Jump to content
C-D Intersection ×

Valiente

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

About Valiente

 • Birthday 01/01/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Nordhein-Westfalen,Dusseldorf
 • Interests
  Alex745alejandro / Ali Can ∞ Unutulmayacaksın.
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Germany: Düsseldorf
 • Known languages
  English,Deutsch,Turkish

Recent Profile Visitors

1699 profile views

Valiente's Achievements

 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

9

Reputation

 1. Selamlar,oyunumu daha yeni 1.43 güncellemesine yükselttim ve gördüm ki oyun içi direksiyon ayarlarının tamamı değişmiş.Eskiden düşük hızlarda yumuşak ve rahat dönen direksiyon,şuanda bütün hızlarda aynı sertlikte ve kesinlikle toplamıyor.Logitech Driving Force GT kullanıyorum Profiler ile birlikte.Eskisi gibi yüksek hızlarda sert ve kendini toplayan,düşük hızlarda yumuşak yani kısacası hıza göre değişken direksiyonu bu yeni güncellemede nasıl yapabilirim ?
 2. Valiente

  HIZ SINIRI

  Kime göre neye göre yeterli bir hız ? Fren gücünü kendinizin ayarlayabildiği bir oyunda bu ne kadar mantıklı ? Bir tır devrilecekse 60 km/h ile de devrilebilir,bu yüzden bu uygulamayı saçma buluyorum.Simülasyon oyunlarında deneyimin tam anlamıyla yaşanabilmesi için çoğu parametrenin kullanıcıya bağlı olması gerekir,aynen gerçek hayattaki gibi.Ancak bu hız sınırlama uygulaması kullanıcıyı sadece sıkıp,yapay bir düzende olduğunu yüzüne defalarca çarpar durumda.Limitlerini kullanıcının kendisinin belirleyemediği bir oyunda simülasyondan bahsedilemez.
 3. Ben de şuan aynı hatayı alıyorum ve herşeyi denedim.Ancak çözülmüyor.
 4. Öncelikle teşekkür ederim,sorunun internet kaynaklı olduğunu düşünerekten telefonumun internetini bağlayarak güncellemeyi sağlamış oldum.
 5. TruckersMP Clientini açınca güncelleme geliyor,güncellemeyi başlatınca ''webclient isteği sırasında özel durum oluştu.'' hatasını alıyorum.TruckersMP'yi silip bir daha yükledim olmadı,programdata'dan dosyasını silip bir daha yükledim olmadı,ETS 2'yi 1.33 betasına indirgedim olmadı,dosya bütünlüğünü doğruladım olmadı,VPN denedim olmadı,yönetici olarak ve windows 7 uyumluluğunda çalıştırdım olmadı,başka kaynaktan indirdim yine ve yine olmadı.SinglePlayer'a sorunsuz girebiliyorum,sorun nedir ?
 6. olmuyor,orayı sildikten sonra system'den şeyleri yükledi fakat güncellemeye gelince yeniden aynı hatayı veriyor.
 7. Saygıyla,özlemle ve minnetle anıyoruz.Hiç görmeden özlemenin tanımı nedir diye sorsalar,işte budur derim.10 Kasım'da ruhum bir başka daralıyor.Bize böyle güzel bir vatan bıraktığı için başta kendisine,sonra silah arkadaşlarına minnettarız.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
 8. Valiente

  Çift Dorse

  çift dorseler sadece iskandinavya da kullanılabiliyor diye biliyorum.
 9. Valiente

  Yeni Skoda

  kimse dikkat etmemiş ama mekanik anlamda da çok şey değişmiş.rölanti devri düşmüş,vites geçişleri artık milisaniyeler içinde gerçekleşiyor,ki bu benim 4 senedir istediğim,(hatta geçen sene bu vites sistemini önerdiğim için millet epey karşı çıkmışt)arzuladığım birşeydi ve muhteşem birşey.bu çoğu kişinin umrunda değildir ama önemlidir,mesela arabanın 0-100 ü eskiden 10 saniye iken şimdi 6 saniye bu da eskiden muazzam bir kayıp olduğunu gösteriyor şanzımanda.frenler elden geçmiş şuanda çok kuvvetliler.ama bunların yanında yine birkaç olumsuzlukta yansımış araca mesela vites oranları kısalmış,ilk 2 vites ile son 2 vitesin oranı çok az sanki tır vitesiymiş gibi,bu kadar düşük viteslere gerek yok.bu kısalık yüzünden araç 150 ile giderken biraz bağırıyor eskiye nazaran,hız sınırı olmasa idi eskiden 240 ları gören araba şuan mümkünatı yok 210 u geçemez,bu da haliyle bir dezavantaj.diğer dezavantaj ise arabanın sürtünme katsayısı artmış,mesela eskiden 120 ile giderken gazı bıraktığınızda araba süzülüyordu ve hızı da kolay kolay düşmüyordu,şuan ise gazı bıraktığınız anda sanki fren yaparcasına aracın hızı 120 den 80 e 4-5 saniyede iniyor,böyle olmaması içinde sürekli ayağınız gazda olması gerekiyor bu da gereksiz motor sesi ve yakıt demek,hoş olmuyor.diğer dezavantaj ise aracın 120 den sonra ivmelenmesi.eskiden 150 ye rahat rahat ulaşırken,ki olması gerekende budur,şuanda 120 den sonra sanki aracı birşey tutarcasına araç hızlanmıyor.ama buna rağmen aracın 0-100 ü 6 saniye ve alt hızlarda deli gibi gidiyor,yani bir orantısızlık var,düzeltilmesi gerekiyor.benim gördüğüm bu güncellenen skodadaki dezavantajlar bunlar.
 10. gelmesi görsel açıdan çok iyi olur gerçekçilik katar.bir de şu geceleri zifiri karanlık yapsalar ne kadar güzel olacak...
 11. Valiente

  Yeni Oyun Modu

  sonunda güzel bir adım,eğer gerçekten iyi bir şekilde oyuna entegre edilebilirse bu olay çok iyi olmuş olacak.
 12. Scania,her ne kadar Volvo 750 ps 3.550nm torka sahip olsa da,Volvonun max tork ve max hp verdiği alanlar kısa ve kısıtlı olduğundan,Scania'nın V8 730 ps 3.500nm torkuna yenik düşüyor.Ek olarak Volvoda 2 bin devirde kısıtlayıcı var,o yüzden o da topspeede etki ediyor.Volvonun topspeedi 150 km/h ile sınırlı iken(2bindeki devir kısıtlayıcıdan dolayı),Scania'nın 160-170 km/h arası. Bu arada en sevdiğim harita ise iskandinavya.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.