Jump to content

krupniok200

Veteran Driver IV
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About krupniok200

 • Rank
  1t Caravan

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. Nazwa Sugestii: Zmiana w samochodzie Scout Extra_D prędkościomierza z KM/h na M/h Opis Sugestii: Po prostu chciałbym, aby samochód osobowy w ATS miał zmienioną podziałkę w prędkościomierzu z KM/h na M/h. W końcu w USA obowiązują mile a nie kilometry. Przykładowe obrazki: Nie posiadam. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Urealni rozrywkę w grze ATS, gdyż nie trzeba będzie patrzeć na doradcę drogowego (niektórzy nie mają go włączonego) jaką się ma prędkość w milach.
 2. Skalowanie daje ci tzw. lepszą ostrość obrazu poprzez renderowanie wyższej rozdzielczości a potem skalowania do rozdzielczości na monitorze. (to jest to samo jak funkcja DSR od Nvidi dołożna m.in. w gtx 970) Ja mam Intel core i5-4690k (podkręcony) gtx 970 (podkręcony) 8 gb RAM i WIN 10 i chodzi bez zarzutu nawet na 4k w ponad 60fps (próbowałem na tv u kumpla)
 3. Tak samo jest na północ od Karlskrony. Orientcyjnie strefa jest zanaczona jest czarnym kolorem, której wg. mnie nie powinno być.
 4. Tylko, że jak ja stałem w serwisie w Graz to pokazywało mi że stoją tam 2 ciężarówki. Odpaliłem MP na eu-1 to nikogo w tym czasie niebyło tam żadnego i mnie nie pokazywało także.
 5. Witam, czy ktoś z polskich developerów ets2mp mógłby napisać ruch drogowy z którego servera jest pokazywany na strone "www.ets2map.com" ? Za odpowiedź serdecznie dziękuje.
 6. Może być wykorzystana przez developerów jako ulepszenie w fazie beta MP, którą obiecali. Kto jest za !
 7. Panowie zainstalujcie ETS2MP poza katalogiem steam (np.:C:Program Files (x86)/Euro Truck Simulator 2 Multiplayer). Ja mam tak zainstalowany i działa miodzio. Pozdrawiam.
 8. @VectorPL zgadzam się z tb. Na czas zrobienia pełnej synchronizacji powinniście wyłączyć sygnalizacje. W katowicach dla przykładu cały czas na wszystkich skrzyżowaniach jest czerwone światło. Tylko wprowadzenie tego będzie troche złe bo jak będą jeździć dzieciaki które nie znają znaków (o zasadzie prawej ręki nie mówie bo nawet tego do końca nie umiem ogarnąć chociaż w szkole jestem prymusem z kodeksu) to będzie troche kicha. Videorejestratory by się przydały.
 9. Pytanie dla adminów. Czy wiadomo ile będzie linijek do przemielenia ???
 10. Nie ma mowy o te samo konto steam. Przy okazji wstawię zdjęcia z tym błędem. Przy logowaniu do steama pisze: błąd weryfikacji.
 11. Witam. Otóż ma moi koledzy którzy chcą założyć konto ets2mp podczas logowania do steama w celu weryfikacji wyskakuje im błąd weryfikacji. Dodam, że mają w swoich bibliotekach z grami grę Euro Truck Simulator 2 (wraz z DLC Going East) oraz mają status konta na publiczny. U mnie nie było tego problemu. Chciałbym, aby ten temat był szybko rozwiązany. Czekam na odpowiedź. PS: Dotyczy 2 użytkowników.
 12. Dzięki wielkie. Po prostu nie zrozumiałem tegoż punktu. Temat do zamknięcia.
 13. ​Nazwa sugestii: Wsparcie pluginów deweloperskich w ets2 MP. Opis sugestii: Chciałbym, aby twórcy multiplayera uruchomili wsparcie dla pluginów deweloperskich, które zamieszcza się w folderze: Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86\plugins Przykładowe obrazki: nie posiadam Dlaczego ta, a nie inna sugestia?: Dlatego, że w sieci pojawiło się dużo aplikacji na androida i windows phone (które posiadam na obydwu systemach), które pokazują cały dashboard z ciężarówki na ekranie tabletu lub smartfonu; lecz niestety one potrzebują mieć wgrany w komputerze plugin, który przesyła te całe dane na
×
×
 • Create New...