Jump to content

Nowości w ETS2 1.22 - nowa fizyka opon oraz "Michelin DLC"


WooQash

Recommended Posts

Informacja, ze bedzie w poniedzialek byla prawdopodobnie na oficjalnym polskim blogu ETS2 (choc nie jestem pewien, poniewaz we wpis wchodzilem poprzez Facebooka). Dokladnie to mowila ona ze moze nawet juz w poniedzialek. Nie potwierdzala jednak ani nie zaprzeczala tej informacji w 100% ;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

^^ Nie mów, kiedy będzie... Ten SCS blog dodał w piątek, a nie w poniedziałek(polski blog jest spóźnione...)!

Na SCS forum "Bug" pojawił 1.22 od wczoraj...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

A dlatego że miałem nadzieję że takie coś będzie inaczej wyglądało że szefowie lub dyspozytorzy wirtualnych spedycji będę wybierać swoim pracownikom  zlecenia które mają wykonać a nie że oni to sami będą robić

np. masz siedzibę firmy np w Krakowie kierowce wysyłasz po ładunek do Wrocławia  i dalej z ładunkiem np na  Paryż o coś takiego mi chodziło

Link to comment
Share on other sites

A dlatego że miałem nadzieję że takie coś będzie inaczej wyglądało że szefowie lub dyspozytorzy wirtualnych spedycji będę wybierać swoim pracownikom  zlecenia które mają wykonać a nie że oni to sami będą robić

np. masz siedzibę firmy np w Krakowie kierowce wysyłasz po ładunek do Wrocławia  i dalej z ładunkiem np na  Paryż o coś takiego mi chodziło

 

Lol... SCS na swoim blogu opisało to dość dosadnie jak to będzie wyglądać i nawet przez chwilę nie wspomniano o tym, aby w WoT pojawił się system VS, gdzie jest szef i pracownicy. Może zamiast wyobrażać sobie jakieś rzeczy i się zawodzić to przeczytać kilka razy to co piszą ludzie tam, a nie.

tylko że mi chodzi o to by to było dostosowane do MP anie do SP

A czy SCS wydał MP, żeby robić takie rzeczy? Nie, więc...

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

tylko że mi chodzi o to by to było dostosowane do MP anie do SP

 

SCS nie ma nic wspólnego z MP to dlaczego mieliby cokolwiek dostosowywać specjalnie dla MP?

  • Upvote 3

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja wnosi wiele nowości.
Co do przyszłości ETS2 i WOTr (i ewentualnie innych gier od SCS):

 

Our long-term vision is to create a complex new meta-game on top of the existing game with online gameplay, rich economy, RPG elements, virtual trucking companies, and eventually multiplayer support. To get from point A to point B, we'll need to pass a lot of milestones, test out many things, and we would be happy to have you along for the ride.

 

Co w wolnym tłumaczeniu:


Naszą długoterminową wizją jest stworzenie kompleksowej nowej meta-gry na wierzch istniejącej gry z graniem online, bogatą ekonomią, elementami RPG, VS-kami, a także ewentualnie wspieranie multiplayera. Aby dostać się z punktu A do B potrzebujemy przebyć wiele kamieni milowych, przetestować wiele rzeczy, a także będziemy szczęśliwy mając was w naszej "podróży"

 

Czyli kolego Rudy, wszystko w swoim czasie ;) SCS coś kombinuje i może nas miło zaskoczy w przyszłości. Jednak zanim dostaniemy bardzo rozbudowane możliwości, może minąć wiele czasu, aktualizacji i wersji beta gry ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie czuje zmian w hamowaniu z duzym ladunkiem w ogole ! Potwierdzam natomiast genialne zachowanie i utrate przyczepnosci przy zakretach :) wchodzenie zestawem na "slimaka" 60km/h skonczyc sie moze spektakularna wywrotka :D Pokonywanie wirazy 90 st przy 80km/h tez jest bardzo trudne i to mi sie bardzo podoba :) Niestety niesie to ze soba moje duzo obawy ze teraz w multi dopiero zacznie sie masakra :/ Ludzi ktorzy jezdza z "zerowa stabilnoscia naczepy" jest jak na lekarstwo przez co duza czesc graczy z nowa fizyka bedzie miala problemy i co chwile bedziemy widywac lezace zastawy :/ Niestety mam caly czas wrazenie ze chec podnoszenia umiejetnosci prowadzenia zestawu w tej grze przegrywa z brawura i "dobra zabawa" bo niektorym "dobra zabawa" kojarzy sie tylko z 110km/h i koszeniu wszystkiego co sie na drodze napotka :/ 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.