Jump to content

Dziwna ciężarówka na Multi


xdk //E53

Recommended Posts

Morze jest szerokie i głębokie. Powiem szczerze, że czym dalej w las tym coraz więcej tricków aby zmodyfikować sobie rozgrywkę, którą zaplanowało SCS i powiem szczerze, że wolałem żyć w nieświadomości co do tych wszystkich tricków. Mam nadzieje, że w przyszłości możliwość różnych obejść różnych rzeczy zostanie zablokowane, tak aby każdy dorobił się uczciwą i "prawdziwą" pracą za kółkiem.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Morze jest szerokie i głębokie. Powiem szczerze, że czym dalej w las tym coraz więcej tricków aby zmodyfikować sobie rozgrywkę, którą zaplanowało SCS i powiem szczerze, że wolałem żyć w nieświadomości co do tych wszystkich tricków. Mam nadzieje, że w przyszłości możliwość różnych obejść różnych rzeczy zostanie zablokowane, tak aby każdy dorobił się uczciwą i "prawdziwą" pracą za kółkiem.

To nigdy nie bedzie możliwe na grach singel player, jedynym sposobem to wprowadzić grę do sieci tak jak np. BF3

  • Upvote 1


76561198062811172.pngAddFriend.png 76561198062811172.png4640170664.png

 

Link to comment
Share on other sites

To, że teraz będzie sie wiele osób bawić, no niestety tak jest i będzie.

Raczej nie zablokujesz doszczętnie kodu gry, gdyż jest to totalnie niemożliwe... i tak znajdzie się ktoś, kto to przełamie, i udostępni info w sieci o tym...

A z dziwolągów, to wiadomo, nie kązdy lubi, nie każdy stosuje... główna potrzeba to i tak tylko zmiany w silnikach, skrzyniach i dźwiękach...

Reszte (oświetlenie, etc.) można zrobić innymi, prostszymi sposobami =).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

@Sound's Beat's: Niestety ale ta część o której mówisz jest stałym elementem kabiny, nie ma możliwości edycji. 

Mi akurat bardzo podoba się kabina R, ale oryginalne błotniki mi nie pasuja, wolę te płaskie. Taka subtelna modyfikacja jest ładna, pomijam te tego typu gdzie kabina nijak pasuje do reszty.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ta wystarczy zedytować  :angry: Kurna ja tego nie rozumiem,wszystko rozkodowałem, w tych definicjach pisze jak na schemacie od Szermana , włączam gre wchodze w swój save a tam nic przysłowiowa DUPA ciężarówka nawet nie ma jednej zmiany.Nie wiem co robić moja wiedza na ten temat poszła się j.... chyba dam sobie z tym spokój  :(

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Kurczę, mam tylko jeden problemik. Nadal główkuję jak zrobić białą chłodnie, nie mylić z szarą. Biała jeździ na singlu w AI.

Prędzej czy później do tego dojdę, chyba, że ktoś chciałby mi pomóc i dalby jakieś wskazówki. ;]

Wiem jak zmieniać ładunek np. w wannie, pusta, piasek czy żwir ale kolor chłodni, no kurcze nie wiem... :/

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Błąd przy pobieraniu, jak mógłbyś wrzucić na zippyshare byłoby miło.

To o czym napisałeś zapewne chodzi o szarą chłodnie, która jest tylko i wyłącznie w firmach NBFC a nie o białą, która jeździ w AI na singlu. :)

 

ps. matt, widzialem Cie na serwisie z zielonym zestawem, coś pisałeś po angielsku, to byles ty?

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Skoro już bawimy się w mutanty, to może ktoś orientuje się czy do kabiny volvo fh16 można dodać gps? Ta pierwsza kabina jest dosyć ładna, ciemne odbicia, nie to co w tej drugiej, gdzie są kolorowe obicia. Innymi słowy czy można dodać gps do kabiny podstawowej?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko masz w tym temacie podane na tacy.

Jedynie możesz mieć problem z programem, który może nie "umieć" znaleźć ścieżki do javy.

Wtedy jedynie edytujesz plik tekstowy z programu, w którym podajesz ścieżkę do javy i wtedy program działa jak należy.

Ty nie musisz mieć problemu ze ścieżką, ja opisuje tylko jaki ja napotkałem problem po drodze rozkodowywania tego pliku.

Rozwiązanie znalazłem u wujka google.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.