Jump to content

maciejj

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About maciejj

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

582 profile views

maciejj's Achievements

0

Reputation

 1. Firma znaleziona xxx
 2. Nick w grze: anshard Wiek: 15 Miejsce zamieszkania: Polska Sterowanie: Klawiatura. Moja kierownica nie nadaje się na ETS, ponieważ jej obrót to maks. 90 stopni SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/anszard Staż w grze: Na steam mam 32h lecz grałem wcześniej na piracie. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Nazywam się Maciej. Mieszkam w województwie lubelskim. Inne: Bardzo lubię jeździć w grupie na bardzo długie dystanse.
 3. Rozumiem. Dzięki za odpowiedź.
 4. Pytanie odnośnie nowego DLC. Prehistoric Paint Jobs Pack. Kiedy wybieram malowanie z DLC nagle kickuje mnie i wyskakuje komunikat o niedozwolonej akcesori. Jak to naprawić?
 5. Witam. Mam do was dwa pytania odnośnie multiplayer. Od paru dni gram z kolegami i bardzo trudno jest się zorganizować żeby każdy miał zlecenie do tego samego miasta. Czy jest jakiś sposób aby każdy miał te same zlecenia lub do tego samego miasta jak wszyscy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.