Jump to content

Zgłoszenia nie są rozpatrywane


karabinier

Recommended Posts

Moje zgłoszenia nie są rozpatrywane. Jedno wisi od 13, kolejne kilka z 18 (z czego jedno zostało rozpatrzone) i wisi, bez żadnego odzewu. Jest jakaś kolejność rozpatrywania tego czy jak? Bo szczerze to nie do końca ogarniam. Nie są ani odrzucane ani akceptowane. Mam nadzieje że dobry dział.

Link to comment
Share on other sites

Administratorzy również mają życie prywatne ;)

 

Tak zbaczając z tematu, ciekawi mnie dlaczego zgłoszenia z filmikami z twitcha (dokładne minuty podane) zostaly odrzucone? :)

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jeśli wysyłasz reporty to najlepiej zaznaczaj je w języku polskim wtedy będą na pewno szybciej sprawdzone niż te zagraniczne. Najczęściej się zdarza że jest ponad 1000 reportów i z tego jest przykładowo 40% polskich i ciężko oczekiwać ze zostaną już teraz sprawdzone. Cierpliwość popłaca jeśli nie będą sprawdzone przez dłużej niż 25-30 dni to napisz do kogoś na priv na pewno postaramy się pomóc :)

 

Pozdrawiam

Majster :)

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.