Jump to content

Skody - Co o nich sądzicie?


Jankoo

Recommended Posts

^ Przecież nikt nie każe ci jeździć osobówkami, możesz traktować je tak samo jak samochody z singleplayera - jako ruch drogowy...

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Matthew[PILOT] said:

@Frycek098 no dobrze ale uważam że to głupi pomysł aby z symulatora ciężarówek zrobić symulator samochodu bo za chwile bedzie może dodamy sprintera a może dacia logan. Zamiast gre realistycznie zrobić tak jak to powinno to oni bawią się z głupią skodą 

 

No no, tylko na multiplayerze nie uświadczysz (do tego momentu) żadnego samochodu. A skoro realność to w życiu realnym po drogach nie jeżdżą same ciężarówki.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Proszę się odnosić do tematu dyskusji.

 

Jestem przekonany, że głównym celem stworzenia skody była chęć nagrodzenia IGA za ich ogromny wkład w grę, a ponadto aby sie wyróżniali od innych graczy.

  • Upvote 4

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

Według mnie będzie tak jak napisał @bakerpk. Najpierw na samochody będzie hype, potem liczba jeżdżących w nich graczy zmaleje. Co do samej Skody, to mi tam to bardzo nie przeszkadza. To jest podobnie jak z najnowszym DLC do ETS2 (Rocket League). Niektórzy marudzili i tak samo jest ze Skodą. Była ona dawno temu zapowiadana więc nie wiem czemu pretensje są przed jej wydaniem.

Edited by Plotaaa
76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

 

Panowie, jak sobie zażyczył autor tego tematu, jest to dyskusja, gdzie mamy wyrażać nasze opinie na temat Skody, a nie o adminach itp. Proszę się trzymać wątku tego tematu:

 

8 hours ago, Jankoo said:

Tworzę ten temat, gdyż chciałbym poznać wasze zdanie na temat samochodów osobowych w ETS'ie i ATS'ie :) 

 

Zbędne posty zostały ukryte.

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem jest to bardzo dobre jako że np jadąc w konwoju z kolegą tam jakieś nadwymiary czy inne nad-rzeczy możemy się na szybko przesiąść do takiej skodzianki i przeprowadzić go np przez taki rotterdam czy berlin (sytuacja jak mam ładunek do rotterdamu a on do londynu - Na pusto bez naczepy gorzej niż samochodem)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.