Jump to content
Guest LIGHTOFGOD

[REHBER] Ceza İtirazı Nasıl Yapılır? (21.08.2019)

Recommended Posts

Guest LIGHTOFGOD

truckersmp-logo.png

Çoğu oyuncu cezasına support ticketi açarak yada adminlere özel mesaj göndererek itiraz etmektedir.Bu yüzden burada ''Nasıl Ceza İtirazı Yapılır?' konusu anlatılmaktadır.

 

1.Buradan üyeliğiniz ile giriş yapınız.

 

9865967470e.png 

 

2.Hesabınıza giriş yapıldıktan sonra Kullanıcı Adınızın üzerine gelerek Appeal Ban butonuna tıklayınız.

 

b80754cecc1.png 

 

3.Aktif olan bir cezanız bulunduğunda resimde yer aldığı gibi Appeal this ban butonu bulunacaktır.Aktif olmayan cezalarınız için itiraz edemezsiniz.

 

0eb2aaf975e.png 

 

4. Appeal this ban  butonunu seçtikten sonra karşınıza çıkan ekranda bazı bilgiler yer alacaktır.('Hangi admin tarafından ceza verildiği,Neden ceza verildiği,Cezanızın ne zaman biteceği vs...) Sohbet ekranından admine iletmek istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz

 

d261356e7a6.png

 

5.Admin tarafından verilen karar size uygun gelmediyse, aşağıdaki konuyu inceleyerek geri bildirim talebinde bulunabilirsiniz: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/87926-rehber-cezanızı-şikayet-etmek-geri-bildirim/

 

Bazı Notlar:

-Ceza İtirazı bölümü bir chat ekranı değildir.Buraya durumunuzla ilgili bir mesaj gönderiniz.Bazı oyuncular chat ekranı olduğunu düşünerek spam mesajlar göndermektedir.Bu sizin cezanızın uzamasına sebep olur.

-Kanıtınız olduğu takdirde bunu admine iletiniz.Ancak kanıt olmadan varsayımlarda bulunmak sizi haklı çıkarmaz.

-Başka bir oyuncunun sizin oyununuzu rahatsız etmesi(Blocking,Trolling,İnsulting vs.) nedeniyle siz ona aynı şekilde davranamazsınız. Report sistemine kullanarak oyuncuyu şikayet edebilirsiniz.Bazı oyuncular bu durumlarda aynı şekilde davranarak ceza almaktadır.

-Hiçbir şekilde yönetim takımında bazı milliyetlere ayrıcalık tanınmamaktadır.Eğer böyle bir şeyin olduğunu düşünürseniz geri bildirim sistemimizi kullanabilirsiniz.

 

Hazırlayan : @LIGHTOFGOD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oyun içi adminlerimiz saolsunlar yardımcı oluyorlar C-D yolunda.Adamlar araçla geliyor ne var ne yok yıkıp gidiyor.Sonra ban itirazı yapılıyor.Adminlerimiz işlerini biliyorlar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [B] Song

Not: Yapılan itirazın sonucunda eğer admin yaptığınız itirazı reddederse, 3 gün sonra bir kez daha itiraz oluşturma hakkına sahip olacaksınız.Bir ban için 3 defa itiraz hakkınız bulunuyor.

Bu bilgilendirmeyi konuya eklerseniz sevinirim. @LIGHTOFGOD @izm07

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest -EmreBEKAR-

Bilgilendirme İçin Teşekürler Arif Abi 

İyi Çalışmalar

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [T.G.E][11] Ceyhun[TR]

Şunu Belirtmek isterim Adminler sadece sizinle ilgilenmiyorlar kaç milyon kişi var oyunda sabredin ve cevap illaki gelecektir . :check:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daha önce hiç banlanmadım. V led var diye tek seferde kalıcı ban atılır mı ? bayağıdır geziyorum böyle o kadar admin yol kenarında duruyorum diye kickledi vs o zaman neden banlamadılar? Neden uyarmadı da direkt kalıcı ban attı ? Para verip bütün dlcleri alıyoruz o kadar para veriyoruz insan bir uyarır ya hemen kalıcı ban atmak nedir ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selamlar @MsoBrc08

 

Öncelikle TruckersMP ailesine dahil olan tüm oyuncular bizim için değerlidir fakat eğer Multiplayer'a kurallarımızı okumadan ve hiç bir bilgisi olmadan oynayan bir çok kişi var ve bu oyuncular fark etmedende olsa kalıcı ban alacakları suç işliyor ve bu bizim suçumuz değildir. TruckersMP'ye dahil olan herkes kurallarımızı okumak zorundadır ve siz fark etmedende çiğnemiş olduğunuz önemli bir kural size kalıcı ban olarak geri dönüş yapar.

 

Sevgi & Saygılarımla,

Tomukas37.

TruckersMP Community Moderator.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Suzuku-Chan said:

Merhaba tagımdan dolayı perma ban yedim ikaz veya uyarı yapılmadı Direk süresiz perma atıldı lütfen ilgilenirmisiniz.

Zaten ikaz veya uyarı yapılmadan direk olarak oyun-için'de sizin bu uygunsuz tag/isminizi fark eden GM olursa sizi direk olarak sınırsız yasaklayabilir fakat endişelenmenize gerek yok, Appeal Ban sistemi üzerinden tagınızı/ismini değiştirdiğinize dair ve uygun yaptığınıza dair kanıt gönderdikten sonra yasağınız tekrardan kalkacaktır.

Share this post


Link to post
Share on other sites

selamlar. doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama troller yüzünden ban yedim. adamlar 15 dk yol vermediler bana. sonra bir aralık bulup yanından geçerken bana çarptılar, tam arkamızdaki adminden ben çarptım diye banlamış beni. hiçbir şey anlamadım. herhangi bir video kaydım da yok. itiraz ettim ama sonuç alacağımı sanmıyorum. haksız yere böyle bekleyecek miyiz biz yani. sorunsuz kazasız oyun oynamaya çalışıyordum şurada işe bak ya.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest RepaiR

Bilgilendirme İçin Teşekkürler Çoğu Kullanıcının İşine Yarayacaktır Umarım ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest daryL Dix0n

birçok sorunumun dermanı oldu teşekkürler :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...