Jump to content

[MOD] Zima i fizyka do MP (nowy mod)


Snake [PL]

Recommended Posts

No ale według mnie wypadałoby wtedy wraz z modem wprowadzić ograniczenie do 90 na całej mapie:)

Urealni to trochę grę no i być może ograniczy troli na drodze a takowych nie brakuje...

 

Bez przesady.Ten kto ogarnia niech leci ile chce...Trol może denerwować na kilka tysięcy innych sposobów ,więc bez sensu znów stawiać ogranicznik.

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

mi brakuje takiego myku jak w haulinie, ze w polnocnej czesci stanow (o ile sie nie myle chyba calgary) byl zawsze snieg :) W gorzystych rejona miedzy austria i wlochami oraz polnocna czescia norwegii moglo by czasem posypac albo by te rejony mapy byly troszke oszronione :)

Link to comment
Share on other sites

Przyznam, ten winter mod co był rok temu, był trochę dla mnie wkurzający, bo na większości drogach nie było widać w ogóle pasów, tak samo na stacjach itp. nie szło zaparkować, bo nie wiadomo gdzie, czasami zasłonięte pasy nawet powodowały wypadki. Nie raz przez to, wyłączałem winter moda bo doprowadzało mnie to do szału. Jeśli chodzi o zimową fizykę, też się by to przydało. Dodało by to dużo realistyki do jazdy. Chyba źle napisałeś z tym że można tylko jeździć na manualnej skrzyni biegów, piszę że nie można automatycznej używać, więc chyba wtedy można sekwenkcyjną można też używać.

 

 

J3stem na TAK

 

dodatkowo przeskakiwanie przez barierki jak trollowali strasznie wkurzające . można by było zrobić mod zimowy. ale niech bedzie lepszy od tego który jest na tę chwile 

d5b550697cf2cd4fmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na dzien dzisiejszy nie wiemy ktorego winter moda uzyjemy :). Jak widzicie, na rynku pojawili sie rozne wersje od roznych autorow. Przetestujemy kazdy z nich, ocenimi i wybierzemy najlepszy naszym zdaniem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.