Jump to content

Major w CS:GO = darmowe pieniądze


RaneMoro

Recommended Posts

Witajcie!

 

Dzisiaj zaczyna się major w CS:GO. A co to oznacza? Skrzynki z pamiątkami! Jak ktoś dropnie np. cobblestone to jest 30€ na plusie 1f642.png:)Zawsze za to można kupić jakieś DLC do ets'a albo i nawet samego ATS'a.
Jeżeli ktoś ma CS:GO, ale nie wie jak dropić skrzynki to polecam to: http://izaktv.pl/skrzynki-eleague-major/
UWAGA!
Szansa na dropnięcie skrzynki jest mała, ale osobiście na dwóch majorach dropnąłem 5 skrzynek i je... otworzyłem xD (teraz będę sprzedawał)

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MinatomiraiX said:

Ostatnio dropiły jakieś zakichane cobble to straciłem tylko czas. 

 

Twierdzisz, że jak nie dostałeś skrzynki (pamiątki) to straciłeś czas?

Czyli, byłeś tam tylko ze względu na skrzynki i nie obchodził Cię turniej (oglądanie). ;)

Edited by ElectroMusic!
błąd

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Czasem też mnie k*****  bierze na tę grę. Zagrałem sobie w wyścig zbrojeń (mapa z domkiem bo nie znam nazwy). Poszedłem do domu, wpakowałem w gościa cały magazynek (30 celnych strzałów) od tyłu i gościu żyje. Odwraca się do mnie, oddaje 2 strzały w pierś i padam martwy. Powiedzcie mi czy to oni tak potrafią trafić, używają wspomagaczy (cheatów) czy naprawdę gra jest do dupy?

Link to comment
Share on other sites

Temat jest o jakimś wydarzeniu w CS GO. Spodziewałem się przeczytać więcej rzeczy na ten temat (Nie gram w CSa GO i mi z tym dobrze, ale lubię czytać), tym czasem zdążyłem już przeczytać że:

- Gracze CS GO to cheaterzy

- Narzekania bo ktoś jest lepszy

- Lament że coś komuś nie wyszło

- Jakieś narzekania że coś kiepskiego dropi

- Gra jest taka siaka owaka

 

O tak. Widać że gracie w CSa...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.