Jump to content

Zablokowanie możliwości reportowania na siebie samego


m4lymisiu

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jestem na nie. Jak kogoś raportujesz, to musisz zrobić to uważnie, bo możesz dać report na osobę, która nie jest winna, a co za tym idzie - także na siebie (chociaż nigdy mi się to nie zdarzyło). Jak źle dasz report, to utrudniasz pracę adminowi, który niepotrzebnie traci w takich przypadkach cenny czas na raport, którego nie ma. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Musiałem odwiedzić ten temat bo nie wierzę że coś takiego powstało :D Zastanawia mnie kto idzie do gry żeby dać sobie report :D Jeżeli chcesz dać komuś reporta i dasz samemu sobie to znaczy że sam jesteś sobie winien bo nie sprawdzasz kogo tak naprawdę reportujesz. Szkoda czasu na taką zabawę deweloperów...

Link to comment
Share on other sites

Pomysł niema większego sensu. Szkoda na niego czasu. Trzeba poprostu dwa razy się zastanowić przed kliknięciem report.

A co w przypadku jeśli ktoś na prawdę będzie chciał sam siebie zreportować? Niektórzy potrafią przyznawać się do błędów i chcą sami ponieść stosowną karę.

Dobre :P, ale według mnie taki gracz prawilnie sam wyjdzie z gry i w ten sposób sam siebie ukara. Poco marnować czas adminów.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to raczej reportowanie bez powodu jest karane. I tak powinno być czy to się reportuje samego siebie czy też nie.

Moim zdaniem bez różnicy, czy zablokowane czy nie. Kto uważa się nie wkopie sam.

 

W większości sytuacji gdy admin przybywa na miejsce jest już po wszystkim. Albo chwilę po wydarzeniu. Dlatego ciężko określić kto zawinił. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.