Jump to content

0.1.2 R2 Alpha została wydana!


Recommended Posts

Internet mam 50mb/s ,a zimę wraz z multiplayerem pobieram około 30 minut ,ja się pytam za jakie grzechy ?

Czy nowa wersja MP nie będzie wymagała odemnie żebym ściągał nowy instalator za każdym razem kiedy chce grać?

Musisz zawsze pobierać kiedy wchodzi jakaś nowa ''łatka'' ,czy też inna wersja clienta.

Nie piszemy postu pod postem. // erykmoz

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wezcie lepiej naprawcie to logowanie bo szlak mnie trafia jak to widze... Jade na serwerze, EU#1 80 po autostradzie i przede mna na DRODZE zalogowal sie gosciu... milimetry i przywalilem.. No co to ma byc... i zlecenie w dupe a administracja na serwerze po zreportowaniu tejze osoby nic nie zrobila... Jeden Admin na serwerze na 2500 typow... wezcie nabory jakies czy cus bo az odechciewa sie grac.. jak nie pojawienie sie goscia, to podczas konwoju wjechali we mnie i znow uszkodzenia... Taka mi Synchronizacja jak chuu..

If you need help, please contact with Community Manager.


 


Recruitment for In-game AdministratorOFF 


>>> How to become admin? Click here! <<<


Recruitment for Forum moderator: OFF


Recruitment for SupportOFF


Link to comment
Share on other sites

Podczas odpalania gry pokazuje mi nagle to:

Cannot Valind Game Version

Dodam tylko że rano jeszcze chodziło.

Tez to mialem, ale uruchomilem jako Admin i przeszlo.. pozniej juz bez administratora dzialalo.

If you need help, please contact with Community Manager.


 


Recruitment for In-game AdministratorOFF 


>>> How to become admin? Click here! <<<


Recruitment for Forum moderator: OFF


Recruitment for SupportOFF


Link to comment
Share on other sites

theaifam5 nie wiem czy Ci współczuć, czy może płakać. W ciągu ostatnich 7 miesięcy zaledwie 2 osoby się zrespiły przede mną tak, że w nie uderzyłem. Nie ma cudownego sposobu na to niestety. Co do adminów to nawet jeśli byłoby ich 100 to nie udałoby się wychwycić wszystkich reportów, z tego względu, że reportowanie kogoś kto już odjechał lub nic nie robi nie ma najmniejszego sensu, bo nawet jeśli admin teleportuje się do Nas to nic ciekawego nie zobaczy. Od czego w końcu jest "QuickSave" oraz "AutoSave"? Ja rozumiem realność itd. ale są przyczyny, że należy po prostu wczytać sobie zapis gry. Synchronizacja jest jaka jest i nic Ty z tym nie zrobisz, trzeba po prostu przewidywać ruchy innych graczy i ewentualne problemy z synchronizacją, tyle w temacie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaka jest Wasza wiedza informatyczna, ale niekoniecznie wyłączanie Steam'ów, przeglądarek, GG czy innych programów pomaga w podniesieniu prędkości. Jeżeli Twój Steam pobiera coś i zużywa Twoje łącze - owszem wyłącz go, albo wstrzymaj pobieranie. Jeżeli pobierasz jakieś pliki przez przeglądarkę - wyłącz ją lub wstrzymaj pobieranie. Wyłączenie tylko tego co zużywa łącze (w znacznej ilości) może pomóc i to nie zawsze, bo jeżeli WinterMod pobiera kilkaset lub kilka tysięcy osób na raz to już nic Nam nie pomoże w tym, aby pobrać WinterMod szybciej za pomocą instalatora.

 

Nie ukrywam, że takie teksty 'Wyłącz Steam', 'Wyłącz przeglądarkę' w moich oczach są... żeby się nikt nie obraził napiszę, że zbędne. Bo jeśli ktoś nic innego nie pobiera to zamknięcie czegokolwiek nie skutkuje niczym.

Masz rację moja wiedza z tej dziedziny jest znikoma. Nie pobierałem w tym czasie żadnych plików za pomocą steama. Żaden program uruchomiony na moim komputerze nie wykorzystywał łącza. Przynajmniej tak powiedział mi menadżer zadań. Wyłączenie procesu steama zwiększyło mi pobieranie z 20kb/s do 500kb/s wątpię żeby był to przypadek jeśli tak to naprawdę dziwny, bo wiele osób pisało w tym temacie, że gdy wyłączyli jakiś program prędkość pobierania podskoczyła. Jestem w 100% pewny, że zużycie łącza przez steam było zerowe także nie ma mowy o pobieraniu jakieś gry i stąd takowe prędkości. ;) Mam nadzieję, że zrozumiesz mój chaotyczny dość post. 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jaka jest aktualna wersja bety ? Ostatni raz grałem w sobotę 19 grudnia, zainstalowałem najnowszą aktualizacje i ustawiłem bete "1.15.1". A dzisiaj włączając grę pokazuje mi się status OFFLINE, pewnie znowu nie ta beta ustawione..

76561198036611996.png

Link to comment
Share on other sites

Nie ma zsynchronizowanych świateł prawda? Jakiś rumun mi wciskał kit że są, i że przejechałem na czerwonym. Co do drugiego owszem, od 2 sekund paliło się czerwone, ale rumun także pojechał na czerwonym kiedy mi się paliło.

 

A jaka jest prawda? Bo powoli już nie wiem komu wierzyć. Twórcom-rodakom, czy jakiemuś kretynowi z "krainy borata"* który nie wie co czyta, ale za to upiera się przy swoim, jakby niepodległości bronił...

 

*- Top Gear się tak wyraził o Rumunii, nie żeby to była prawda, tak sobie powiedziałem żartobliwie :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.