Jump to content

500 000 zarejestrowanych użytkowników


I<3VODKA

Recommended Posts

logohd.png

Gratulacje dla wszystkich użytkowników i graczy, zrobiliśmy to! Udało się nam przebić barierę 500 000 zarejestrowanych użytkowników, odkąd otworzyliśmy rejestracje w listopadzie ub.r.

 

500k.png

 

Dziękujemy wam bardzo, to niebywałe mieć styczność z tak niesamowitą społecznością która rośnie z dnia na dzień!

 

ETS2MP Team

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co w tej odpowiedzi jest niekulturalne? Niekulturalny bym był jakbym używał wulgaryzmów chociażby jak Pan Notoryczny. Po prostu mam dość (i zapewne nie tylko ja, ale nikt nie ma tak zszarganej opinii, żeby wprost napisać co myśli) ciągłych pytań o to "kiedy wyjdzie nowa wersja"... Dobrze wiecie, że jak "będzie to będzie" ale cały czas ktoś musi poruszać ten temat i drażnić w nieskończoność. NIKT, zaznaczam NIKT nie ma OFICJALNEJ informacji na ten temat, więc wszystkie odpowiedzi MOGĄ być prawidłowe, póki oficjalnego stanowiska nie zajmie mwl4 lub ktoś w jego imieniu. I na pewno jeśli gdziekolwiek padnie oficjalna wypowiedź wszyscy się tego dowiedzą i żadne pytania nie przyspieszą ani procesu portowania, ani odpowiedzi na to pytanie.

 

Edit. Jeżeli ktoś poczuł się urażony to bardzo przepraszam, gdyż nie miałem na celu obrazić ani urazić nikogo.

  • Upvote 7

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

WooQash ma niestety rację. Zawsze znajdzie się chętny zrobić przysłowiową "guwnoburzę" gdzie tylko się da i do tego pod tanią przykrywką pisania "na temat". Przykre... ale prawdziwe.

 

A wracając do stukniętego pół miliona. Jak to już jeden powiedział - jakby tyle osób nagle zaczęło grać :D Z jednej strony czymże jest to pół w stosunku do wielu innych gier. No ale z drugiej patrząc tematykę ets'a , to i tak dość sporo. Chociaż chciałoby się widzieć więcej niż 2000 osób naraz. Pogratulować i oby ta liczba dalej rosła :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje :D Milion juz niedaleko.

Nie wiem co w tej odpowiedzi jest niekulturalne? Niekulturalny bym był jakbym używał wulgaryzmów chociażby jak Pan Notoryczny. Po prostu mam dość (i zapewne nie tylko ja, ale nikt nie ma tak zszarganej opinii, żeby wprost napisać co myśli) ciągłych pytań o to "kiedy wyjdzie nowa wersja"... Dobrze wiecie, że jak "będzie to będzie" ale cały czas ktoś musi poruszać ten temat i drażnić w nieskończoność. NIKT, zaznaczam NIKT nie ma OFICJALNEJ informacji na ten temat, więc wszystkie odpowiedzi MOGĄ być prawidłowe, póki oficjalnego stanowiska nie zajmie mwl4 lub ktoś w jego imieniu. I na pewno jeśli gdziekolwiek padnie oficjalna wypowiedź wszyscy się tego dowiedzą i żadne pytania nie przyspieszą ani procesu portowania, ani odpowiedzi na to pytanie.

 

Edit. Jeżeli ktoś poczuł się urażony to bardzo przepraszam, gdyż nie miałem na celu obrazić ani urazić nikogo.

 

Nie rozumiem po co sie tak wkurzasz WooQash?? Kolega zadal proste pytanie to zamiast nic nie odpowiadac I zignorowac go jesli ci tak bardzo przeszkadzaja tego typu pytania to ty zdecydowales dopiec mu. Radze zebys az tak na powaznie nie bral wpisow na forum ETS2MP. Pozdrawiam.

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.