Jump to content

Co się dzieje?


Recommended Posts

Pojechałem ostatnio do Pecs. W trasie mam zwykle 8 fpsów i lekką ścinkę obrazu ale rzadko lagi. Wczoraj wyjechałem z Pecs do Lublina i zaczęło mi strasznie ścinać grę. Fpsy na poziomie 3- 4 niezależnie od ilości graczy w okolicy.. 700km jechałem ponad 1,5h i ta sama sytuacja jest cały czas. Opóźnienie reakcji w grze wynosi ok. 0,2s co utrudniona mi jazdę (kierownica g 27). Kto mi wytłumaczy co się dzieje bo nie wierzę ze to wina mojego słabego lapka.

Link to comment
Share on other sites

Winowajcą jest zintegrowana karta graficzna. Karta zarówno z Intela, jak i Nvidia korzystają z zasobów RAM np. Jak odpalasz grę, to laptop dzieli RAM tak, by gra działała stabilnie i karta graficzna też mogła działać.

Na jakich ustawieniach graficznych grasz?

Czy instalowałeś jakieś programy, które mogą działać w tle i korzystać mocno z zasobów?

Moim zdaniem najlepiej oscylować pomiędzy średnimi, a niskimi. Wysokich raczej Ci nie uciągnie.

Link to comment
Share on other sites

Winowajcą jest zintegrowana karta graficzna. Karta zarówno z Intela, jak i Nvidia korzystają z zasobów RAM np. Jak odpalasz grę, to laptop dzieli RAM tak, by gra działała stabilnie i karta graficzna też mogła działać.

Na jakich ustawieniach graficznych grasz?

Czy instalowałeś jakieś programy, które mogą działać w tle i korzystać mocno z zasobów?

Moim zdaniem najlepiej oscylować pomiędzy średnimi, a niskimi. Wysokich raczej Ci nie uciągnie.

Karty Geforce nie korzystają z pamięci ram bo są zazwyczaj Dedykowane i posiadają własną pamięć operacyjną, ja przy konfiguracji intel 1.86 dual core 4 gb ram, Geforce 8600m GT miałem taką grafikę i około 15-25 Fps 14125418113_99741e69e8.jpg

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.