Jump to content
Unsupported version Read more... ×

ThePeri

Veteran Driver III
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ThePeri

 1. ThePeri

  akademia driftu by ranemoro & theperi

  Dwójka przystojnych mężczyzn w drogich, pięknych i szybkich furach pokonuje tysiące zakrentuw w poszukiwaniu swojej waifu. Piękne obraski.
 2. ThePeri

  Dyskusje na temat firm

  @MorpheusINC. A to dziwne bo ponad wymaganiami można przeczytać że:
 3. ThePeri

  Dyskusje na temat firm

  Pomijając fakt ewidentnego plagiatu, na jakiej podstawie reklama firmy Golden-Line została pozytywnie zaakceptowana, skoro w regulaminie reklam jest wyraźnie napisane: a właściciel reklamy ma tutaj konto od soboty? @Kap
 4. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Spat91 Wybaczam. Jako pokuta 13 tysięcy kilometrów przejechanych na terenach nowego DLC
 5. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Spat91 @Bratiszka Przecież już można jeździć po terenach nowego DLC na multi.
 6. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  W informacjach na blogu jest mowa o: Potwierdzenie.
 7. ThePeri

  Screenshots

 8. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Prawie jak Wielton. Hmmm...
 9. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Albo dlatego, że połowa szaf Rack w głównej serwerowni świeci się na czerwono ( ͡° ʖ̯ ͡°)
 10. ThePeri

  Screenshots

 11. ThePeri

  Problem z radiem

  Macie url do ESKA Warszawa: http://waw.ic.smcdn.pl/t042-1.aac?timestamp=1507050368&hash=0338c148fdf23b69ec747b38e6648d8e Działa na odtwarzaczu AIMP, co do winamp nie mam pewności bo nie posiadam. Co do ETSa to od pięciu minut (19:23) próbuje się połączyć.
 12. ThePeri

  Problem z modami

  Wyłączyć mody? Albo zrobić inny profil bez modów?
 13. ThePeri

  Ograniczenie Prędkości w skodach

  To obniżmy prędkość zestawów, ponieważ: który jedzie 89 km/h. Trzymajmy się "realu". Tak, dokładnie tak. To SCania z innym skinem, modelem, interiorem, dźwiękami, akcesoriami no i policyjnym ijo ijo (tak między nami, to na kierownicy ma znaczek jakiegoś Scout, nie wiem co to za firma może jakieś przyszłe DLC albo coś) Mogę się mylić, ale rozpędzają się szybciej, ponieważ są samochodami osobowymi, i nie ciągną za sobą przynajmniej 7 ton... i wgl. to ważą mniej i takie tam jakieś inne cyferki mają przy informacji o silniku. trailer_mass: 7000.0 Kiedy powstały? Moim zdaniem wypowiadasz się, jakbyś już ponad 2 lata siedział pośród "nas". A tymczasem... Ehh... sugestia dla mnie na nie, lecz jeśli przejdzie dalej, to nie zapominajcie obniżyć prędkości ciężarówek do 90. Trzymajmy się "realu".
 14. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Yyy @L3chu po lewej są akcesoria Streamline a po prawej dałeś Griffina
 15. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nowy update, nowe ośki:
 16. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  [offtop] @DudekAKADudek specjalnie w moim poście zamieściłem kolokację (całość wynikająca ze znaczeń każdego słowa osobno) "Jakoś tak" stosując partykułę słowa "Jakoś" oraz przysłówek słowa "tak". Mogłem zamiast tego po prostu napisać "prawdopodobnie" ,ale coś tak czułem że ktoś może się doczepić do mojego postu. Reasumując: ze świadomością umieściłem ten ciągnik siodłowy, ponieważ Tesla opublikowała tylko jedno zdjęcie/render, który jest widoczny w poście @Aves'a. Nie oszukujmy się, mamy 2017 rok większość marek stawia też na design oraz na aerodynamikę (zwłaszcza przy autach elektrycznych) a model firmy Nikola mniej-więcej może określać prawdopodobny wygląd trucka wydanego przez firmę Tesla, ponieważ stacji ładowania jest znacznie mniej niż paliwowych.[/offtop]<-(Tak, specjalnie to napisałem.) Zastanawia mnie co będzie jak Elon odpowie na post SCS'u i wyrazi chęć współpracy. SCS dostanie tajne projekty modelu i ciągnik Tesli dostanie status priorytetowy i będzie ją tworzył, żeby ją udostępnić wraz z prezentacją prowadzoną przez Teslę, czy będą czekali aż do września żeby zacząć nad nią pracę. Jeśli już współpraca dojdzie do skutku, to czy studio stworzy też prefaby imitujące stacje ładowania, czy tylko przerobi już umieszczone na mapie stanów.
 17. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jakoś tak:
 18. ThePeri

  2 bugi/błędy

  Konsola i wpisz g_set_weather 0
 19. ThePeri

  Screenshoty - Inne gry

 20. ThePeri

  Proszę o Pomoc z ETS2 MP

  Ehh... widzę, że proceder nabijania postów uaktywnił się w Polskiej sekcji... Do @denver848411 w steam zakładka beta wybierz "BRAK", skoro MP jest wspierany na najnowszej wersji ETSa to nie musisz posiadać public_beta. To powinno wystarczyć. Do @PyskatyPL czytałeś co on napisał? Nie? Proszę: I powiedz dlaczego wprowadziłeś go w błąd? +1 do postów i szybko VS reklamować? Tak z innej beczki, to Mod który akceptował jego post przeczytał jego zawartość? Z góry przepraszam, jeśli autor postu pomylił miejsca liczb i go zedytował, wtedy zapomnij o moich słowach.
 21. ThePeri

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Najbardziej wyczekiwane naczepy - plik base.scs, ładunki - nie widać, ośki dla ciągników - jedyne co znalazłem to malowania dla Volvo 8x4. Jak to będzie wyglądać? Naczepy ogólnodostępne dla wszystkich po update, DLC jako ładunki na te naczepy + dodatkowo ośki dla trucków, czy raczej all in one?
 22. ThePeri

  Dyskusje na Temat Kierowców

  Pozdrawiam oraz polecam gracza @ElectroMusic!. Bardzo pozytywna i sympatyczna osoba, jazda z nim to sama przyjemność. Szczególne podziękowania za wczorajszy konwój, który zleciał mi bardzo szybko.
×