Jump to content
  • 0

Włączanie multiplayera


cealum4a

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Reasumując wykrywa błąd o przestarzałej wersji MP i/lub SP

Tak jest zawsze, więc nie martw się.

Wybija błąd, bo możliwe, że miałeś wersję starszą niż obecna (dodam, że działamy na: MP -> 0.2.0.1, SP -> 1.19.2.1s [we właściwościach gry na Steam {zakładka - Beta} ma być "Brak - anulowanie udziału..."]).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ale za każdym razem jak chcę włączyć gre, czyli np włącze teraz, po chwili wyłączę i będę chciał włączyć jeszcze raz to musze aktualizować bo pisze że wersja nie ta, co zrobić?

Chyba każdemu dzieją się takie rzeczy trzeba wciskać, żeby ponowił próbę i się włączy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No wkońcu screen

Odinstaluj ETS2MP (skorzystaj z odinstaluj program(panel)) i zainstaluj na nowo.  I jeszcze upewnij sie : 

We właściwościach gry na Steam {zakładka - Beta} ma być "Brak - anulowanie udziału w testach beta"

Gdzie instalujesz ETS2MP?

 

@@Woqash : tylko wlasnie ciagle musi instalowac nowa wersje, przynajmniej z tego wynika, jak napisał.

76561198217029804.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

takie coś mam

Ani jedno, ani drugie to co podałem się tutaj nie przyda... Czasami warto jednak zarzucić screena, wtedy zamiast opowiadania historyjek wszystko jest dużo jaśniejsze.

Dobra, co do problemu, to posiadasz za starą wersję modyfikacji ETS2MP. Pobierz najnowszą wersję ze strony ets2mp.com, zainstaluj i zdaj relację.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.