Jump to content

DLC Extra Wheel Tuning


WooQash

Recommended Posts

Ale marudzicie no.Rownie dobrze mozecie kupic gre i grac na podstawce i nie marudzic.Developerzy z czegos tez musza zyc a kazde dlc to krok do przodu.To nie jest hop ,aby wykonac wszystko "w jedno klasniecie" i  macie dlc z tandemami , arizone , francje , hiszpanie itd.Od czegos trzeba zaczynac aby wszystko szlo dalej.Nektorzy napinacze ktorzy kupili ATS i daja negatywna opinie bo od razu chcieli full stanow ,wszystkie modele traków i inne pierdoły  , mysla ze to wszystko hopsasa i zrobione.DLC jak DLC nic nie poradzimy na to ,ale nie piszcie bzdur ze SCS taki czy owaki.To cud ze jest MP pod te oba symulatory a ze jeszcze wspieraja ets to jeszcze wiekszy cud , bo zapewne by zostaliwi Europe i pracowali nad rozszerzeniem Ameryki gdyby ETS był na drugim i ostatnim planie....

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Seba740i (PL) said:

Zajmują się pierdołami, a o  DLC - Rigid Trucks (tandemy) cisza.

W plikach gry są już elementy odpowiedzialne za tandemy, jak bym znał defa odpowiedzialnego za podwozie i przyczepę to by dało rade uruchomić na mp, jak te ukryte naczepy w ATS i części do W900.

 

2 minutes ago, merlin6 said:

 

 

Jak powiedział pewien człek:

"W dup*ch wam się poprzewracało" :)    Niedługo trzeba będzie płacić za możliwość kręcenia kierownicą.

Wiem że się przewracało bo dopiero co z WC wróciłem, a co do tego DLC wydawanego raz na Ruski rok to bardzo ładnie odmienia ciężarówkę. jak ci się nie podoba to idź na forum SCS i wypisz swoje smutki i zażalenia.

  • Upvote 3

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie sam zrobilem moda na kolorowe dekle i nakretki oraz felgi :) to jest tak proste ze wstyd wydawac dlc i brac za to pieniadze :) Niestety SCS musi trzepac kase na naiwnych dzieciaczkach ( w zasadzie na potrfelach rodzicow tych dzieci ) bo ogarniety czlowiek 2x pomysli zamin wyda te glupie 3 euro. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Trybcio86 said:

Ja sobie sam zrobilem moda na kolorowe dekle i nakretki oraz felgi :) to jest tak proste ze wstyd wydawac dlc i brac za to pieniadze :) Niestety SCS musi trzepac kase na naiwnych dzieciaczkach ( w zasadzie na potrfelach rodzicow tych dzieci ) bo ogarniety czlowiek 2x pomysli zamin wyda te glupie 3 euro. 

 

A nie uważasz że czepianie się cudzych portfeli i obrażanie konsumentów owego dlc jest nieco nie na miejscu? Być może zaistniała sytuacja wywołała na Tobie taki szok, że zapomniałeś iż studio scs to poważny pracodawca i żeby utrzymać swoich programistów jest wręcz zmuszony wymagać opłaty za tak banalne (w Twoim mniemaniu) rzeczy. Owszem, ja tak samo jak i każdy inny gracz wolałbym zapłacić za potężne dlc z mapą bądź truckiem ale siłą rzeczy od czegoś trzeba zacząć. 

Btw i tak dobrze, że ciężarówki mamy za darmoche =)

 

No i na koniec dodam, że jestem w gronie naiwnych dzieciaczków I kupiłem to dlc bez zastanowienia. Jestem z niego cholernie zadowolony, choć za taka cenę można wymagać więcej. 

Aha i zarobiłem sam :)

 

Pzdr apostou!

  • Upvote 4

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Dobrze gada^^  Ahhh te dzieciaczki.....

 

Podam ciekawe ankiete:

A.) platne mapa DLC + pierdoly DLC (akcesoria w kabinie/felgi/opony/itd) oraz darmowe ciezarowki z licencje    

CZY

B.)  platne mapa DLC + platne ciezarowki z linecja oraz darmowe perdoly DLC

 

glosujcie, a nie placzcie..

 

 

 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Patrex196 said:

Ok dzięki, a wiadomo coś kiedy będzie aktualizacja do MP?

 

Tak, wiadomo...

 

jak na forum w Dziale "Ogłoszenia deweloperów" pojawi się stosowny wpis...

 

:D

  • Upvote 1

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

Może was to nie interere, bo kim ja jestem, ale na wszystkich miejscu wstrzymałbym sie do oficjalnego MP na 1.23, wiadomo kiedy to wyjdzie, a może i przeceny bedą. Osobiście napewno zakupie ten DLC, 15 zł to nie dużo, 3 paczki chipsów dla mnie, a dla was pewnie jedna fajków mniej i jest :D

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, KOZIK PL said:

@Trybcio86  sorki ale nie jestem dzieciaczkiem. Kto miał ochotę to kupił kto nie nie kupi i po co ten płacz

Pisalem tez o ogarnietych ludziach, ale jesli dotknela Cie kwestia dzieciaczkow i sie z nia utozsamiasz, to coz mi powiedziec :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trybcio o ogól mi chodzi. Jak już. Tylko dalem Ci przykład ze nie tylko dzieciaczki to kupily i nie tylko za rodzicow pieniądze. Wiec kto miał ochotę to kupił kto nie to nie kupił i nie kupi. Tylko za każdym razem a to to a ro tamto mogli zrobic. Też uważam że scs by mógł popracować nad czymś bardziej ciekawym. Ale jest to co jest. I albo biorę lub jak mi się nie podoba to nie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mówicie, że zamiast tego DLC mogli wprowadzić w końcu nowe ciężarówki, ale pomyślcie po co mieliby robić coś za free, jak mogą wcisnąć nam malowanie felg za +/- 3€? Po prostu SCS się wycwanił jednym słowem mówiąc ;) i myślą że jak wrzucą za przeproszeniem byle jaką pierdołe to każdy pobiegnie po PaySafeCard lub uruchomi swoją kartę kredytową aby to kupić. No ale z tego co widzę to nie tylko mi się to nie podoba, bo po prostu chcą nam "zamknąć twarze" żeby nikt nie beczał na temat "kiedy wyjdzie nowe DLC". Jak dalej tak pójdzie to następne DLC to będzie możliwość zmiany korka od paliwa albo AdBlue, które będzie kosztować od 3 do 5€... A na obiecywane ciężarówki poczekamy jeszcze z pół roku pewnie :/

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KOZIK PL said:

Trybcio o ogól mi chodzi. Jak już. Tylko dalem Ci przykład ze nie tylko dzieciaczki to kupily i nie tylko za rodzicow pieniądze. Wiec kto miał ochotę to kupił kto nie to nie kupił i nie kupi. Tylko za każdym razem a to to a ro tamto mogli zrobic. Też uważam że scs by mógł popracować nad czymś bardziej ciekawym. Ale jest to co jest. I albo biorę lub jak mi się nie podoba to nie.

Jesli dla Ciebie to dlc jest tym czego oczekujesz od SCSu to smialo bedziesz kupywal takie gnioty. Ja jestem w stanie placic za kazda ciezarowke ktora wyjdzie jako dlc, bo dla mnie jest to praca za ktora mozna smial wyciagac reko po $ :) Mamy tuning pack a gdzie obiecane dlc micheline ? O ile mnie pamiec nie myli to o dlc micheline byla mowa od patcha 1.20 i dalej nie znamy terminu kiedy przypuszczalnie bedzie i czy w ogole bedzie, bo slowo komplikacje to jedna z najczesciej uzywanych wymowek SCSu. Naobiecywali graczom rozowych sloni i teraz gdy zniecierpliwienie sie podnosi trzeba cos dac na odczepnego. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.