Jump to content
  • 0

Bardzo wolno pobierająca się gra


PatrykdwajsciaPL

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To może zamiast wyciągnąć wnioski z tych problemów (z resztą jakie również były z WinterMod'em) to może wypadałoby wrzucić modyfikację na jesień na jakieś serwery typu MeGa, czy Zippyshare. Ja wiem, że ter serwisy mogą blokować pliki, które są zbyt dużo razy pobierane, ale spróbować można chyba.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

U mnie dziala. Dzięki Plota. Gdy pobieranie, wypadkuj, wrzucić do folderu MP i install..

  • Upvote 1

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Najciekawsze jest to że wczoraj gdy było to największe nasilenie i ludzie narzekali ze im się pobiera z maksymalną prędkością 30kb/s to specjalnie usunąłem tego moda i sprawdziłem jak to jest... I mi pobierało pełnym łączem :P Ciekawe bo pytałem jeszcze 3 inne osoby i tak samo nie było problemu. Pytanie czy to jednak nie po waszej stronie jest problem?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja to nie wiem , oba aktualizację pobierałem w godzinach szczytu w ETS2 zaraz po wydaniu i nie było z tym problemu średnia prędkość była 8-10 Mb/s ,  prawda koledzy z firmy mieli jakieś problemy i  pliki trzeba było udostępniać przez ts3 

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.