Jump to content

ETS2 & ATS - Dyskusja


Recommended Posts

^^Taa, tam na komentarzu..

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie dlc w ktore bedzie mozna grac wedlug okreslonego scenariusza na scisle wyznaczonych trasach i z konkretnych miast nie wyglada zachecajaco. Mam nadzieje ze moderzy wezma sprawy w swoje rece i wykrzesaja z tego dodatku jego prawdziwy potencjal :) mam wrazenie ze probuja nam zrobic z tego dlc takie truck & trailers:P

Edited by [RT] Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

A ja wręcz przeciwnie @[RT] Trybcio86. Doda to realizmu. W normalnym świecie transporty dużych przedmiotów, przy użyciu takich naczep i środków (piloci) nie może odbywać się po wszystkich drogach. Są wytyczone odpowiednie odcinki. Więc jak dla mnie bardzo na plus całość oceniam. Ale nadal jestem ciekawy jak będzie to finalnie wyglądało, mam parę wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Daniellus_PL said:

A ja wręcz przeciwnie @[RT] Trybcio86. Doda to realizmu. W normalnym świecie transporty dużych przedmiotów, przy użyciu takich naczep i środków (piloci) nie może odbywać się po wszystkich drogach. Są wytyczone odpowiednie odcinki. Więc jak dla mnie bardzo na plus całość oceniam. Ale nadal jestem ciekawy jak będzie to finalnie wyglądało, mam parę wątpliwości.

Nie wiem w takim razie po co robili mozliwosc ustalenia samemu trasy na gps jesli gra ma za nas myslec i wykonywac to w czym moze byc najwieksza frajda czyli logistyka. Omijanie bramek, wiaduktow i centrow miast. Niestety gra jest nadal nie przystosowana pod nowe rozwiazania ze wzgledu na swoja archaiczna infrastrukture drogowa. I wyglada to ja rzezbienie w gownie. Pozyjemy zobaczymy obym sie mylil w swoich obawach :P

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, [EKARD] Donovan511 [PL] said:

co wy wszyscy macie z tym MP ? zawiesi się jakiś baran z Turcji z takim ładunkiem w mieście zrobią się korki ciężarówki zaczną latać i pojezdzone  ;)  

 

Też tego nie rozumiem, akurat czy jakieś DLC będzie na multi mnie najmniej interesuje bo go w ogóle nie gram :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na angielskiej cześci forum pojawiła się dyskusja na temat tego DLC i póki co wg wypowiedzi jednego z administratorów wynika że to DLC będzie na multi tylko ja tego jakoś nie widzę dodatkowo nie wiadomo czy nie będzie to komplikować z cenami usuwania znaków itp dochodzi jeszcze tego synchronizacja ( akurat o wielkość ładunków synchronizacji się nie martwię ) ale co w wypadku kiedy trzeba będzie jechać pod prąd? - To DLC jak i pozostałe nie są myślonę pod Multi a pod SP widać po filmie że to DLC zupełnie różni się od Heavy Cargo

 

PS

 

Te emoitikony na Rynku Steam do ETS2 są już jakiś czas czy dopiero weszły i do czego one właściwie potrzebne?

Edited by Haniballl
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.