Jump to content

Jak ocenicie nowy multiplayer w american truck simulator


4Orzeszek

Recommended Posts

A mi się wydaje że ludzie korzystająze speedhacka dlatego że jest ogranicznik. Wrócę na chwile do ETS bo chcę odpowiedzieć Shazo. Ja gram w ETS2 na EU1 gdzie jest ogranicznik i tam co chwila są speedhackowcy. Jak miałem konwój na EU2, owszem, byli powywracani ludzie ale nikogo nie spotkałem z lagującym ciągnikiem i taką prędkością że gre laguje. To chyba coś znaczy. I zapewne w ATS jest tak samo. Nwm, bo nie grałem jeszcze na Eu2 ale według mnie, można bez problemu to zakładać.

Pogrubiony i podkreślony fragment twojej wypowiedzi jest jej idealną puentą...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja na tym SS widzę tylko, że stoisz na lewym pasie w mieście a ktoś cię omija pod prąd. Kto wie może wczytałeś się w ostatniej chwili i odbił w lewo. 

Wracając do tematu to jak chcecie się katować z dziwnym ogranicznikiem niema problemu. Na szczęście istnieje jeszcze EU2 na którym też sporo ludzi gra i jest moim zdaniem nawet bezpieczniej (wyprzedzanie trwa znacznie krócej a nie przez 10km wyprzedzasz gościa co ma mniej FPSów od ciebie.). Śmieszą mnie tylko osoby które twierdzą, że jest to symulator a nie gra wyścigowa jednocześnie ustalając limit prędkości znacząco poniżej symulacji. ;)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Na zablokowany półbieg!

Po to devsi dali dwa rodzaje serwerów dla obydwu tytułów by mieć ten wybór:

- cenisz sobie spokojną, płynną jazdę, nie przeszkadza Ci czasem powolne tempo dostarczania ładunków, czujesz satysfakcję z przestrzegania przepisów ruchu, bardziej podziwiasz widoczki z innymi grającymi podczas jazdy, ogólnie preferujesz jazdę niczym rejs statecznym żaglowcem podczas spokojnego słonecznego dnia?

Masz EU1, z ogranicznikiem.

- lubisz z...lać, a zamiast krwi w żyłach krąży wysokooktanowa ropa i żałujesz, że rodzice nie dali Ci na imię Turbo albo Nitro, cały pokój masz w plakatach z Vinem Dieselem i Paulem Walkerem, w ATS w San Francisco chcesz się poczuć jak Steven McQueen (film Bullit z 1968), a przepisy ruchu i zasady to dla Ciebie potwarz i afront?

Masz EU2, bez ogranicznika.

Proste?

Tak naprawdę nikomu nie udało się wszystkich zaspokoić, jedni chcą by TruckersMP team naprawiał błędy SCS'u inni gruszki na wierzbie. Ilu ludzi, tyle pobożnych życzeń.

  • Upvote 5
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy temat był już poruszany ( jeśli tak to sorry ) ale moim zdaniem "No Collision Area " powinien być również na stacjach . Bo czasem jak dużo ludzi się zbierze ( co w ATS rzadkie nie jest ) robi się  niezły bałagan . 

 

Dowody ? :

 

b9237850a4fb26cdmed.jpg

No niestety bałagan sam się nie zrobi, jeśli ludzie nie przestrzegają podstawowych zasad ruchu drogowego, a Ty widzę, że również nie stosujesz się do nich. Wjechałeś na stację benzynową pod prąd, a wjazd jest z drugiej strony. "W cudzym oku źdźbło dostrzegamy, a u siebie belki nie widzimy".
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

no to faktycznie wjazd na stacje wyśmienity... pod prąd to to nawet nie jest bo gościu wjechał przez krawężnik bokiem na stacje niczym kompletny taran... nienawidze takich ... nie wypowiem sie dalej bo to forum publiczne. W rzeczywistości efektem by było uszkodzenie kół/opon i grzywna za zdewastowanie trawnika... ot co.

Link to comment
Share on other sites

"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień " :)  . Z drugiej strony nie dało się kompletnie bo był taki zator iż gdybym tam czekał zamiast kombinować zrobił bym zator na pół kilometra czekając na wjazd .  Lepiej ? Wiadomo ze w realu się tak nie robi bo raz że strach "walić pod prąd " dwa mandat jak nic  .  Dodam że musiałem dostać się na tą stację bo po drodze na trasie nie miałem żadnej a już mi raz zabrakło paliwa .  Każdy popełnia błędy ( nawet Wujek Bohun wpakował ostatnio w niewidzialną ścianę po drodze zaliczając 2 wypadki ),ale może zostawmy na chwilę moje niewątpliwie KARYGODNE zachowanie i pogadajmy o "No Colision Area"  bo gdyby tam taki obszar był nie musiał bym popełniać tego ŚMIERTELNEGO błędu . A bałagan na stacjach to jest fakt . Dziś znowu miałem sytuację ze stacją gdzie gość nie mógł poradzić sobie z długą naczepą i zablokował wjazd na dobre kilka minut  . Ale spokojnie koledzy tym razem zablokowałem cały pas . Zrobił się korek ludzie się wkurzali,ale co zrobić znowu "na oparach" a stacji w najbliższym otoczeniu brak . 

Link to comment
Share on other sites

Wprowadzenie "No Colision Area" na pompach odebrało by część frajdy z tej gry. Te kolejki do dystrybutora to jest coś czego w ETS2 nie ma, nie było i już nie będzie. Jedyne czego brakuje to kultury jazdy, stąd te problemy itd. Ale żeby temu zaradzić sami musimy sobie planować gdzie tankować, tak aby nie zabrakło zupy i aby nie trafić na korek do nalewaka. Obłędne jest to że są obszary gdzie idzie zestaw za zestawem, konwoje same się formują bez żadnego wcześniejszego umawiania się, jak również to że na bocznych drogach potrafi się ciągnąć samemu poprzez pustynię. Ogólnie jest to coś nowego i MP ATS oceniam bardzo pozytywnie. A tak na koniec, zastanawiał się ktoś jak będzie wyglądał ATS po wydaniu ostatniego stanu ameryki? Ja tej przyszłej mapy nie ogarniam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wprowadzenie "No Colision Area" na pompach odebrało by część frajdy z tej gry. Te kolejki do dystrybutora to jest coś czego w ETS2 nie ma, nie było i już nie będzie. Jedyne czego brakuje to kultury jazdy, stąd te problemy itd. Ale żeby temu zaradzić sami musimy sobie planować gdzie tankować, tak aby nie zabrakło zupy i aby nie trafić na korek do nalewaka. Obłędne jest to że są obszary gdzie idzie zestaw za zestawem, konwoje same się formują bez żadnego wcześniejszego umawiania się, jak również to że na bocznych drogach potrafi się ciągnąć samemu poprzez pustynię. Ogólnie jest to coś nowego i MP ATS oceniam bardzo pozytywnie. A tak na koniec, zastanawiał się ktoś jak będzie wyglądał ATS po wydaniu ostatniego stanu ameryki? Ja tej przyszłej mapy nie ogarniam.

Wprowadzenie bezkolizji na stacji = podskakiwanie i uszkodzenia ciężarówki
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie największy minus to no collision na stacji paliw na trasie od LA do Redding (jeśli dobrze pamiętam), zupełnie tam nie potrzebny biorąc pod uwagę ze na innych stacjach tego nie ma oraz krótkie no collision przed lub za miastami. Wjeżdżamy do strefy bezkolizyjnej po to zeby 3 sekundy później z niej wyjechać. Niepotrzebne to, prędkość spada, paliwo leci.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie największy minus to no collision na stacji paliw na trasie od LA do Redding (jeśli dobrze pamiętam), zupełnie tam nie potrzebny biorąc pod uwagę ze na innych stacjach tego nie ma oraz krótkie no collision przed lub za miastami. Wjeżdżamy do strefy bezkolizyjnej po to zeby 3 sekundy później z niej wyjechać. Niepotrzebne to, prędkość spada, paliwo leci.

 

Ja nie widzę stref bezkolizyjnych poza miastami. Chyba że na jakiś parkingach czy cuś. I przez strefy bezkolizyjne przecież prędkość nie spada...

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Obecnie w ATS nikt nawet nie śni o trafficu. Osób jest tyle, że 110 km/h żadko kiedy kto osiąga ( pomijając trolli). Temat wałkowany był wiele razy. TO NIE JEST NEED FOR SPEED LUDZIE!!!

Ktos tu ino nie gral w nfs i porownuje badziewny wyrywnik predkosci do ets/ats.Kazdy jezdzi jak chce , jeden leci przepisowo, drugi tyle ile maszina dala.Sęk w opanowaniu manewrow przy osiagnietej predkosci , oraz wykalkulowaniu reakcji pomiedzy sytuacjami podczas jazdy.Dobry , doswiadczony i opanowany traker poradzi sobie w wiekszosci sytuacji...Polecam Tobie wiecej pograc na MP (czy to na ATS czy ETS) niz pisac komediodramaty i przekonasz sie ze 110 km/h rownie dobrze moglby byc poczatkiem do rozkrecania kilometrow na trasie , a nie przestroga niczym "nedforspid".Amen

  • Upvote 2

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Ktos tu ino nie gral w nfs i porownuje badziewny wyrywnik predkosci do ets/ats.Kazdy jezdzi jak chce , jeden leci przepisowo, drugi tyle ile maszina dala.Sęk w opanowaniu manewrow przy osiagnietej predkosci , oraz wykalkulowaniu reakcji pomiedzy sytuacjami podczas jazdy.Dobry , doswiadczony i opanowany traker poradzi sobie w wiekszosci sytuacji...Polecam Tobie wiecej pograc na MP (czy to na ATS czy ETS) niz pisac komediodramaty i przekonasz sie ze 110 km/h rownie dobrze moglby byc poczatkiem do rozkrecania kilometrow na trasie , a nie przestroga niczym "nedforspid".Amen

Tym bardziej w ATS, w którym ciężarówka bardzo się trzyma drogi.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, pomyliłem strefę bezkolizyjną ze strefą ograniczenia prędkości. Myślę o jednym a gadam o drugim:)

Jeśli chodzi o te strefę miast to wydaje mi się, że przy najbliższych aktualizacjach zostanie to zmienione bo strefa miasta na autostradzie to raczej jakiś bug/nie dopatrzenie.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o te strefę miast to wydaje mi się, że przy najbliższych aktualizacjach zostanie to zmienione bo strefa miasta na autostradzie to raczej jakiś bug/nie dopatrzenie.

 

Nie jest to bug, ponieważ strefy ograniczenia są zrobione od punktu odkrycia miasta. (Czyli można to nazwać strefą miast którą zrobiło SCS)

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Nie jest to bug, ponieważ strefy ograniczenia są zrobione od punktu odkrycia miasta. (Czyli można to nazwać strefą miast którą zrobiło SCS)

Tak, ale wyjeżdżasz z miasta, otrzymujesz informacje o przekroczeniu bariery ograniczenia i po chwili znowu w tę barierę wjeżdżasz na 3 sekundy. Nie jest to dziwne? Mnie irytuje

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale wyjeżdżasz z miasta, otrzymujesz informacje o przekroczeniu bariery ograniczenia i po chwili znowu w tę barierę wjeżdżasz na 3 sekundy. Nie jest to dziwne? Mnie irytuje

 

Bo tam jest strefa miasta. Mnie też irytuje ale co zrobisz. Wtedy jak by wyszło jakieś DLC z mapą to byśmy trochę czekali zanim mwl wszystko zaznaczy.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.