Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Co was draźni w multiplayerze?


[GTW] FHA

Recommended Posts

Brak możliwości spania, po każdym uruchomieniu gry, muszę resetować zlecenia poprzez komendy i zawsze przeżuca mnie do garażu. Bardzo duża wada i mam nadzieję, że to cofną. Poza tym wszystko ok.

ASUS ROG ZENITH EXTREME | AMD RYZEN THREADRIPPER 1920X | 32GB RAM | GTX 1070 | ROG PUGIO | LOGITECH G PRO | LOGITECH G29 | ROG SHEATH | SONY MDR-950B1 | PG348Q | IIYAMA PROLITE XB2783HSU

 

Link to comment
Share on other sites

Maciejozie chodziło o to że co jakiś czas musi właśnie komend używać żeby mu się zlecenia pokazywały. No jest to wada. Bo zlecenia mogły by się generować same bez spania, i jak spanie się wyczerpie to trzeba używać niestety komendy.

Link to comment
Share on other sites

On 24.03.2016 at 7:47 PM, piotrekjojo said:

Jak ktoś jedzie na światłach ostrzegawczych i trąbi jak cię napotka chociaż sam jak zacząłem grać na mp to też trąbiłem.

 

Kolego jazda na światłach ostrzegawczych nie jest zakazana. A trabienie i wlasnie te swiatla mozesz wylaczyc w ustawieniach na tabie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, [SRBP] Damian [PL] said:

Co mnie drażni w mp? To że dodaliście tzw CB radio. Nie moge gadać z kumplem na skypie bo słysze jazgot bachorów w grze. Da rade to wył? Tak żebym ichnie słyszał i oni mnie też nie? Było fajnie każdy gadał na ts3 to teraz taki syf sie (dla mnie) zrobił

 

Było i nawet jest udostępnione video jak się obsługuje dodane niedawno do gry CB-Radio. Na filmiku widać wyraźnie, że można wyłączyć.

Tak się dzieje, jak się nie czyta tematów z update mp. Poniżej link do tematu z ostatnim update.

 

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Co mnie drażni w MP ?

 

Przede wszystkim jazgot dzieci na CB Radiu, Wyzywanie się dzieci na czacie i wszechobecny trolling.

Wyjeżdża człowiek w trasę, jedzie sobie spokojnie przepisowo a tu jakiś dzieciak leci na czołowkę i wali w ciebie tak bez powodu dla zabawy, albo jedzie sobie pod prąd i obija się o wszystko co popadnie.

Szczególnie wkurzają mnie dzieci które się drą na CB, spamują na czacie, a na trasie powodują wypadki i kolizje i jeszcze się z tego cieszą albo blokują sobie wjazdy na spedycję, do warsztatu czy garażu.

Kolejna patologia to trolle które wiecznie psują konwoje, jadą za konwojem i celowo wyprzedzają, hamują i blokują drogę a report nic nie daje :(

 

Bardzo się cieszę , że twórcy MP wzięli się za usuwanie takich ludzi z serwerów i popieram te działania.

Bez nich lepiej się gra i społeczność MP będzie lepsza :)

 

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
Jako praktycznie laik w tego typu grach. Ostatni raz to Haulin przy premierce:) Obecnie 140h w ATS i od jakiegoś tygodnia ETS2. 
Jak koledzy wcześniej wspomnieli, to fakt te dziecinne zachowania na CB. Żeby byli to gracze jacyś początkujący, to w pewnych sytuacjach bym to zrozumiał, ale przyglądając się profilom na steam trafiło się paru agentów z godzinami rzędu 300+.
Kolejną sprawą jest zachowanie na drogach ETS2. Sam dostałem bana (pewnie kilku z Was zauważyło moje żale na forum, z braku wiedzy) na moim początku, który uważałem za śmieszne zachowanie admina. Obecnie po tych moich godzinkach na obu grach uważam, że było to słuszne. Podchodzę do jazdy z respektem i uwagą na innych użytkowników, po prostu nauczyłem się na własnym błędzie. Drażni mnie natomiast to że po opublikowaniu mojego bana ktoś mnie przestrzegał, że na ETS2 admini ogony zwinęli na ATS i można robić tam co się chcę. Popieram tą wypowiedz po tym tygodniu jeżdżenia. Autko skasowano mi już dwa razy, jazdy pod prąd, na wjazdach na autostrady, na rondach lecą jak chcą etc etc.
Kolejna sprawa to język. W szkole uczono mnie rosyjskiego. Nie ogarniam tego forum, ale to jakoś przetrawię. Gorzej jest z raportowaniem własnie takich agentów na drodze. Others o ile dobrze kojarzę to inne i tylko to klikam przy chamskim zachowaniu. 
Pozdrawiam wszystkich i też dziękuje tym, którzy na ATS,ETS2 mieli chęć zagadać z laikiem. Szczególnie dla Zioło....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
56 minutes ago, Girl In Truck Marta said:

drażni mnie to, że jak robię zdjęcia w ETS to zawsze ktoś mi się wpierdziela w kadr i jeszcze spamuje pisaniem :D

Oooo i jeszcze mnie drażni pytanie i na cb i na czacie ,,jesteś dziewczyną?" chyba widać po nicku KUŹWA :rolleyes:

 

 

Bardzo, ale to bardzo rzadko spotyka się dziewczynę w grze o charakterze motoryzacyjnym. Z resztą w innych grach jest podobnie. Także nie ma chyba co się dziwić takim pytaniom. Sam pewnie bym Cie o to zapytał na CB, gdybyśmy spotkali się na trasie. :)

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Mnie osobiście w trybie gry MP denerwują niektórzy gracze którzy chcą specjalnie uprzykrzyć grę innym nie wiem jaki mają w tym cel ale niestety tak jest drugą sprawą denerwujące od niedawna jest to kiedy jedziesz sobie spokojnie a tu nagle na CB jakieś wrzaski piski itd a trzecia sprawa to spam na chacie o treści ,,Firma ....... zatrudni itd.......... To tyle z mojej strony pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 Co do graczy którzy chcą uprzykrzyć grę to takie osoby były są i będą a co do CB to nie masz tylko jednego kanału i nie musisz na nim ciągle siedzieć jak przeszkadzają Ci wrzaski i reklamy firm, masz jeszcze opcje żeby wyłączyć CB.

Mi na Cb tylko przeszkadzają te wrzaski bo reklamowanie firm jest spoko i te osoby się przynajmniej nie drą na CB :)

kEICl1f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.