Jump to content

Niesłusznie dostałem perm bana


Recommended Posts

Zrobiłem sobie tag admin dosłownie na 1 min bo jaki koleś wjechał w moja ciężarówkę i chciałem go nastraszyć.Chwile po tym dostałem bana za tag.Proszę o unbana już więcej tak nie zrobię nie wiedziałem że tak nie można proszę o pomoc :(

I dopiero odkryłem że istnieje taka funkcja zawsze myślałem że trzeba być w jakiejś firmie żeby mieć tag.Przepraszam za moją głupotę mam nadzieje że mi wybaczycie więcej się to nie powtórzy! :( 

Proszę o unbana to moja ulubiona gra w którą gram z moim kolegą obiecuje że już więcej tego nie zrobię :( 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ban jest jak najbardziej słuszny, zasady korzystania z tagu są określone w regulaminie gry. Apelację składamy na https://truckersmp.com/appeals - należy przedtem zaopatrzyć się w screenshota okna ustawień gry. Dostęp do niego uzyskasz wciskając przycisk z zębatką w lewym górnym rogu ekranu na etapie logowania się do TruckersMP w grze. Przedtem w tym samym oknie należy zmienić/usunąć tag. Po wykonaniu screenshota, należy go wysłać do darmowego hostingu zdjęć, na przykład na Imgur, później wygenerowany link do zdjęcia(najlepiej bezpośredni) należy wstawić w treść apelacji by administrator, który cię zbanował mógł zweryfikować, czy tag został zmieniony.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.