Jump to content

Marcinek_

Veteran Driver IV
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Truck?

7 Followers

About Marcinek_

 • Rank
  6t Braco Vans

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin
 • Preferred Trucks
  DAF
  Mercedes
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Szczecin

External Websites*

 • World Of Trucks
 • Twitch.tv
  Marcinek_TV

Recent Profile Visitors

2587 profile views
 1. Firma International Cargo Logistic powstała 5 czerwca 2015 roku. Zrzeszaliśmy już wtedy najlepszych naszym zdaniem kierowców ETS2. Niestety jakiś czas później przez problemy związane z organizacją i zarządzaniem musieliśmy ogłosić rozpad "ICL". Teraz mamy przyjemność ogłosić że wracamy w pełni sił i z pełnym zaangażowaniem. Szczycimy się nowoczesnymi rozwiązaniami i systemem rozliczeń opartym na telemetrii, dzięki czemu każda trasa będzie automatycznie przechwytywania i akceptowania. Nie musicie już robić i przesyłać ScreenShot'ów do akceptacji Wymagania Jako rekrut należy przejechać 10 tysięcy kilometrów w okresie 2 tygodni. Po zakończeniu okresu próbnego odbywamy jazdę testową po której rekrut staje się kierowcą. Kierowca ma do przejechania 20 tysięcy kilometrów miesięcznie. Każdy członek firmy ma obowiązek jazdy w firmowym malowaniu przydzielonym do posiadanej rangi oraz firmowym avatarze i tagu ICL (przed nickiem w trybie MultiPlayer). Sprawny mikrofon i posiadanie TeamSpeak 3. Wiek 16+ Oferujemy Własny serwer TeamSpeak3. Własny system VTC. Miłą atmosferę. Dowolny ciągnik siodłowy. Szef Marcinek Dyrektor Jakub26 Euro Truck Simulator 2 Rekrut: Kierowca: American Truck Simulator: (Dostępne tutaj) (VTC System) (Rekrutacja)
 2. Marcinek_

  Kamera

  Nie da się. Umożliwia to jedynie program, który jest płatny. Display Fusion.
 3. @djapfeluser znajdź Artura na twitchu i się z nim skontaktuj, może będzie chciał
 4. Jest możliwość, ale wymaga to specjalnej przejściówki na usb. http://www.leobodnar.com/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=188
 5. Musisz przeczekać. Ewentualnie podobno pomaga zmiana języka na angielski albo wyłączenie synchronizacji ze steam cloud.
 6. Na tabie w zakładce mods wyłącz Winter moda i w zakładce General season effects.
 7. Będzie działać. W ETS2/ATS ustawiasz sobie obie kierownice.
 8. Jeżeli to jest podczas grania w coś to odpalaj TS3 jako admin.
 9. Odświeżam jakby jakiemuś moderatorowi chciało się przypadkiem przenieść do archiwum
 10. Zapraszam na forum Game-Reality w celu zapoznania się z instrukcją zmiany ustawień pod Auto patcher MP. http://www.game-reality.ct8.pl/forum/showthread.php?tid=3
 11. Zawsze można było śledzić kogoś na ets2map.com/follow/id, teraz jednak to nie działa. Kiedy zostanie to naprawione/przywrócone?
 12. Strona zaktualizowana do wersji 1.5 beta! - Możliwość dodania kierowcy do firmy Do zrobienia: - Usuwanie kierowcy z firmy (w 2.0 beta) - Usuwanie firmy - Nadawanie uprawnień dla kierowców (dodawanie/usuwanie etc.) - Wymuszenie anulowania ładunku, - Ustawienie minimalnych uszkodzeń/kilometrów. Szerokiej drogi!
 13. Strona zaktualizowana do wersji 1.0. - Dodano ranking kierowców - System logowania/rejestracji - Możliwość zakładania firm (chwilowo bez możliwości zarządzania)
 14. Nie mogę edytować posta ^ Nie wiem czemu. Dodany został download oraz ranking graczy! http://game-reality.ct8.pl/download/Logger_Alpha1-0-0-28_FULL.zip http://game-reality.ct8.pl/vtc/ranking.php
×
×
 • Create New...