Jump to content

Auto patcher i jego przeznaczenie


karabinier

Recommended Posts

Otóż po wyjściu autopatchera byłem przekonany że umożliwi on zaprzestanie ściągania każdej aktualizacji z waszej strony internetowej. Miałem racje. Tylko teraz zamiast aktualizacji ściągamy nowy autopatcher przy każdej nowej aktualizacji. Więc problem pozostał, została zmieniona jedynie jego forma i waga (bo launcher waży niecały 1 mega a aktualizacje ważyły 30-40). Jaki zatem jest sens tego autopatchera skoro właściwie nie pełni on swojej roli w 100%

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bandero said:

Generalnie sam zadałem to samo pytanie parę dni temu developerom, i mówią że nie będzie to zastosowane w launcherze ze względów bezpieczeństwa, więcej nawet nie próbowałem dopytywać.

w takim razie ja tez wiecej nie draze tematu :P

Link to comment
Share on other sites

Nowy launcher z autopatcherem jest świeży. Zobaczcie, że cały czas dodawane są poprawki. Parę dni temu nie było nawet informacji o aktualnych wersjach czy porządnego paska stanu pobierania. Powoli launcher będzie dochodzić do perfekcji i konieczność pobierania jego nowych wersji będzie coraz rzadsza. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wy ale dla mnie bylo lepiej bez launchera. Czemu? pobieranie patcha dla mnie bylo o wiele szybsze niz z tym launcherem. Byc moze dla niektorych jest to malo dla niektorych duzo ale bez launchera plik sciagal mi sie w pare sek (max 1 min) a jak dzis pobieralem to musialem niestety ale czekac jakies 10-15 minut. ;/

Serio zamiast tego launchera mogliby dodac Date i godzine serwera na Tabie (cos jak komenda /time)...Wiele firmom, i nie tylko, by sie to przydalo.

Edited by Shaquall

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to wina patchera ale snowmod pobierał mi się przeszło godzinę, gdzie w poprzednich latach zajmowało to kilka minut przy dużo słabszym internecie. Aktualizacje także pobierają się dużo dłużej nie wcześniej. Miejmy nadzieję, że zostanie to poprawione. :/

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

On Thursday, December 22, 2016 at 2:21 PM, TheArczi said:

Nie wiem czy to wina patchera ale snowmod pobierał mi się przeszło godzinę, gdzie w poprzednich latach zajmowało to kilka minut przy dużo słabszym internecie. Aktualizacje także pobierają się dużo dłużej nie wcześniej. Miejmy nadzieję, że zostanie to poprawione. :/

To nie jest wina lunchera tylko serwerów. Tak było rok i dwa lata temu, gdy wychodził Wintermod 

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie pobranie WinterModa powinno mi zająć nie więcej niż minutę przy światłowodzie 150Mbit/s. (Samo pobranie 25GB MadMaxa trwało około 30 min) Teraz około 20 minut. To wszystko wina serwerów, które jakby nie patrzeć w ETSie, nie są aż takie dobre, a dodaj dużą ilość graczy pobierających jednocześnie. Ale też nie można narzekać, ważne że MP i WinterMod są i działają. Dobrze jest poświęcić tą godzinę na pobranie, aby mieć kilkanaście czy kilkadziesiąt na zabawę.

Link to comment
Share on other sites

Spójrzcie na dzisiejsze pingi na wszystkich europejskich serwerach. Średnio na TAB'ie było od 200 do 600 ms. To z pewnością nie jest wina autopatchera, a to że komuś szybciej pobierał się Wintermod w zeszłych latach to kwestia szczęścia ;) Po prostu nie natrafił na przeciążone serwery. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.