Jump to content

Mniejsze sygnatury w profilach na forum


[WE] Rafi

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Mniejsze sygnatury w profilach na forum

Opis Sugestii:Sugeruje w ustawieniach forum wprowadzić sygnaturki o określonych wymiarach.

Przykładowe obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Jeśli w danym topiku pojawia sie kilka odpowiedzi a Pan X ma sygnaturkę duża to zanim przejdziemy do odpowiedzi Pana Y scrolujemy zanim przeczytamy kolejny post.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam bardzo ale to nie moja robota aby pilnować kto ma a kto nie ma sygnatury większej niż 150px. Jednak wystarczy być w miarę na bieżąco z forum i widać, że nie wszyscy są fair z regulaminem. Żeby nie być gołosłowny sprawdziłem jedną z miniaturek. Wynik nie zamknął się w 300px. 

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś każe coś Tobie pilnować? - Nie - ale skoro już tak bardzo 'wytykasz palcem', że są takie tu i ówdzie, to łaskawie mógłbyś to zaprezentować.

Okej, znalazłem jedną - usunięte ;) - czy współpraca to naprawdę tak trudna rzecz? Zdaje mi się, że nie ... a kliknięcie 'Zgłoś' na forum to nie jest trudna rzecz.

I kolejną rzeczą jest, iż nie zawsze muszę tutaj spędzać 'X' czasu i monitorować każdy Wasz krok, dlatego inni też mogą przyczynić się do tego, aby regulamin był egzekwowany przez każdego ;).

  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Sygnatury są na tyle małe, że moim zdaniem nie trzeba nic w tej kwestii zmieniać.
 
Jeśli ktoś chce, jest opcja do wyłączenia sygnatur:
Wchodzisz w ustawienia swojego profilu, wybierasz zakładkę "Ignorowani użytkownicy" i zaznaczasz opcje "Ignoruj wszystkie sygnatury użytkowników w tematach i prywatnych rozmowach":

4TOV6ig.jpg

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

A według mnie Rafi ma rację. Połowiczną, ale ma. Znam osobiście kilka serwisów, które nie bawią się z użytkownikami i na sztywno ustawiają wysokość sygnatury na daną liczbę, przez co nawet jak ktoś przesadzi to widać tylko to co znajduje się w tej zadanej wysokości, reszta jest ucinana i nie ma zabawy w scrollowanie. Sam osobiście lekko się pieklę jak nagle przy scrollowaniu strony scrolluje mi się czyjaś sygnatura, bo ktoś musi mieć bardzo duże grafiki i Bóg jedyny wie po co, skoro i tak tylko jakaś część jest pokazywana. Ja wiem, że można to sobie wyłączyć całkowicie dla wszystkich lub dla poszczególnych osób, ale to taka drobna walka z wiatrakami. IPB ma na tyle fjuczerów w sobie, że pozwala na pewno na zbadanie sygnatury i nieprzyjęcie jej jeżeli grafika jest za duża lub ma za dużo grafik etc. Niektórzy się tym nawet nie przejmują i potrafią tak nawalić grafik, że szok. Na dużym ekranie może to wyglądać dobrze, lub na ekranie danej osoby, która to wstawia, ale nie wszyscy mamy identyczne monitory i niektórzy do dziś pracują na monitorach 4:3 przy rozdzielczości 1280x1024.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.