Jump to content
  • 0

TSnotifier - problem z multiplayerem.


Zdobywca Zdobyczy.

Question

Witam.Ats i ets2 singleplayer , Jak również inne gry działają bez problemu z danym pluginem.Niestety , ats/ets2 multiplayer nie działa z tym pluginem (nie pokazuje go wogole).Pytanie moje brzmi,  co zrobić by działało bo trochę to głupie że singleplayer działa z tym pluginem bez problemiku a multiplayer nie.Dodalem też do notatnika  proces "Launcher.exe" (odpowiadający chyba jeśli się nie mylę za launcher do multiplayer ets2/ats) ale też nic nie pomoglo.

 

 

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

probowałes odpalic ats/ets2 jako administrator  , i teamspeak3 tez jako administrator ? Mi takie cos pomoglo , jedynie czasem psuje sie i nie moge zminimalizowac etsa jak chce isc na pulpit ale dziala jakos :) 

Edited by BoSsik2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 hours ago, BoSsik2 said:

probowałes odpalic ats/ets2 jako administrator  , i teamspeak3 tez jako administrator ? Mi takie cos pomoglo , jedynie czasem psuje sie i nie moge zminimalizowac etsa jak chce isc na pulpit ale dziala jakos :) 

Jutro sprawdzę i dam tutaj znać.

 

 

Działa , dzięki.

Edited by Robert_DRAJWER [BG]

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
19 hours ago, Robert_DRAJWER [BG] said:

Jutro sprawdzę i dam tutaj znać.

 

 

Działa , dzięki.

Ciesze się ze pomoglem :))

Edited by arusf2011 [PL/EN]
Modzika nie proś...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.