Jump to content
XFMaster9666

[Rehber] Cezanızı şikayet etmek (Geri bildirim)

Recommended Posts

Selamlar, 👋

 

Eğer yasağınızla tam olarak ilgilenilmediğini düşünüyorsanız, bunun için geri bildirim sistemini kullanabilirsiniz. Bunu yapmadan önce, mutlaka daha önceden itiraz sistemine başvurduğunuzdan emin olun. Bu rehberden nasıl olduğunu inceleyebilirsiniz.

 

Bir geri bildirm göndermeden önce, daha önceden göndermiş olduğunuz itiraz'ın kapalı durumda olduğundan emin olun. (Decline, Modified, Accepted'den birileri).

 

Eğer yukarıdaki gereksinimleri karşılıyorsanız, fotoğraftan da görülebileceği gibi, Game Moderation Management kategorisini seçiniz.

9zKfHPD.png

 

İlk olarak, itirazınızın linkini kopyalayıp buradaki yazı kutusuna yapıştırın.

dm6ZDuK.png

 

İkinci olarak, yasağınızın yanlış olduğunu gösterebilecek, durumla ilgili olabilecek bir video gösterin. Eğer bize kendi bakış açınızdan gösterebileceğiniz bir videonuz yoksa, yasağınızın kaldırılması şansı o kadar düzmektedir.

 

Üçüncü olarak, eğer İngilizce konuşmuyorsanız dilinizi seçiniz.

wAyeIFA.png

 

Bütün dilleri desteklemiyoruz, sadece desteklediğimiz dilleri seçebilirsiniz. Seçtiğinizi dilin durumuna göre, bekleme süreniz de o duruma göre artabilir veya azalabilir ya da eğer bir çeviri olmazsa, size İngilizce olarak yanıt verebiliriz.

 

Son olarak, "Submit Feedback" butonuna tıklayın ve bir Oyun Yöneticisinin geri bildiriminize cevap vermesini bekleyin.

F04shtG.png

 

 

Önemli not: Forum, yasağınız veya beklemekte olan geri bildirim/itiraz mesajlarınız hakkında konuşulabilecek biryer değildir. Ve bunun süreci hızlandırmayacağını lütfen unutmayın.!

 

Bu konu, Bilgi bankası sisteminden alınmıştır: https://truckersmp.com/kb/129

Yasaklanan arkadaşlar ve bilgi bankası sisteminden haberi olmamaları açısından gerekli olabileceğinden, konuyu burada da açmaya karar verildi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...