Jump to content

-мѕσ

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About -мѕσ

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Known languages
  Turkish

Recent Profile Visitors

252 profile views
 1. Merhaba, Benim bu hesap hariç farklı bir hesabım var ancak mailime ulaşamıyorum şifresini bulamadım sıfırlayamadım. Yeni hesap açmak istiyorum fakat Steam farklı bir hesapla ilişkilendirilmiş diyor. Steam Guard vs herşey aktif hesabımda sadece mailimi değiştirmek istiyorum. Ne yapabilirim yardım edebilir misiniz ?
 2. Trukersmp önüne gelene ya da saati yüksek olan herkese adminlik veriyor sanırım. Saçma sapan sebepten 4 gün ban attılar yine. İtiraz ediyorum cevap veren yok. Calais yolunda kuzenimle peşpeşe giderken önde olan kuzenim virajı alamayıp kaza yaptı ben de hemen önümde olduğu için duramayıp çarptım çarpar çarpmaz ban yedim 4 gün. Reportlayan yok zaten kuzenim. Ki orada yapabileceğim bişey yok duramadım. İtiraz ediyorum takıpta cevap vermiyor bile. Neredeyse bütün dlcler var 10 lira verip standart kullansaydım bidaha girmezdim şu oyuna. Yazık ya.
 3. Daha önce hiç banlanmadım. V led var diye tek seferde kalıcı ban atılır mı ? bayağıdır geziyorum böyle o kadar admin yol kenarında duruyorum diye kickledi vs o zaman neden banlamadılar? Neden uyarmadı da direkt kalıcı ban attı ? Para verip bütün dlcleri alıyoruz o kadar para veriyoruz insan bir uyarır ya hemen kalıcı ban atmak nedir ?
 4. Merhaba arkadaşlar. V led kodlaması yapmıştım o kadar gezdim 4 -5 aydır V ledli bugün girdim parmently ban atmışlar napıcam ben buna boş hesapta değil o kadar dlc var ? yardım edebilecek var mı ? https://hizliresim.com/ZXWYJV bunu banlayan adam çekmiş https://hizliresim.com/lqLErQ bu da ban bilgisi. ne yapabilirim yardım edebilecek var mı ? Bu arada sebebi nedir bilmiyorum da Türk Bayrağı pp resmini yeni yaptım ban yedim sırf bundan yapabilecek admin var mıdır ? Acaip sinirliyim.
×
×
 • Create New...