Jump to content

Dodatki do wnętrza kabiny- DLC SCS Software


Grzesiek2402

Recommended Posts

ogólnie nie jestem jakoś zapatrzony na to dlc ale dla oka będzie nieco bardziej prawdziwie często spotykam się z wnetrzami ciągników i jest tam wszystkiego pełno więc realizmu trochę przybędzie. nasze drogie scs studio bym prosił aby o jedno: jeżeli american truck ma wyjść na tym samym silniku to zróbcie to jako duże DLC do ETS2 mogło by i dużo kosztować ale każdy by chciał to mieć :-D

820e41489f685989gen.png12645094_536094586558375_328596795343939

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moje Volvo już umeblowane :D

 

Wrażenia? Beznadziejne proporczyki i za mało miejsca na desce rozdzielczej. Max. 4 rzeczy? -.- Chciałbym ją zastawić trochę bardziej.

Tragedii nie ma ale mogło być lepiej. Fajnie za to wygląda fizyka :)

 

Jutro może wrzucę jakieś screeny ;)

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Moje Premium.....

DSEktot.jpg?1

  • Upvote 2

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

A u mnie już są małe zabawy z modowaniem :D

 

Jeden minus lampę widać z kamery 1 natomiast z 2 już nie :(

 

EDIT:

 

Kolejny minus po zamontowaniu świateł / kogutów nie działają one jak zamontowane na orurowaniu.

 

cd8jn4.jpg

 

 

ihn79z.jpg

  • Upvote 3

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.