Jump to content

0.1.2 R2 Alpha została wydana!


Recommended Posts

i potem się dziwić ze są lagi na serwerze, ping skoczy do 2500 lub więcej moment i cię w grze nie ma i crashe gry po ostatniej aktualizacji nigdy przed tem problemów z pingiem nie było i to nie tylko ja mam taki problem....

Link to comment
Share on other sites

Skończcie już płakać bo to już jest nudne. Jest niska prędkość? Przerywa połączenie? To nie pobierajcie tego teraz tylko wtedy kiedy jest mniejszy ruch na serwerach! Proste i logiczne myślenie, WinterMod nikomu do szczęścia potrzebny nie jest a tym bardziej nie jest potrzebny do gry!

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@MaddoxX1911 podawaj jak masz i powiedz gdzie wrzucić (jak się nie myle to tam, gdzie zawsze się mody wrzuca).

Intel core i5-4690k overclock 4.5GHz/ Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3 LGA1150/ Kingston HyperX 8GB 1866MHz CL10/ SPC Fortis 2/ Kingston SSD 120GB/ Segate HDD 1TB/ SPC Brutus M25/ EVGA GTX970 FTW ACX 2.0/ A4Tech Bloody B120/ A4Tech Bloody ZL5 Sniper/ LG Flatron W1952TQ (1440x900, 2036x1273 DSR)

 

4939711946.png

maxresdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Haniball243 banialuki opowiadasz.

 

Przetestowany i sprawdzony sposób instalacji WinterMod dla osób, które nie mogą go pobrać z instalatora:

 

Pobieramy WinterMod z tego linku, a następnie wrzucamy pobrany plik do folderu \\Euro Truck Simulator 2 Multiplayer\data\mods\ (folder z zainstalowanym Multiplayerem).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

A macie jakieś rady dla kogoś kto pobiera tylko 15 kb/s, nawet przy wyłączonym wszystkim co się da, i nawet nie może instalować wersji bez niczego.

Dla tych co ostatnio mnie za kretyna brali...

Być może macie trochę racji, bo jeżeli pobieram po raz enty MP i nawet bez WM mi pokazuje że coś, to chyba coś jest nie tak.

Tak, mam wersje 1.15.1.1s...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.