Jump to content

Oyun İçinde Steam Bildirimleri Gözükmüyor

Guest

Recommended Posts

Başlıkta belirttiğim gibi oyun oynarken steam bildirimleri gözükmüyor. Arkadaşlarımdan birisi oyuna girdiğinde ya da mesaj attığında göremiyorum. Aynı zamanda TAB'dan birisinin steam profilini görüntüle dediğimde hiçbir pencere açılmıyor. Eskiden bu problem yoktu bilgisayarı formatladıktan sonra düzeltemedim. Steam'da oyun içi ayarlarım şu şekilde: 

Md0Yk7.png 

Bazı dosya bozuklukları neden olabilir. İsterseniz şunları deneyin.

- Başlat+R yaparak arama yerine %temp% yazıp aratın, açılan klasördeki herşeyi silin.

Bilgisayarı yeniden başlatın, Arka planda gereksiz programları kapatın, bilmediğiniz programları ellemeyin.

- Bu işe yaramazsa Steamı kaldırıp yeniden kurun.

Merhaba,

Önceden sorun olmayan gayet düzgün çalışan programların formattan sonra çalışmaması normaldir (Benim külüstürde olduğu gibi)

2 tane çözüm vardır.

1-) Bilgisayarınızdan Steam ile alakalı her şeyi silip yeniden deneyiniz.

2-Tekrardan format attırınız.Aynı sorun devam ediyor ise bir bilgisayarcıdan format attırmanı tavsiye ederim.

Selam @FightForGlory;

Steam dosyalarının zarar görmüş olma ihtimaline karşı steam'İ tekrar kurmayı denedin mi?

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.