Jump to content

Rozmieszczenie Adminów po całej mapie


Recommended Posts

Nazwa:

Równe rozmieszczenie adminów po mapach na serwerach EU1,2,3

Opis:

Każdemu adminowi dać pewien jeden obszar na jednym serwerze

Obrazki: Brak

Dlaczego?

  Pomogło by to w spokojnym nadzorowaniu terenu i byciu w gotowości w razie reporta na jego terenie lub po prostu w razie czego służył graczom pomocą

 

Proszę o wypowiedzenie się dużej liczby graczy zwłaszcza zwłaszcza tych niezwiązanych z administracją itp.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie no oczywiście to jest tylko dodatkiem ale mam wrażenie że nie możemy załapać mojej wizji tak jak teraz  każdy adm idzie sobie gdzieś i stara się odpowiadać na reportu itd. to zamiast tej dowolności np przypisać adminów do lokalizacji np. ok ty ***** i ***** i ok może ***** też pójdzie oglądać europoort i okolice a **** , ***** i **** niech doglądają WB itd. (*** - nazwa admina "bez nazwisk mi tu!" xD) po prostu trzeba to ugadać wykombinować coś żeby to miało ręce i nogi. Słyszałem że jest was za mało, trzeba przedstawić dokładnie "górze" wasze i nasze propozycje i np. zrobić rekrutacje na IGA ale niepełnego (tylko na potrzeby doglądania map)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzeriusz{ITC} said:

Od razu komisariaty im pobudujmy....

 

Hahah, dobre! :D

 

Może pomysł jest dobry i nie należy go skreślać, ale za mało konkretów. Gdyby autor pomysłu napisał więcej konkretów to kto wie.

Pomysł w tym stanie jest beznadziejny i dzielenie adminów na terytoria jest bez sensu.

Bez tego admini nie wyrabiają z reportami, więc lepiej nie wiedzieć co się będzie dziać, gdy zabraknie admina w danym rejonie.. heh.. :P

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, SlimShady! said:

Po co te bezsensowne komentarze, które niczego nie wnoszą do tematu? 

 

Moim zdaniem sugestia nawet spoko gdyby była możliwa do wykonania :) 

 

Mógłbym napisać: A twój komentarz coś wnosi? Ale niestety, każdy ma prawo do wypowiedzi i wypowiadania swojego zdania.

Tym oto komentarzem zakańczam zbędną dyskusję. Szanownych moderatorów proszę o wyrozumiałość, musiałem... :)

Edited by ElectroMusic!
edit
  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, SlimShady! said:

Wnosi, gdyż sugestia moim zdaniem jest trudna bądź nawet niemożliwa do wykonania. 

Wszystko jest możliwe tylko trzeba chcieć. Tylko chodzi oto, że poziomy zagęszczenia na mapie zmieniają się z dnia na dzień. Jednego dnia na landówce śmierci może być pusto a drugiego dnia może być 200/300 osób. Tak samo może być w Berlinie itp. Więc trudno by było wyznaczyć tereny mniejsze/ większe dla adminów

Link to comment
Share on other sites

Ależ to wszystko jest do ugadania! Są tereny z góry mało uczęszczane i przeciwnie (z DLC np. na Skandynawii czy we wschodniej Polsce z reguły jest maławo osób, a okolice Europoortu z reguły są zakorkowane). To na prawdę wiele wniesie (poniekąd odciąży adminów, wzrośnie bezpieczeństwo i może nawet spadnie liczna trolli, z powodu podświadomości że ktoś na nich patrzy)  z tym że trzeba to mądrze opracować, a twierdzenie że admini już nie wyrabiają oznacza że jest ich za mało (pisałem wyżej o tym). Ale cóż zauważyłem że jeśli chodzi o reorganizacje czy jakieś inne pomysły, zmiany dotyczące adminów zawsze są problemy, ale o przypuszczanych powodach tutaj nie napiszę bo nie tego dotyczy wątek. Więc pytam jeszcze raz czy ktoś sumiennie zastanowi się nad tym czy standardowo do kosza bo ideałów nie można zmieniać? ps. proszę bez durnowatych uwag ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, yuakane said:

ps. proszę bez durnowatych uwag ;)

To my też poprosimy.

 

1 hour ago, yuakane said:

Ale cóż zauważyłem że jeśli chodzi o reorganizacje czy jakieś inne pomysły, zmiany dotyczące adminów zawsze są problemy, ale o przypuszczanych powodach tutaj nie napiszę bo nie tego dotyczy wątek. Więc pytam jeszcze raz czy ktoś sumiennie zastanowi się nad tym czy standardowo do kosza bo ideałów nie można zmieniać?

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, yuakane said:

Ależ to wszystko jest do ugadania! Są tereny z góry mało uczęszczane i przeciwnie (z DLC np. na Skandynawii czy we wschodniej Polsce z reguły jest maławo osób, a okolice Europoortu z reguły są zakorkowane). 

To nie zmienia faktu że sytuacja może się zmienić. Paryż był pusty, a landowka zapchana. Teraz jest zupełnie na odwrót 

Edited by Dzeriusz{ITC}
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, yuakane said:

Ależ to wszystko jest do ugadania! Są tereny z góry mało uczęszczane i przeciwnie (z DLC np. na Skandynawii czy we wschodniej Polsce z reguły jest maławo osób, a okolice Europoortu z reguły są zakorkowane). To na prawdę wiele wniesie (poniekąd odciąży adminów, wzrośnie bezpieczeństwo i może nawet spadnie liczna trolli, z powodu podświadomości że ktoś na nich patrzy)

Jeżdżę często landówką i wiem, że świadomość tego, ze Admin na nas patrzy na powstrzymuje trolli. Jeden jedzie i dostanie bana, za nik jedzie kolejny i nie przejmuje się tym, ze może być na celowniku. Mogę pogrzebać w swoich filmach z reportami i Ci to udowodnić. Miałem taką sytuację na zjeździe od strony Brukseli. Łukasz wtedy się pojawił i zaczął sypać banami. Jeden oberwał, drugi jechał za nim się się nie zatrzyma, co sugerowałoby ze się przestraszył

Link to comment
Share on other sites

On 24.12.2016 at 4:02 PM, elot360PL said:

To my też poprosimy.

 

 

Cóż w tym durnowatego? 1.Zawsze są problemy, 2. chodzi o idealnie wszystko zorganizowane jeśli nie rozumiesz zapytaj ;)

On 24.12.2016 at 9:01 PM, Dzeriusz{ITC} said:

To nie zmienia faktu że sytuacja może się zmienić. Paryż był pusty, a landowka zapchana. Teraz jest zupełnie na odwrót 

Może nie musi a rzecz raz ustalona nie oznacza że zmienić jej nie można w razie potrzeb, "do ugadania" czyli trzeba na bieżąco analizować i robić przydziały.

22 hours ago, bazyliszek14 said:

... świadomość tego, ze Admin na nas patrzy na powstrzymuje trolli. Jeden jedzie i dostanie bana, za nik jedzie kolejny i nie przejmuje się tym, ze może być na celowniku....

Napisałem "może" pewności nie mamy bywają tacy których to nie ruszy tzw. zatwardziali ale miękcy jeżdżą dalej tam gdzie po adminie nawet legendy już zaginęły

ps. to moje zdanie i nie każdy musi się zgadzać

22 hours ago, ElectroMusic! said:

Gdyby rozdzielić adminów na rejony, admin musiałby usuwać/pomijać/ukrywać reporty z rejonów, które go nie obejmują i co w związku, kiedy w danym rejonie nie ma admina - panowałby jednym słowem chaos i ******

O rany ile wymagań. Ok. 1. System czy coś że jeśli pan ****, **** i *** mają teren A , a pan ^^^,^^^^ i ^^^^ mają teren B, to z terenu A spływaja skargi/ reporty do tych z A i analogicznie - jeśli teren B to grupa B. 2. nikogo nie ma z terenu (oj tam zawsze ktoś się znajdzie no ale) albo czekająca kolejka wezwań albo tak jak dotychczas jakoś umykające wezwania z mniej pamiętanych terenów (np. w zachodniej Polsce o adminie nie słyszano) i bądźmy szczerzy tak jest w tej chwili. 3. Rozwiązaniem problemów jest utworzenie Mini-IGA czyli ludzi od terenów (IGA z ograniczonymi pozwoleniami czy coś takiego) przydzielenie w zależności od potrzeb ich ilości plus IGA (standardowi) lotni jak w tej chwili.

 

Podsumowując post jest tutaj aby sprawdzić reakcję (próbny balon?) a to czy zostanie przyjęty czy nie, nie nasza wola, dokładne szczegóły o które pytacie są moimi pomysłami (w razie potrzeby służę pomysłami) ale opracowanie, zgranie i poukładanie wszystkiego pozostaje mądrzejszym i to ich inwencja twórcza powinna się tu wykazać a nie zakładanie najgorszego zastanawiam się czy ktoś realnie, "na sucho" podszedł do tematu czy tylko jest to działanie przeciw zmianom w zakresie administracji w grze.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, yuakane said:

Cóż w tym durnowatego? 1.Zawsze są problemy, 2. chodzi o idealnie wszystko zorganizowane jeśli nie rozumiesz zapytaj ;)

A cóż jest mądrego w pisaniu że przy sugestiach o administracji zawsze są problemy i jeszcze na odchodne że pomysł do kosza ideału nie da się poprawić?

My ci mamy nie dogryzać, to ty też oszczędź nam swoich mądrości

Link to comment
Share on other sites

Przeczytaj uważnie co napisałem wyżej. Odkąd pojawiają się sugestie dot. administracji pojawia się szum i rzadko (wręcz nigdy) nie dochodzi do porozumienia, ponieważ wg. wielu, wręcz większości wypowiadających się w takich tematach obecny system jest idealny więc nie należy go zmieniać/ poprawiać. Sformułowanie "pomysł do kosza..." jest tylko krótszym i nieco wyraźniejszym wyrażeniem myśli z poprzedniego zdania.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.