Jump to content

Dodatki do wnętrza kabiny- DLC SCS Software


Grzesiek2402

Recommended Posts

A tu macie album co w całości daje to DLC

http://imgur.com/a/1klOo

Nie chcę być niegrzeczny, ale 3.6€ za coś co nawet nie jest przetłumaczone to chyba coś im się popstrykało.

Próbował już ktoś wrzucić panią Hula Hula na szybę? :D

24070878971_43912f4a6b.jpg
"to je ciężki transport na dużych kołach, tu przyszedłeś do roboty a nie żeby się ciągnąć osiem cztery jak cajmer"

 
Link to comment
Share on other sites

Going East zostało ostatnio bardziej rozbudowane. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby to samo było z tymi dodatkami. 

Goign East - wadane we wrześniu 2013, dodali 2 miasta (XDDDDD) w Sierpniu czy Lipcu, no sorry ale ****** to jest żenada a nie rozbudowa xD Co dwa lata dodadzą dwa proporczyki i sie cieszcie wielka społeczności xDD

A tłumaczenie się że to małe studio jest jak strzelanie sobie w kolano.

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Kolego, nie jesteśmy na podwórku!

Kolegami to my nigdy nie będziemy. Wychodze, elo xD

431604_380173478729893_954939023_n.jpg?o

Żeby nie było że offtop. Nie polecam zakupu tego dodatku, nie jest warty swojej ceny. Połowy dodatków i tak nie będziemy widzieć podczas normalnej jazdy, a ilość możliwości jest ograniczona do wielkości czosnku. Wykonanie modeli daje dużo do życzenia (Nawet jak na "Małe studio" XDDDD).

Fizyka wewnątrz kabiny też jest dziwna, nie odzwierciedla "symulacji", dodatki latają jak chcą. 

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Majątek życia 12 zł.

Mi wyszło 15.25 zł, jak zobaczyłem co to daje w grze i pomyślę, że mógłbym mieć za to dużego kebaba + picie to mi się smutno robi. :unsure:

24070878971_43912f4a6b.jpg
"to je ciężki transport na dużych kołach, tu przyszedłeś do roboty a nie żeby się ciągnąć osiem cztery jak cajmer"

 
Link to comment
Share on other sites

Nie chcecie to nie kupujcie, czy ktoś Was do tego zmusza? Dodatek kupią Ci, co docenią, że gra jest ciągle rozwijana, pomimo swojego wieku. 15zł mogę dać za możliwość bezproblemowego zainstalowania GPS w Renault, lub do standardowego wnętrza innego trocka, gdzie nie będę musiał szukać co chwilę działającego GPS'a od modderów. Reszta też jest miłym dodatkiem. Żale i porównywanie do EA raczej nie mają sensu, nie ta różnica cenowa. Pamiętajcie, że twórcy mogli skończyć grę na kilku patch'ach, zrobić to co jest obecnie i wydać jako nową grę. Nie zrobili tego, ciągle dodają nowe rzeczy, nowe funkcje. Ale Was to malkontenci nie obchodzi, bo Wy potraficie tylko wymagać, bo Wam się wszystko należy. Nie pomyślicie nawet, że to dzięki "tym frajerom" co kupują DLC macie coraz to nowe mody tworzone przez różne osoby (chociażby nawet MP). W jaki sposób? Nie musicie kupować tego DLC. Moderzy zaraz zrobią inne pierdółki do wnętrz, ale to dzięki SCS'owi, będą one miały fizykę. Tak, fizykę macie za darmo, bo jest w patchu. Ale z drugiej strony tych nie musielibyście wcale mieć, bo w końcu SCS już wziął kasę i może iść sobie robić co innego. Mam nadzieję, że oddacie się chwili refleksji, ale znając życie spłynie po Was, jak po kaczce. Dlatego wszystkim maruderom (i tym co się obruszą tym co napisałem) polecam jedno:

 

tumblr_msr382C8ub1sn1j7go1_500.png

  • Upvote 4

logo-wotr.png

Link to comment
Share on other sites

Przykłady i to natychmiast poproszę. Pokaż mi fizykę, taką jak obecnie jest dla dodatków. FIZYKĘ, a nie animację. Jeżeli nie pokażesz, to tylko udowodnisz brak inteligencji.

 

Twoja kultura eternetowa pokazuje, jakim pryszczersem jesteś. Dlatego idę za radą przysłowia: "nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" kończę tę przemiłą konwersację z Tobą, a jak chcesz kontynuować to zapraszam na PW.

 

@tekst poniżej:

 

przynajmniej odniosłem połowiczny sukces i zacząłeś pisać trochę bardziej z sensem i kulturą :)

  • Upvote 1

logo-wotr.png

Link to comment
Share on other sites

Jak Tobie ta fizyka nie odpowiada to sam idź zagraj w tego "ETS 1 albo Hard Trucka", ciekawe czy tam ujrzysz tyle bajerów co w ETS2. Żadna modyfikacja nie dała takiej namiastki realności jak to, więc tak jak 99% graczy cieszę się z tego co otrzymaliśmy. Mało? Może i mało, ale dla mnie ważne, że działać będzie na Multiplayerze i chociaż troszeczkę polepszy smaczek gry.

 

A tak na marginesie od momentu odejścia z zespołu MP zrobiłeś się strasznie zgryźliwy i to nie tylko do mojej osoby jak widać. Można mieć swoje zdanie, ale wszystko opiera się na tym, jak ta osoba je wyraża, a póki co to po za czepiania się samego dodatku czepiasz się innych.

  • Upvote 5

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jest w ustawieniach.. Mozna wybierac: wlacz/wylacz fizyke akcesoriow kabiny

yp6RBDc.png

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja to zawsze mawiam "daj palec a wpier*****  całą rękę"

jak hieny,najlepiej dajcie całą grę za damski,bo jak nie to pirata odpalę.

Bez przesady  cena dupy nie urywa , raptem 2-4 piwa w zależności od kraju, więc krzywdy raczej nie ma, 

Wydano info o dodatku to jakoś nikt nie płakał że tego za mało a tego za dużo ,było widać na screen'ach co zawiera dodatek więc w czym problem,

owszem dodać milion dodatków nie jest problem ale potem wysłuchiwać płaczu  jak dzieci płaczą że im drewniane komputery się palą to 2 kwestia  

 teraz jeszcze trzeba czekać na pracę supportu MP i mieć nadzieję że nam ten dodatek nie zje reszty fps na drogach ets2MP

  • Upvote 4

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.