Jump to content

0.1.3 Alpha została wydana.


Recommended Posts

Ogólnie, aktualizacja, to praca bardzo dobra, prócz paru niedociągnięć z TABem (tabelą), i z tego co widzę, co piszą admini, to zbugowana sygnalizacją.

Dać możliwość wyłączenia tych awatarów nawet jak nie mam Winter Moda i będzie świetnie, ponieważ aktualnie nie mam tej zakładki 'Settings'...

Muszę się chyba zdecydować na pobranie tego xd.

Gdzie tutaj widzisz dobrą pracę? Co jest dobrego w tej aktualizacji? Zamiast synchronizacji świateł masz bugi, "TAB" prosi o pomstę do nieba, brak "settings" jak nie masz winter moda, śnieg godny pożałowania, a jak nie masz winter moda to podczas opadów "deszczu" z kabiny za szybą widzisz śnieg, a na szybie deszcz, co chwilę ktoś pisze, że ma crashe, wyrzuca z gry. 

Jedyne co na prawdę dobrze wyszło to dodanie avatarów, bo jest to dobry pomysł i fajnie, że można to wyłączyć jak ktoś nie potrzebuje/nie chce(jeżeli się ma winter moda)

 

Admini po testach nie powinni pozwolić, żeby to było puszczone dla ogółu, a devsi niech się wstydzą za to co stworzyli. 

Natychmiastowo powinni się wziąć do roboty i poprawić wszystko tak jak trzeba, szczególnie z tymi światłami, deszczem i settingsami. Już pół biedy z tym "TAB".

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Ja widzę że każdy umie tylko narzekać... Cieszcie się że w ogóle możecie grać bo równie dobrze deweloperzy mogliby wypuścić MP dopiero po ukończeniu wszystkiego (po zakończeniu wsparcia dla ETS-a przez SCS).

  • Upvote 2

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ale Wy sie spinacie... Na 100% devsi nie wydaliby nowej wersji bez sprawdzenia jej pod kątem crashów, poprawności działania itp. Najpierw ludzie piszą, że światła się rozsynchronizowały i trzeba poprawić, a jak już devsi zrobią coś w tym kierunku to odzew, że nie potrzebne były poprawki... o,O Zdecydujcie się. Takie gadanie tylko wkurza i demotywuje do robienia czegokolwiek... Też nie uważam, że ta poprawka jest krokiem naprzód, ale chwała całej ekipie za to, że próbują ciągle coś poprawiać, a to że pojawiają się błędy zdarza się nawet największym studiom. 

Link to comment
Share on other sites

Takie pytanie do osób co widzą od godziny 00:00 czerwone światła. Jeżeli gracie na wintermodzie. Światła są czerwone całe? tzn czerwone są 3 światła czerwone, żółte i zielone ? Jeżeli tak to jest wina autora modu ponieważ nie ma tekstury od tych świateł :)   

 

Ja widzę że każdy umie tylko narzekać... Cieszcie się że w ogóle możecie grać bo równie dobrze deweloperzy mogliby wypuścić MP dopiero po ukończeniu wszystkiego (po zakończeniu wsparcia dla ETS-a przez SCS).

Dokładnie :)

 

 

Gdzie tutaj widzisz dobrą pracę? Co jest dobrego w tej aktualizacji? Zamiast synchronizacji świateł masz bugi, "TAB" prosi o pomstę do nieba, brak "settings" jak nie masz winter moda, śnieg godny pożałowania, a jak nie masz winter moda to podczas opadów "deszczu" z kabiny za szybą widzisz śnieg, a na szybie deszcz, co chwilę ktoś pisze, że ma crashe, wyrzuca z gry. 

Jedyne co na prawdę dobrze wyszło to dodanie avatarów, bo jest to dobry pomysł i fajnie, że można to wyłączyć jak ktoś nie potrzebuje/nie chce(jeżeli się ma winter moda)

 

Admini po testach nie powinni pozwolić, żeby to było puszczone dla ogółu, a devsi niech się wstydzą za to co stworzyli. 

Natychmiastowo powinni się wziąć do roboty i poprawić wszystko tak jak trzeba, szczególnie z tymi światłami, deszczem i settingsami. Już pół biedy z tym "TAB".

 

Settings jest tylko trzeba umieć używać ekranu logowania :) Tab właśnie jest dobrze zrobiony ludzie teraz narzekają o to że nie ma odległości od innych graczy lecz czy w prawdziwym życiu przy wyprzedzaniu masz jakiś licznik odległości ? Nie. Teraz po prostu trzeba myśleć co się robi :) Ciesz się że wgl. możesz sobie pograć z kolegami w ETSa bo gdyby nie developerzy to byś nadal sobie na singlu musiał jeździć :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Gdzie tutaj widzisz dobrą pracę? Co jest dobrego w tej aktualizacji? Zamiast synchronizacji świateł masz bugi, "TAB" prosi o pomstę do nieba, brak "settings" jak nie masz winter moda, śnieg godny pożałowania, a jak nie masz winter moda to podczas opadów "deszczu" z kabiny za szybą widzisz śnieg, a na szybie deszcz, co chwilę ktoś pisze, że ma crashe, wyrzuca z gry. 

Jedyne co na prawdę dobrze wyszło to dodanie avatarów, bo jest to dobry pomysł i fajnie, że można to wyłączyć jak ktoś nie potrzebuje/nie chce(jeżeli się ma winter moda)

 

Admini po testach nie powinni pozwolić, żeby to było puszczone dla ogółu, a devsi niech się wstydzą za to co stworzyli. 

Natychmiastowo powinni się wziąć do roboty i poprawić wszystko tak jak trzeba, szczególnie z tymi światłami, deszczem i settingsami. Już pół biedy z tym "TAB".

Dobrą robotę widzę w tym, że chłopaki się przynajmniej starają i pracują, a nie zostawiają MOD na bok i niech się dzieje co chce.

Za to im pochwała, a nie ciągłe narzekanie... takie coś tylko zniechęca do pracy :).

Zgłaszać jak najbardziej powinno się błędy, ale nie ciągle narzekać. Jak komuś nie odpowiada - niech nie gra, albo stworzy coś sam na miarę swoich kompetencji, to wtedy ujrzy jaki to 'PROSTY' temat.

Co do settingów, problem naprawiony... musiałem przeinstalować MODa. (Nie wyskakiwało mi te menu z opcjami).

Takie pytanie do osób co widzą od godziny 00:00 czerwone światła. Jeżeli gracie na wintermodzie. Światła są czerwone całe? tzn czerwone są 3 światła czerwone, żółte i zielone ? Jeżeli tak to jest wina autora modu ponieważ nie ma tekstury od tych świateł :)

Dokładnie :)

Settings jest tylko trzeba umieć używać ekranu logowania :) Tab właśnie jest dobrze zrobiony ludzie teraz narzekają o to że nie ma odległości od innych graczy lecz czy w prawdziwym życiu przy wyprzedzaniu masz jakiś licznik odległości ? Nie. Teraz po prostu trzeba myśleć co się robi :) Ciesz się że wgl. możesz sobie pograć z kolegami w ETSa bo gdyby nie developerzy to byś nadal sobie na singlu musiał jeździć :)

Co do TABa (tabeli), to tak ta odległość jest potrzebna ze względu na błędy synchronizacji (interpolacji), przez co lusterka pokazują błędną pozycję (chociaż nie tylko one).

Gdy nie widać tej odległości wszyscy będą się chować 'jak najszybciej' co będzie powodować wiele wypadków.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

(T-H)Wojciech(PL) po wciśnięciu tab należy wcisnąć prawy przycisk myszy, wtedy pojawia się kursor i można kliknąć w danego zawodnika na liście, a następnie w przycisk pokazujący profil Steam.

 

 

Ja widzę że każdy umie tylko narzekać... Cieszcie się że w ogóle możecie grać bo równie dobrze deweloperzy mogliby wypuścić MP dopiero po ukończeniu wszystkiego (po zakończeniu wsparcia dla ETS-a przez SCS).

 

 

Tutaj się nie zgodzę. Bo ta aktualizacja mogła być odłożona w czasie i przetestowana jak należy. SCS nie wydało nowej wersji i nie wydaje mi się, aby była pilna potrzeba wydawania nowej aktualizacji. Nie jestem osobą narzekającą i szanuję pracę deweloperów oraz cieszę się, że kręcą to cały czas, ale na zdrowy rozsądek mając nie małą grupkę osób, które mogły przetestować wersję od A-Z mam wrażenie, że tego nie zrobiono.

 

Deweloperzy dobrze wiedzieli, że od bodajże aktualizacji 1.13 światła uległy poważnym zmianom i należy przysiedzieć przy ich synchronizacji, dlatego jeśli już się już zdecydowali na ich synchronizację i napisali to w changelogu to mamy prawo być niezadowoleni. Sygnalizacja świetlna to nie jest błahostka, która jest mało ważna. To bardzo znacząca część ruchu ulicznego, zwłaszcza w tym świecie, gdzie 3/4 serwera nie stosuje się do znaków drogowych czy zasad ruchu drogowego (z niewiedzy czy po prostu z niechcenia), a do świateł stosowała się znaczna większość.

 

Zamiast powodować zamieszanie można było opóźnić wydanie modu nawet o tydzień (nic nikomu by się nie stało) aby sprawdzić dokładne działanie świateł, a w tym przypadku mam wrażenie, że nie zostało to w ogóle przetestowane, albo przetestowane tylko na jednej, góra dwóch konfiguracjach (mówiąc o konfiguracji mam na myśli różne skrzyżowania, po aktualizacji każde skrzyżowanie żyje swoim życiem w dzień i w nocy w porównaniu do stanu z przed aktualizacji).

 

Co do listy graczy to pomysł owszem jest trafiony, ale myślę, że zabrakło trochę 'fantazji' aby ten 'fjuczer' działał jeszcze lepiej. W tym przypadku myślę, że po zasugerowaniu zmian coś zmieni się w tej kwestii (chodzi o dystans graczy od Nas, ilość graczy obok Nas oraz możliwość manipulowania oknem). W tym przypadku mogę z całą stanowczością powiedzieć, że "nie od razu Kraków zbudowano". Są podwaliny bardzo dobrej zmiany, teraz należałoby ją tylko udoskonalić.

 

Nie mam żalu do deweloperów i nie chciałbym aby mój post był katalogowany jako hejt, nie! To nie ma być hejt tylko racjonalna prawda (może gorzka, ale myślę, że prawdziwa i większość osób się ze mną zgodzi). Myślę, że nowy rok można było rozpocząć troszeczkę lepiej, no ale cóż. Miejmy nadzieję, że kolejne aktualizacje będą lepsze i projekt będzie się rozwijał w jak najlepszym kierunku.

  • Upvote 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy się zaczęli czepiać moich słów, a nie tylko ja narzekam. Poza tym piszecie, że dobrze, że wgl cokolwiek robią. A ja się nie zgodzę, wychodzę z założenia, że jak już mam coś robić to dobrze albo wcale. Nie mówię, że zawsze wszystko perfekt jest, ale dlatego puścili to do adminów, żeby szybko przetestowali.

 

Ja nie jestem zadowolony z tej aktualizacji, wolałbym, żeby aktualizacja weszła nawet za 2 tyg (przykładowo) ale już bez błędów, albo chociaż z mniejszą ich ilością. Uważam, że podejście w stylu lecimy na szybcika i na ilość, zamiast na jakość i wytrwałość jest błędne i trzeba tego jak najszybciej się oduczyć.

 

Żadnemu z tych, którzy twierdzą, że ta aktualizacja jest dobra nie przyznam racji. Jak na mój gust to jest ślepe wpatrywanie się w devsów i to co robią lub zwyczajne lizanie d*py, tylko nie wiem co to ma na celu. Nie chodzi o to, żeby narzekać tylko o to, żeby wyszukiwać błędy i je jak najszybciej eliminować, przynajmniej taki był mój zamysł, ale wiem, wy pewnie wiecie lepiej co ja myślę i  że zapewne według was jestem tylko hejterem.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy się zaczęli czepiać moich słów, a nie tylko ja narzekam. Poza tym piszecie, że dobrze, że wgl cokolwiek robią. A ja się nie zgodzę, wychodzę z założenia, że jak już mam coś robić to dobrze albo wcale. Nie mówię, że zawsze wszystko perfekt jest, ale dlatego puścili to do adminów, żeby szybko przetestowali.

 

Ja nie jestem zadowolony z tej aktualizacji, wolałbym, żeby aktualizacja weszła nawet za 2 tyg (przykładowo) ale już bez błędów, albo chociaż z mniejszą ich ilością. Uważam, że podejście w stylu lecimy na szybcika i na ilość, zamiast na jakość i wytrwałość jest błędne i trzeba tego jak najszybciej się oduczyć.

Z całym szacunkiem, ale mam wrażenie że zaraz źle się skończy i devsi zrobią strajk jak śląscy górnicy... 

Zrobili, ważne że zrobili. A to że coś nie "pykło" to osobna sprawa. Ważne żeby naprawili, a to trochę potrwa... Ale ważne że coś robią nie?

Link to comment
Share on other sites

Z całym szacunkiem, ale mam wrażenie że zaraz źle się skończy i devsi zrobią strajk jak śląscy górnicy... 

Zrobili, ważne że zrobili. A to że coś nie "pykło" to osobna sprawa. Ważne żeby naprawili, a to trochę potrwa... Ale ważne że coś robią nie?

Czytać nie potrafisz, mnie nie urządza to, że cokolwiek zrobili. Jak robić to robić dobrze albo wcale. Przynajmniej ja tak do tego podchodzę.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Co do aktualizacji myślę że dobrze że próbują coś poprawić , synchronizacja świateł była jest ważną sprawą i raczej celowo tych bugów nie wypuscili.

Mi osobiście tab się podoba chociaż faktycznie brak tam mozliwosci zmiany wielkosci tego okna.

Avatary tez sa ok poprawia te bugi ze swiatlami i bedzie ok :) 

Szacun dla deweloperow za ich prace naprawde.

PS. nie widze spadajacych platkow tylko jak sa juz na szybie -musze sciagac wintermoda jeszcze raz?

 478f0e_f32e454088154e4183bcc86299f7e92a.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale gdy świeci słońce to mam mokre szyby, a gdy jest burza to szyby suche.  :mellow: A na dodatek ten padający śnieg, mimo iż nie mam włączonego WinterModa, troszku dziwne. ;)

Poza tym co jakiś czas wywala mnie z serwera i brakuje mi wyświetlania ilości graczy wokół mnie. :)

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

a ja widzę plus z tego nowego Taba .Może tylko mi się tak wydaje ale gracze bardziej uważają teraz na drogach , bo nie widzą w jakiej odległości oraz jaką prędkością zbliża się auto z nad przeciwka . Zbieg okoliczności zaraz ktoś napisze ale wystarczy wejść na temat skarg i zobaczyć że od 24h jak wyszła aktualizacja nie ma żadnego zgłoszenia  a na czacie więcej informacji o radiu etc i sporadyczne kiki za afk

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Polacy to już chyba tylko narzekać potrafią. Nikt nie wpadł na pomysł że problem z wywalaniem z serwera pojawił się dopiero przy dużej ilości graczy ? TAB mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Przy większej ilości graczy mniej ścina grę. Światła zaczęły działać. Bardzo dobra robota. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.