Jump to content

Tandem, Rigids, Wagon & Drag may be closer than you think! - wersja POLSKA!


Wexu

Recommended Posts

Tandemy,tandemy  :( a może tak porządne silosy  :rolleyes:  nie tylko dolniaki,przecież granulat plastikowy,PVC,wozi się dużymi silosami typ 40 lub 60.Popatrzcie w realu na drogi TALKE,ND,HOFFMANY,BEDNAREK,INTRA(awatar steam).Pokazują się silo i barwy firmowe  ;)

wat? Nic nie rozumiem z tego bełkotu.

3 osiowe naczepy są też spotykane w Polsce zwłaszcza przy roli, tam odgrywają dużą rolę głównie jeżdżąc w parze z traktorami. A Tandemy w ETS'ie to świetny lecz długo zapowiadający się pomysł, ale najbardziej ciekawi mnie jak to rozwiążą, w sensie będzie płatne DLC czy darmowa aktualizacja...

What's up there?

Link to comment
Share on other sites

Bełkot??? no to najprościej jak można. w grze ETS 2 używamy jednego typu silosa tzw. dolnospusta.Jeżeli kolega będzie przewoził tzw. materiały sypkie (cement,plastikowe kulki.....) to własnie podpina taki silos.Silos typ 40 lub 60 jest PODOBNY do cysterny (często z nią mylony) o większym tonażu od dolniaka.Nie mam nic przeciw tandemom,niech w końcu zawitają na stałe do ETS-a

Link to comment
Share on other sites

Bełkot??? no to najprościej jak można. w grze ETS 2 używamy jednego typu silosa tzw. dolnospusta.Jeżeli kolega będzie przewoził tzw. materiały sypkie (cement,plastikowe kulki.....) to własnie podpina taki silos.Silos typ 40 lub 60 jest PODOBNY do cysterny (często z nią mylony) o większym tonażu od dolniaka.Nie mam nic przeciw tandemom,niech w końcu zawitają na stałe do ETS-a

Ty może nie. Ale z wypowiedzi mwl sugeruje że ten na hasło "Tandemy w ETS2" chowa się pod stół z pluszakiem i z zamkniętymi oczami powtarza "To tylko zły sen".

 

(Proszę mi wybaczyć moją aż nadto bujną wyobraźnie ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ja koledze umile życie i mu powiem ;) Jeśli SCS doda to jako DLC bedzie problem z synchronizacją. Dlaczego? Multiplayer nie może udostępnić widoku danego DLC dla wszystkich. Czyli w prosty sposób jak nie masz DLC to nie widzisz jego zawartości u innych. Także jeżeli SCS wrzuci to jako DLC będzie niemały kłopot. Reszte doczytaj sobie samemu ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nie zastanawiajmy się na zapas co będzie wtedy lub wtedy. Póki co nie ma żadnego kłopotu, więc pozostańmy w tej sielance do bliższego terminu wydania i kiedy w ogóle pojawią się jakieś porządne zdjęcia i informacje, tak aby SCS już się z tego nie mógł za specjalnie wycofać (jak z ECS).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na forum SCSu widzialem zdjecia MP4 w wersji tandem, takze przyczepa. Rigid wciaz zyje.  :D

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
1. Mowilem o mwl a nie o tobie...
2. Moze tobie to obojetne ale ty najwidoczniej nie wiesz jaki bylby to problem gdyby dodali to jako DLC. Widac ze masz braki w zawartosci forum. Przeczytaj ten temat od poczatku do konca  ;) 
elot360PL
Sorry,masz racje w tym dniu miałem braki  ;)  Jedyne usprawiedliwienie to realne życie. Trasa Iłowa(PL)-Chemnitz(D)-Drezno(D)-Neratovice(CZ)-Iłowa(PL).Prawie dwa dni w samochodzie(dwie galery naprawione,ja zajechany ;) ),wpadłem na forum nie doczytałem no i zonk.Mam nadzieje,że zostanie mi to wybaczone  :D 
A co SCS wymodzi z tandemami? Pewnie dadzą radę,przecież zawsze dają i sobie troszkę polatamy tandemami.
Link to comment
Share on other sites

LTW - http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/20164-120-beta-is-out-now/?p=154955

 

Lub wejdz na stroneSCSu, szukaj na forum 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mercynka wygląda super jako tandem, ciekawe czy dodadzą także naczepy ze skrętną ośką. Skoro MWL dodal nowy punkt zczepu to im bynajmniej nie powinno to narobić większych problemów. No i najważniejsze skoro na zdjęciu jest sama rama z kabiną możliwe że będzie wybór "nadwozia"?? plandeka, bez plandeki, paleta, betoniarka coś jak Budokrusz tylko z jedną ośką z przodu.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.