Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Co was draźni w multiplayerze?


[GTW] FHA

Recommended Posts

 

Zauważyłem mniej troli,a wiadomo to jest na pierwszym miejscu.  :)

 

To akurat powoli się zmienia.

Jak na początku, około tydzień po, od premiery MP do ATS nie było troli, tak to się zmienia i widuję coraz to więcej trolli. Niestety...

 

Drażni mnie, brak synchronizacji przejazdów kolejowych. Przypominając, że jest synchronizacja wycieraczek.

  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Brak ograniczenia prędkości na wszystkich serwerach ets 2 mp .

 

 

Pozdrawiam

Masz 4 serwery (gdzie gra czasami sporadycznie mało ludzi) na których jest ograniczenie prędkości i 2 na których nie ma. Zatem nie mam pojęcia, jaki i pewnie wiele innych osób, o co Ci chodzi.

 

Mnie dokładnie to samo drażni. Ileż można ;-;? Za każdym razem ktoś trąbi ;-;

Też się pod tym podpisuje.

  • Upvote 1

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

"Masz 4 serwery (gdzie gra czasami sporadycznie mało ludzi) na których jest ograniczenie prędkości i 2 na których nie ma. Zatem nie mam pojęcia, jaki i pewnie wiele innych osób, o co Ci chodzi."

 

Tak tylko że na serwerze z ograniczeniem i tak można odznaczyć opcje ogranicznika i nadal można jechać ile wlezie... żadne zabezpieczenie... moim zdaniem winien być serwer dla "weteranów" tzn przynajmniej 10-15 poziom kierowcy w karierze. Większość trolów podejrzewam nie miałaby tyle nerwów żeby zrobić z 50 frachtów. A jeśli nawet to może by im sie nieco przestawiło w makówach i zaczęliby doceniać miłą kulturalną jazde.

 

Jeśli chodzi o mnie to irytuje mnie sprawa z opadami deszczu... nawet jeżeli u mnie pada to u innych nie... i również czasem widze u któregoś z graczy że ma włączone wycieraczki bo pewnie "u niego" pada a u mnie świeci słonko. Powinno być to zsynchronizowane na serwerze i każdy gracz miałby jednakową pogode.

No i brak możliwości pobierania ładunków z każdej firmy. Dlaczego tak to zrobili? Nie mówiąc już o tych resetach ekonomii która i tak prawie nic nie daje... Jeden gracz może wziąść np siano z farmy a drugi już nie chociaż obaj mają odpowiednie kwalifikacje do wożenia siana...?? Dlaczego tak to jest?

Link to comment
Share on other sites

Brak ograniczenia prędkości na wszystkich serwerach ets 2 mp .

 

 

Pozdrawiam

Zaczynasz już być nudny. Wszędzie gdzie się da narzekasz na serwery bez ogranicznika prędkości. Jak lubisz wolną jazdę graj na tych na których ogranicznik działa, ale nie  zabieraj innym frajdy z szybszej jazdy.

 

Trąbiące na każdym kroku "jełopki" w ETS2 (jakby nie mogli zwyczajnie mrugnąć światłami) :wacko: . Modlę się wręcz, by do ATS nie dodali trąbek... tam przynajmniej jest spokój :D

W ATS powinno to być bardzie popularne. W końcu ze stanów ten zwyczaj się wywodzi :D

 

 

 

Wracając do tematu:

w ATS kolejki do dystrybutorów paliwa;

w ETS2 kolejki w Amsterdamie i Rotterdamie, ale to chyba wszystkich drażni :P

Link to comment
Share on other sites

"Masz 4 serwery (gdzie gra czasami sporadycznie mało ludzi) na których jest ograniczenie prędkości i 2 na których nie ma. Zatem nie mam pojęcia, jaki i pewnie wiele innych osób, o co Ci chodzi."

 

Tak tylko że na serwerze z ograniczeniem i tak można odznaczyć opcje ogranicznika i nadal można jechać ile wlezie... żadne zabezpieczenie... moim zdaniem winien być serwer dla "weteranów" tzn przynajmniej 10-15 poziom kierowcy w karierze. Większość trolów podejrzewam nie miałaby tyle nerwów żeby zrobić z 50 frachtów. A jeśli nawet to może by im sie nieco przestawiło w makówach i zaczęliby doceniać miłą kulturalną jazde.

 

(...)

 

Tak przyznam Ci rację, zwłaszcza, że nawet z włączonym ograniczeniem można jechać 110km/h. A zaznaczyłem jeden fragment, dlatego, że uważam to za całkiem dobry pomysł, tylko bazującym na innej rzeczy. Mianowicie zrobić taki serwer, ale dla tych co mają czas gry na dostatecznie dużym poziomie np 500h lub 750h... a może i więcej? Choć wątpię by taki kiedykolwiek powstał.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

A fakt, zapomniałem o tym. To też potrafi być wkurzające.

Szczególnie jak jedziesz za kimś a ktoś gwałtownie staje bo zapala mu się migające czerwone.

Co do wątkowego tematu. Wiele już jest zrobione, dużo jest też fajnych pomysłów, które urozmaiciły by jazdę ale najlepiej jest uzbroić się w cierpliwość tak by autorzy moda sami działali nad tym co uważają za słuszne

ets2_00209.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak przyznam Ci rację, zwłaszcza, że nawet z włączonym ograniczeniem można jechać 110km/h. A zaznaczyłem jeden fragment, dlatego, że uważam to za całkiem dobry pomysł, tylko bazującym na innej rzeczy. Mianowicie zrobić taki serwer, ale dla tych co mają czas gry na dostatecznie dużym poziomie np 500h lub 750h... a może i więcej? Choć wątpię by taki kiedykolwiek powstał.

Trole nie muszą robić50 zleceń. Magiczny program + 5 min roboty = lvl z kosmosu
Link to comment
Share on other sites

Trole nie muszą robić50 zleceń. Magiczny program + 5 min roboty = lvl z kosmosu

Mnie chodziło o to, aby móc dostać się na taki serwer trzeba by było uzyskać odpowiednią ilość godzin w grze, nie po poziomie doświadczenia. Wiem, że poziom doświadczenia można podbić przez modyfikację, ale czasu w grze określanego przez Steam już nie.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.