Jump to content

Impreza master truck simulator 2


maxymiliano

Recommended Posts

Witam pomysl ten ma byc podobą slynnego zlotu master truck. Ma to polegac na tym ze gracze upiekszają swe cięzarówki a potem jednego dnia zbieraja sie na jaims placu [trzeba cos wymyslec] ,a twórcy ETS2MP decyduja które 3 są najpiękniejsze i daja im jakies nagrody.

" i daja im jakies nagrody."

Myślisz, że twórcy nie mają na co wydawać pieniędzy.

Jeśli chcesz zrobić coś takiego, to kup nagrody i daj informację w eventach i zbierz jury.

Bo troszkę przesadą jest, że twórcy mają dać im jakieś nagrody.

Pomysł do zrobienia jako master truck.

Ale nagrody i jury to już inna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Kadziu ma racje było coś takiego organizowane przez Vectora - VectrixTrans - czyli ''My truck Is The best''

 

Niestety już się nigdy więcej nie odbędzie ta impreza. Większość pewnie wie dlaczego ;/

 

Ja nie wiem. :P

Może może zostać to zorganizowane przez inne osoby, nie musza być te same.

Praw autorskich na nazwe eventu nie ma, więc nie widzę przeszkód na zorganizowanie takiego widowiska.

Co do nagród, czy muszą być nagrody, żeby dobrze się bawić?

Według mnie nie. Liczy się dobra zabawa i miłe spędzenie czasu. Nie gramy przecież dla nagród, chyba, że ktoś myśli inaczej.

Ewentualnie jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi to może zasponsorować ze trzy DLC i będą nagrody.

Może ktoś będzie chętny aby taki event zorganizować, skoro poprzedni organizator już czegoś takiego nie planuje. Hmmm..... ;)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.