Jump to content

Nowości w ETS2 1.22 - nowa fizyka opon oraz "Michelin DLC"


WooQash

Recommended Posts

Fizyka naczep w ETS2 polega w główniej mierze na wysokości środka ciężkości, im wyżej tym wiadomo jak się skończy ostry skręt, w save jest wartość "cargo_cog_height_offset" jestem ciekawy czy ta wartość ma jakiś wpływ na zachowanie zestawu.

@UP: Proszę Cię, od dawna wiadomo: jeden truck na rok. Obstawiam że w lutym albo może jeszcze w styczniu zobaczymy MAN'a E6, A jeśli nie to pewnie w połowie przyszłego roku.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na oficjalnej Polskiej stronie ETS2'a dodali, że oprócz tych super opon i zleceń Online, ujrzymy lepszą nawigację, która będzie liczyła tez zmiane pasow, oraz lepszy ruch uliczny. Do tego bardziej realistyczne rozpedzanie sie i hamowanie, w sensie rozruchowośc ciężarówki, tak samo jak i samochodów osobowych. Jeszcze bylo tam kilka rzeczy, reszte sobie przeczytajcie tutaj: http://www.eurotrucksimulator2.info/pl/

 

Według mnie to będzie jedna z najciekawszych i bardzo fajnych aktualizacji, a już jest beta 1.22 do testowania jakby coś :)

76561198129097492.png

Link to comment
Share on other sites

Ta strona już działa.. 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Z racji posiadania chwili wolnej zaktualizowałem sobie grę do bety 1.22 i wykonałem jedno zlecenie z poziomu WoTr'a. Co prawda nie testowałem jeszcze przejazdu z klasycznym ładunkiem, ale było czuć różnicę w prowadzeniu i pokonywanie zakrętów nie było takie łatwe jak zwykle.
 
Próbowałem również wykorzystać nowe komendy, które rzekomo znalazły się w wersji 1.22 (źródło eurotrucksimulator2.info) lecz poniższe komendy w ogóle nie działają w obecnej wersji gry:
 

- Umożliwienie wyłączenia (z poziomu konsoli) funkcji automatycznego parkowania (g_auto_parking_disabled)
- Umożliwienie wyłączenia (z poziomu konsoli) wyskakujących okienek Doradcy drogowego, kiedy jest on ukryty (g_keep_adviser_hidden)

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Z racji posiadania chwili wolnej zaktualizowałem sobie grę do bety 1.22 i wykonałem jedno zlecenie z poziomu WoTr'a. Co prawda nie testowałem jeszcze przejazdu z klasycznym ładunkiem, ale było czuć różnicę w prowadzeniu i pokonywanie zakrętów nie było takie łatwe jak zwykle.

 

Próbowałem również wykorzystać nowe komendy, które rzekomo znalazły się w wersji 1.22 (źródło eurotrucksimulator2.info) lecz poniższe komendy w ogóle nie działają w obecnej wersji gry:

 

Lukasz teraz wez ladunek nie z WOT odpal SP i .... i tyle bylo by tej pieknej fizyki pojazdow :/ Komenda na g_traffic dziala :)

Link to comment
Share on other sites

Mi te komendy działały na wersji 1.22.0.2. A wpisujesz "1" po tej komendzie z autoparkowaniem?

 

Problem w tym, że tych komend w ogóle jakby nie było w grze. Po wpisaniu chociażby samego g_auto_parking_disabled powinna wysokoczyć informacja o tym jak stosować tą funkcję, a zamiast tego konsola zwraca błąd. Próbowałem wyszukać tej funkcji za pomocą autouzpełniania (wpisanie kawałka nazwy i wciśnięcie klawisza Tab) i również ich nie wyszukuje.

 

Dodam, że testuje to na najnowszej wersji, czyli 1.22.0.15s.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Oj nie powiedziałbym, że "stoją", bo wydali około 11 publicznych wersji według tego co piszą tutaj. Nie przypominam sobie aby wcześniej jakaś aktualizacja w czasie trwania bety miała 15 na końcu. A co do WOT to na pewno jest to jakieś wyzwanie i na pewno pracują nie tylko po stronie gry, ale również i serwera - strony.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

"Liczne poprawki modeli ciężarówek:MAN TGX"

 

Ten MAN to cały nadaje się do wymiany. Po co rzeźbić w g****e?

Po pierwsze, to konwert z GTS'a.

Po drugie, tylna część ramy, błotniki. To co widzę to aż płakać się chce :(

 

Mam nadzieję że E6 nie spartolą.

 

Fakt, gdyby model MANa był dopracowany, grałbym nim od samego początku, ale niestety wykończenie zewnętrzne i wewnętrzne odpycha mnie od tej marki. Jedynie co to wspomagać się modyfikacjami, ale nie dość że mało takowych jest, to w dodatku nie działają na MP :(

  • Upvote 2

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.