Jump to content

Dodatki do wnętrza kabiny- DLC SCS Software


Grzesiek2402

Recommended Posts

W singlu,mi wogole nie zjadlo fps,weźmy też pod uwage,ze tylko te osoby co mają ten dodatek będągo widzieć u innych(zapewne tak jak inne dlc) dlatego jak ktos ma wooden pc ,radze nie kupowac,i nie bedzie problemu bo nie bedziecie widzieć.

Link to comment
Share on other sites

Lub 3 wina z biedronki xD po 0,7 :D

A tak na serio,im dluzej mam ten dodatek tym bardziej żałuje tych 15 zl,na te brzydkie proporczyki promujące scs.zeby nie bylo jakis flag,np tabliczki na szybie np scania. czy wiecej rzeczy zamiast laptopa/lodówki.

W jeden dzień bym mogl z 10 takich modeli stworzyc,ale scs jako ,,małe studio'' niestety nie dalo by rady :/ jest ich mniej niż ja :D

Link to comment
Share on other sites

Chyba jestem jednym z niewielu, bo twierdze, że ani ten dodatek dupy nie urywa, ani też nie jestem nim jakoś specjalnie rozczarowany. Nieźle zrobiona fizyka, fajny bajer do multiplayera - już nie będzie tak nudno w kabinie. Może i mogli dodać więcej, ale i wtedy na pewno znaleźliby się niezadowoleni " bo nie ma proporczyka z moim klubem/krajem, bo lodówkę dali ale pralki to już nie mogli itp " Na filmie widać chyba wszystkie dodatki jakie są w tym DLC, więc każdy przed kupnem może sobie to zobaczyć. Ja nie czuję się w żadnym stopniu oszukany jeśli o to chodzi. A cena w cywilizowanych krajach zapewne jest symboliczna u nas jest jak jest, ale bez przesady, bo niektórzy już traktują to jakby mieli płacić comiesięczny abonament 4 euro za kilka dodatków do kabiny. Ludzie ogarnijcie się. :D Wole to niż nic, a do kupna nikt nie zmusza. Proste.

Link to comment
Share on other sites

Szczezre mowiac, ze polecam na MP graj z dlc, czy nie polecam na SP to nie graj z tym dlc(lub zrob sobie jako mod). A co?   :P

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.