Jump to content

Wersja 0.1.9.2 została wydana.


Recommended Posts

To cały czas będę kary dostawał że wezne jeszcze jedną i żeby było dobrze wczoraj gdy grałem cały ładunek mi uszkodziło jechałem normalnie i jeszcze dostałem karę za to bo gdy ktoś zostawia ładunek w te miejsce i wjeżdza na mnie i mi ładunek uszkadza czy nie możecie zrobić tak jak w normalnej grze że jak się sktuknie to stuknie a nie prześwituje czy da radę to naprawić

Link to comment
Share on other sites

No gdy wchodzę wyskakuje mi lista modów kture potrzebuje save na tym save gram od początku że miałem problemy ale sobie radziłem jakoś za pewnie to jest wina Multiplayer i za każdym razem co gram jestem we wrocławiu wkurzające to szkoda że to tak jest że jak się właczy za każdym razem mnie tam odczytywało powiem że dopiero pierwszy razm gram przez to bo od początku miałem grę normalną bez Steam musiałem uaktywnić żeby mieć Skandynawie

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli miałeś mapy na tym save to radzę założyć nowy, czysty profil. Tamten zostawić na singleplayer a nowy na multiplayer ;) Nie musisz zaczynać od nowa, są na to sposoby np. taki Cheat Engine lub możesz ściągnąć gotowy profil z neta ;) 

 

nie chcę nic mówić, ale to chyba nie jest dział pomoc tylko dział ogłoszenia deweloperów.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

@Artek

 

Zawsze możesz wybrać mniejsze zło. Poza tym ortografia nie boli, bardziej czytanie takich kwiatków.

 

A tak co do tych naczep jeszcze, dzisiaj miałem okazje jechać przez Wrocek, i po przejechaniu skrzyżowania z placem do EuroGoodies na łuku ni z gruchy ni z pietruchy na środku drogi pojawiła się naczepa tejże firmy. Ne wyglądało by naczepa wyleciała w powietrze tylko po prostu pojawiła się w miejscu, od tak...

 

Coś faktycznie jest nie tak moim zdaniem...

Link to comment
Share on other sites

Grzesiek2402 dobra jeśli wiesz skąd mogę pobrać te save to podaj linka na pw poziom np 101 bo znalazłem jakieś ruskie ale tam nie po naszemu i nie wiem gdzie się zmienia na polski ten profil drugi dobre rozwioązanie sorrki

Tutaj masz np profil pod MP. 100 mln € i garaże we wszystkich miastach. Odkryte wszystkie duże salony ciężarówek, i małe salony w Polsce, 35 lvl.

 

Wymaga Goin East! 

 

http://www15.zippyshare.com/v/90599160/file.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy może mi ktoś powiedzieć czego nie mogę włączyć wyskakuje mi taki błąd przed chwilą grałem i działało jakaś ramka w grze mi się włączyła z użytkownikami nie chcący i nie wiedziałem jak wyłączyć wyłączyłem grę i włączyłem i ten błąd poomożecie Error coś tam piszę po angielsku nie rozumie jak to naprawić przeinstalowanie nic nie pomogło Cannot validate game version. Would you like to try again?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.