Jump to content

Jak ocenicie nowy multiplayer w american truck simulator


4Orzeszek

Recommended Posts

Taa nie ma co jak dostać " w tyłek " od kolesia czekając na stacji na drugiego "jelenia " który sobie stanął na "pompie " i sobie stoi 5 min .  Ja się już wycwaniłem i odpinam naczepę przed wjazdem na stacje żeby nie manewrować jak osioł,bo wymanewrowanie na klawiaturze ze 40 stopową naczepą w tłumie innych kierowców jest praktycznie nie możliwe . Ale wjazdy i wyjazdy ze stacji to dalej jakaś masakra jest . :( Nie zawsze wszystko tak się da zaplanować żeby wjechać na stację gdy nikogo nie ma,albo szukać innej stacji bo jest ich moim zdaniem mało . Ogólnie to te stacje w mniejszych miastach są w ogóle nie przystosowane do takiego ruchu ciężarówek . Porównajcie sobie rozmiary stacji w ATSie i w ETS2 . W ETSie łatwiej jest stanąć "zawinąć " cofnąć bo jest po prostu więcej miejsca . W ATSie wjedzie 2 zestawy na mniejszą stację i  ambrozja . 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Multiplayer jako opcję grania z innymi jak najbardziej zajfajna opcja. Natomiast co mnie dobija to,że w mniejszych miejscowościach gdzie nie ma miejsca aby gdzie kolwiek się zatrzymać jest multum ludzi. Ja rozumiem jest więcej dróg niż miast. Ale ludzie niech zaczną myśleć. Ciągle jakieś stłuczki, ok dobra przyzwyczajenie z etsa ok jestem w stanie to wybaczyć, lecz jeśli takie trole którzy Cię wyprzedzają nagle zatrzymują się w poprzek bądź specjalnie zjerzdzają na twój pas i Ciebie spychają no to sorry to raczej jest nie koleżeńskie. Co do regulaminu jestem za tym aby był surowy. Lecz błagam adminów aby np za to,że ktoś przykładowo musi zjechać na pobocze i wyprzedzić jadącego z przodu delikwenta bo go nagle zlagowało aby nie dawać mu kicka czy bana. Nie wiem też czy to tylko u mnie czy też u innych lecz wieczorami granie w ATS to katorga niekiedy. Spowodowane wysokimi pingami. Chyba serwery padaja :D A najlepsza opcja to na dzień dzisiejszy dać w miastach strefę bezkolizyjną bo się ludzie pozabijają.

Link to comment
Share on other sites

Ocena American Truck Simulator MP

No Plusów chyba jest najwięcej + Mała mapa + dużo ludzi + Większy Realizm ,bo więcej ludzi ;) , bardzo ciekawie będzie na jedno pasmówkach

Minusów ni ma

A Najlepszy jest OXNARD hehe :) po prostu amerykański Rooterdam

Link to comment
Share on other sites

Po raz pierwszy kiedy odpaliłem multi w ATS bylem bardzo zaskoczony. Multi działało miodnie. W mieście po 40-50 ciężarówek, a ja miałem 40 albo i więcej fps-ów. Niestety odkąd wyszła aktualizacja z W900 fps-y w mieście spadły drastycznie, a są tez spore wahania fps-ów poza miastem. Gra przyśpiesza i zwalnia przez co traci się ochotę na grę.

  • Upvote 1

4934788230.png

Link to comment
Share on other sites

To ja napiszę coś od siebie. W ATS MP zacząłem grać niedawno, od 20 poziomu, gdyż chciałem mieć ciężarówkę zdatną do jazdy. Po drugie trochę się bałem, ponieważ trzeba było nabrać wprawy w parkowanie tych długich naczep oraz przyzwyczaić się do innej metody skrętu ciężarówką (chodzi o wysuniętą oś do przodu). I co mnie pozytywnie zaskoczyło to to, że ATS MP chodzi znacznie płynniej niż ETS2 MP (dziwne?). Kolejna sprawa, to taka, że jest na trasie mnóstwo kierowców, także nie jedzie się 1000km i spotyka 2-3 graczy. Trochę denerwują miejsca ograniczeń prędkości, a właściwie to, gdzie zostały ustawione, a na serwer EU2 nie chcę wchodzić, bo wiadomo czego się można tam spodziewać :D. Jeszcze jedna sprawa która irytuje to są zjazdy na autostrady z miast (te co kształtem przypominają literę H). Do tej pory nie spotkałem się z nikim (oprócz mnie) kto by zahamował przed wjazdem na autostradę. Ba, nawet jak się zjedzie na środkowy pas, to są tacy co od razu pchają się na środkowy mimo, że zewnętrzny jest wolny. I nie pomaga trąbienie, miganie długimi, a na koniec tandetne "sorry, wasn't watching" ... - chociaż jak byk stoi znak o ustąpieniu pierwszeństwa i wielkie jak zwierciadła lusterka w ciężarówce. Ale ogólnie oceniam go bardzo pozytywnie. :)

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Na MP ATS grałem  troszkę mnie boli ze nie ma rozdzielności  banów ATS/ETS wiem nie da się albo za dużo roboty a wiem ze były przypadki ze admini banowali jednego z dwóch znajomych którzy np do siebie dobili żaden report nie poszedł ale Admin był na posterunku :D i trzy dni nie mógł pograc ani w ATS ani ETS

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, miko201 said:

Ale popatrz na to z drugiej strony. Jak troll dostanie bana w ETS, to nie będzie denerwował ludzi w ATS ;)

 

No niby tak ale na drogach nie są same trole a nie którzy są uzależnieni od firm w ets i musza np zrobić 5000 km na tydzień a tu ban na 3-5 dni za ATS wiec nie zrobi tego na ETS a chciał rekreacyjnie pograć w ATS

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, miko201 said:

Nie żebym obrażał jakieś firmy ale np. 5kkm tygodniowo to dla mnie jakiś żart. Nie każdy jest no-lifem i ma też swoje życie prywatne

 

5000 KM to są dwie dobre trasy i z tego co słyszałem są takie firmy które maja taki limit no-lifem mozna byc jak by musieli robicz po 50000 KM

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

Ale Ludzie pamiętajcie ,że jedni grają na Klawiaturze a jedni na Kierownicy np. na kierownicy wykręcisz na ostrym zakrecie a na klawiaturze nie na liczniku 70km i takich ludzi nie reportujcie jeden raz wyleci ze swojego pasa i się nauczy ,ze trzeba zwolnić przy zakręcie :)

Link to comment
Share on other sites

No moje zdanie jest takie mam za duży ping, kiedy wejdę. A tak na serio.

Bardzo mała mapka i tnie się jak staruszka na pasach. :)

Czasami stacje są tak małe że musiał bym tylko ciężarówką parkować :) 

Policja nie wiem jak oni to robią, ale chyba mandaty strzelają z łuku mi do kabiny na autostradzie z 2 pasa. :)

Na trasie kiedy jadę jest pięknie, cisza spokój i nagle ktoś na Cb zapoda hasłem, jak by zbierał punkty na stacji za darcie japki jaki on fajny jest. :) A mnie szlak trafia. 

Nie wiem czasami, kto ma pierwszeństwo, kiedy chce grzecznie towar wziąć, ten zastanawia się, tamten nie wiem czemu stoi może kozy wyprowadza na spacer dłubiąc w nosie, czy to moja już kolej ? Nie własnie jakiś z peweksu podjechał, bo własnie on ma teraz kolej.

Ach te ograniczenia prędkości, czasami nie wiem czy to miasto, zadupie jakieś  każe mi zwalniać, jadę sobie by po chwili znów zwolnić i znów mi przyspiesza.

 

Dobrze że lubię grać, w ATSMP :) 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.