız ile oyun oynamak için port açıp oynayacağımız bir oyun modu şeklin de olacağını düşünüyorum (İnternet kafe de 1,4 yada 1,6 CS oynamak gibi. Bilgisayarlardan biri oyunu kurar ve isteyen arkadaşları  "sınırlı bir sayı da olur" bu pc ye bağlanarak oyunu birlikte oynar...) Benim fikrim bu şekilde bir oyun modu gelir. Ana makine ne kadar kuvvetli bir konfgürasyonda olursa o kadar verimli olur. İnternet bağlantısı da güzel olalı :) En büyük iş Cpu ya düşer diye tahmin ediyorum...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merhabalar herkese,

 

Yapay zekanın multiplayer için uygun olup olmadığından şüpheliyim açıkcaksı çünkü biliyorsunuz bazı durumlarda sapıtabiliyor, bu durumla ilgili TMP'nin bir çözümü olmuştur umarım. 

Ancak genelleme olarak bakılırsa güzel düşünülmüş olumlu bir çalışma bu oyunu ileriye taşıyacak tek şey güncellemelerdir :) (Eklentiler)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest DASDASDAS

Ohh Be Uzun Zamandır Bunu Bekliyordum Çok İyi Oldu Ve Büyük İhtimal EU 2 De Boşalacaktır Az Da Olsa Diye Düşünüyorum 

Saygılarımile.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...