Jump to content
C-D Intersection ×

trabantem

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  111
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About trabantem

 • Birthday 02/19/2002

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mysłowice, Silesian Voiewodship, Poland
 • Interests
  Public transport, Geofiction and Urbanism, Languages, HTML, Journalism and more.
 • Preferred Trucks
  DAF
  Kenworth
  MAN
  Mercedes
  Renault
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

5038 profile views

trabantem's Achievements

 1. Happy Birthday!! ?

 2. Happy Birthday ?

 3. Whoa, the chaos happening all over Polish TruckersMP Facebook groups with all the protests and stuff made me want to check what is actually happening! Congratulations, you got me to log in and find out what's going on, now bye and see you in x months when I remind myself of TMP existence again! :D

 4. Nie jest zsynchronizowana, i bardzo dobrze. Nienawidzę grać w deszczu - na moich ustawieniach graficznych wygląda to fatalnie. Propozycja na minus.
 5. Po co? Jest mnóstwo społeczności moderskich w internecie, jest forum SCS i Steam Workshop. Tutaj rozmawiamy o MP.
 6. It would be impossible, because: - not all companies are listed at forums - there are waaay to many of them, from different countries - only computer could generate such list, but it won't happen because: - there is no way to identify by computer if the person really belongs to a VTC and if it counts to the score of the company on list - there is no clear definition of VTC - some say that if they call themselves a spedition then they are, some say that they need to be at the forums etc. etc.
 7. ~ GreenSpedition to nowa wirtualna spedycja w świecie TruckersMP! ~ ~ Stawiamy na jak najmniejsze sformalizowanie całej firmy - to przecież tylko gra! ~ Firma rozpoczęła działalność 24.06.2016 roku, aktywnie szukając nowych pracowników chętnych do wspólnej rozgrywki i tworzenia nowej, dużej i zgranej społeczności. Główna baza firmy znajduje się w Katowicach (DLC Going East! jest wymagane). Posiadamy również serwer TeamSpeak3. Nasi kierowcy jeżdżą na własnych ciągnikach. Aktualnie firma posiada dwóch pracowników, jednak pracujemy nad tym, żeby do firmy dołączyli nowi zainteresowani współpracą z nami ludzie. 1. Brak poważnych banów 2. Znajomość zasad TruckersMP oraz firmy 3. Umiejętność prowadzenia ciężarówki w grze 4. Umiejętność korzystania z panelu virtualcompany.com.pl 5. Stosowanie się do przepisów ruchu drogowego podczas konwojów firmowych 6. Posiadanie DLC Going East! (baza firmy znajduje się w Katowicach) Wspomniany wyżej regulamin firmy: 1. Nie bądź chamski dla innych, przestrzegaj zasad gry - to może uratować cię od bana, albo pojawienia się w tym wątku na forum TruckersMP (co może bądź nie zaważyć nad byciem w spedycji). 2. Administracja ma prawo zwolnić cię dyscyplinarnie, ale zawsze musi podać powód. 3. Bądź aktywny! Jeśli nie chcesz jeździć/nie masz na to czasu, to chociaż pojaw się czasem na teamspeaku/napisz na forum! Wszelkie zastrzeżenia proszę zgłaszać na PW poprzez forum. E-maili nie sprawdzam. Proces rekrutacji który musi przejść każdy nowy pracownik: 1. Przeczytać regulamin multiplayera oraz firmy. 2. Złożyć wniosek na forum firmy. 3. Przejść pomyślnie jazdę rekrutacyjną. 4. Bez zastrzeżeń i aktywnie jeździć przez miesiąc w firmie jako rekrut. Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego pracownik musi przemalować ciężarówkę w malowanie firmowe. Aby się z nami dogadać, wejdź na naszą stronę internetową...: greenspedition.cba.pl ...lub serwer TeamSpeak3: eu13.ts3.cloud:10911 SERDECZNIE ZAPRASZAM!
 8. Odkop panowie, propozycja ze stycznia. Żeby nie robić offtopu to jestem za.
 9. ~ GreenSpedition to nowa wirtualna spedycja w świecie TruckersMP! ~ ~ Stawiamy na jak najmniejsze sformalizowanie całej firmy - to przecież tylko gra! ~ Firma rozpoczęła działalność 24.06.2016 roku, aktywnie szukając nowych pracowników chętnych do wspólnej rozgrywki i tworzenia nowej, dużej i zgranej społeczności. Główna baza firmy znajduje się w Katowicach (DLC Going East! jest wymagane). Posiadamy również serwer TeamSpeak3. Nasi kierowcy jeżdżą na własnych ciągnikach. Aktualnie firma posiada dwóch pracowników, jednak pracujemy nad tym, żeby do firmy dołączyli nowi zainteresowani współpracą z nami ludzie. 1. Brak poważnych banów 2. Znajomość zasad TruckersMP oraz firmy 3. Umiejętność prowadzenia ciężarówki w grze 4. Umiejętność korzystania z panelu virtualcompany.com.pl 5. Stosowanie się do przepisów ruchu drogowego podczas konwojów firmowych 6. Posiadanie DLC Going East! (baza firmy znajduje się w Katowicach) Wspomniany wyżej regulamin firmy: 1. Nie bądź chamski dla innych, przestrzegaj zasad gry - to może uratować cię od bana, albo pojawienia się w tym wątku na forum TruckersMP (co może bądź nie zaważyć nad byciem w spedycji). 2. Administracja ma prawo zwolnić cię dyscyplinarnie, ale zawsze musi podać powód. 3. Bądź aktywny! Jeśli nie chcesz jeździć/nie masz na to czasu, to chociaż pojaw się czasem na teamspeaku/napisz na forum! Wszelkie zastrzeżenia proszę zgłaszać na PW poprzez forum. E-maili nie sprawdzam. Proces rekrutacji który musi przejść każdy nowy pracownik: 1. Przeczytać regulamin multiplayera oraz firmy. 2. Złożyć wniosek na forum firmy. 3. Przejść pomyślnie jazdę rekrutacyjną. 4. Bez zastrzeżeń i aktywnie jeździć przez miesiąc w firmie jako rekrut. Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego pracownik musi przemalować ciężarówkę w malowanie firmowe. Aby się z nami dogadać, wejdź na naszą stronę internetową...: greenspedition.cba.pl ...lub serwer TeamSpeak3: eu13.ts3.cloud:10911 SERDECZNIE ZAPRASZAM!
 10. Wait, what? I<3VODKA retired?

 11. A co jeśli ktoś nie chce mówić skąd jest, nie utożsamia się z krajem z którego pochodzi bądź mieszka w kraju nieuznawanym przez resztę państw? Zostawić to tak jak jest.
 12. Jestem na nie, blokowanie przejazdu przez kogokolwiek jest złym pomysłem - od tego są światła na skrzyżowaniu. Poza tym ograniczyłoby to mocno ilość pilotów, jeśli Skodę w malowaniu pilota mogliby mieć wyłącznie gracze z tą rangą.
 13. Frytki. W szachach: czarne czy białe figury?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.