Jump to content
  • 0

[ETS2 MP] Błąd gry, można prosić o pomoc?


wiisniiowy

Question

Witam.

Kupiłem se dziś ETS2 przez steama, zrobiłem wszystko jak na https://www.youtube.com/watch?v=dzgV8b30FkA , lecz po zalozeniu nowego profilu i przejechaniu samouczka oraz pierwszego defaultowego zlecenia nie widze zadnych zlecen. Moze ktos wie jak to naprawic. probowałem grac na innych serverach i jest to samo. probowalem takze zalozyc nowy profil. 1.18.1.3s

P.S

-jestem nowy

- server europe1

-wersja gry 1.18.1.3s

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Z tego co mi wiadomo, póki co, żeby wszystko działało na Multiplayerze, musisz posiadać własną ciężarówkę. Bynajmniej ja mam problemy ze szybkimi zleceniami.

 

Polecam wgrać jakiegoś save 100%

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Graj na Singleplayer do póki nie zdobędziesz pieniędzy i nie kupisz własnej ciężarówki.

Do póki nie masz własnej ciężarówki, nie graj na multiplayerze.

Jeśli chcesz szybko zdobyć pieniądze i zakupić własną ciężarówkę użyj programu Cheat Engine.

Po zakupieniu własnej ciężarówki, zrób reset ekonomii (zresetowanie wszystkich ładunków), w tym celu użyj tego poradnika: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/2858-poradnik-dotycz%C4%85cy-%C5%82adunk%C3%B3wzlece%C5%84/

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

powiem tak grałem na singlu tak dlugo az nie wzialem jakies pozyczki, za pozyczke kupilem ciezarowke. na poczatku bylo zlecenia. wylaczylem gre i wlaczylem i znowu nie mam zlecen. kolega co tez dzis kupil ma zlecenia....

Skorzystałeś z poradnika, który podesłałem? Możesz też spróbować się przespać, właczyć singla, przejechać kawałek, wziąć zlecenie, zapisać grę i właczyć MP - ja tak robiłem i było w porządku w późniejszym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.