Nextej

Veteran Driver II
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Truck?

1 Follower

About Nextej

 • Rank
  1t Caravan

Profile Information

 • Gender
 • American Garage Location California: Los Angeles
 • EU Garage Location Poland: Szczecin

Recent Profile Visitors

435 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  http://blog.scssoft.com/2018/03/squirrel-at-scs-making-truck-sims.html
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Drobna ciekawostka odnośnie tej mapy, to jest zaktualizowana wersja z https://eurotrucksimulator2.com/about.php#map .
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Miałem raczej na myśli samo odseparowanie portu bez głównego miasta.
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Co za problem dobudować sam port niczym Gdynia lub Europort?
 5. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Promy, jedyne sensowne rozwiązanie, prawdopodobne połączenia morskie bazując na tych realnych: Travemunde, Niemcy -> Lipawa, Łotwa Travemunde, Niemcy -> Windawa, Łotwa Travemunde, Niemcy -> Ryga, Łotwa Travemunde, Niemcy -> Helsinki, Finlandia Kilonia, Niemcy -> Kłajpeda, Litwa to chyba wszystkie możliwe kombinacje
 6. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeszcze odnośnie pojawienia się KRONE dwa razy jako licencjonowana nazwa oraz ta będąca parodią, w grze już były podobne przypadki, jak np. w DLC Italia, furgonetki marki Braco, które są parodią Iveco, chociaż same ciężarówki są w grze, oraz wszelka parodia maszyn CATa jako Mutt oraz DOG, a same silniki CATa na licencji pojawiły się w ATS, również naczepa HDS z żurawiem w ETS2 posiada z tyłu "S" stylizowane na takie same jakie naczepy Schwarzmuller mają na błotnikach.
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Idąc tropem KRONE, chyba można spekulować, że http://blog.scssoft.com/2011/04/still-working-on-trailers-for-ets2.html może być następnym pakietem.
 8. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Prędzej liczyłbym na połączenie morskie z Rostock'u, ewentualnie (bazując na realnych połączeniach) zostałby dobudowany port w Lubeska (sam port jak w Europort czy Gdynia, a nie całe miasto) z połączeniami do Lipawa, Windawa (Łotwa) oraz niedaleko Helsinki (Finlandia).
 9. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Raczej gdyby nie było pewne że obie ciężarówki pojawią się w 2018, to by nie zostały pokazany w tym filmie. Odnośnie map, przecież co rok robią jakieś dlc mapowe, więc nie wiem dlaczego mieliby nie zdążyć zrobić kolejnego (jedyną przeszkodą może być niewiele terenów do zmapowania (Bałkany i Irlandia)). I wciąż mam małe nadzieje na dodatki z tandemami i autokarami...
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  W opcjach gry, w zakładce "rozgrywka" znajduje się "tryb nawigacji" z możliwością: najlepsza, najkrótsza droga, małe drogi. Wydaje mi się, że zmiana tego może pomóc.
 11. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Kilka teorii odnośnie aktualizacji: Po pierwsze, "wsparcie dla stref czasowych" dla Anglii i przyszłego rozwoju mapy, można się spodziewać dodatku z Hiszpanią i Portugalią (Portugalia jest w tej samej strefie czasowej co Anglia) oraz dodatku od Słowenii aż po Grecję (Grecja również znajduje się w innej strefie czasowej, +2), warto również zwrócić uwagę, że zostały dodane granice dla państw na zachodzie (m.in. wspomniana Grecja). A po drugie, czysto teoretyczny dodatek z autokarami. Na nowych terenach (Włochy) ciągle pojawiają się zajezdnie i przystanki autobusowe (tak jak również we Francji i reszcie europy), raczej nie są dodawane dla estetyki. Zgaduję że gdyby Euro Coach Simulator było martwym projektem, już dawno byśmy nie uświadczyli na terenie Skandynawii i Francji nowych prefabów związanych z autobusami i autokarami.
 12. Nazwa Sugestii : Synchronizacja ładunków z serwerem przed dołączeniem i po skończonej grze. Opis Sugestii : Proponuję dodać automatyczną synchronizacje, a po przez synchronizacje mam na myśli: Synchronizacja ładunków graczy z profilem serwerowym. Zapisywanie pozostałego czasu na dostarczenie ładunku podczas opuszczania gry oraz dodawania go przy ponownym dołączeniu. Mam na myśli, że jeśli skończymy grę mając zlecenie, po ponownym dołączeniu okazuje się że mamy spóźnienie o kilkanaście godzin (w takiej sytuacji pozostaje tylko kontynuowanie na singlu) Myślę, że znalazło by się jeszcze kilka pomniejszych rzeczy przy których przydała by się synchronizacja. Przykładowe obrazki : Brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna? : Zgaduję, że nie tylko ja byłbym zadowolony z szybkiej możliwości tego samego zlecenia co znajomy i z możliwości sprawdzenie zleceń w okolicy oraz grać bez obawy, że będę musiał kontynuować podróż na singlu.
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  No nie, ale to chyba ma być DLC, czyż nie? Więc wypowiedziałem problem dlaczego nie może być to na MP (jak zostanie wydane).
 14. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Największymi problemami tego DLC na MP są trolle i niedoświadczeni gracze. To była by bardzo fajna sprawa jechać takim ponadgabarytem, gdzie 1/2 Scouty asekurują, np. ostrzegając że jedzie pojazd zajmujący całą ulicę...
 15. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Cóż, na Tandemy ciągle czekamy, a one były zapowiedziane ponad dwa lata temu... ciągle czekam. Takich dlc najbardziej mi brak, coś więcej niż mapy czy malowania - mechanika rozgrywki.