Jump to content

ThePeri

Veteran Driver IV
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ThePeri

 1. Następnym razem polecam skorzystać z tego prawa na forum SCSu, zamiast tutaj. Tam miałbyś większą szanse na uzyskanie odpowiedzi dlaczego tak postąpili oraz czy w przyszłości planują je wprowadzić.
 2. XD daj DLC za darmo a Polak jeszcze będzie narzekał. Michelin też produkuje opony do naczep których w grze nie ma i nie widziałem żeby ktokolwiek na to narzekał.
 3. Wielkie pozdrowionka dla GTW. Pozytywni ludzie w zgranej ekipie w dobrych rękach zarządu, P O T Ę Ż N I E pozytywna atmosfera na discordzie, diament wśród VSek. Nie ma drugiej takiej na Polskiej sekcji.
 4. Dwójka przystojnych mężczyzn w drogich, pięknych i szybkich furach pokonuje tysiące zakrentuw w poszukiwaniu swojej waifu. Piękne obraski.
 5. @MorpheusINC. A to dziwne bo ponad wymaganiami można przeczytać że:
 6. Pomijając fakt ewidentnego plagiatu, na jakiej podstawie reklama firmy Golden-Line została pozytywnie zaakceptowana, skoro w regulaminie reklam jest wyraźnie napisane: a właściciel reklamy ma tutaj konto od soboty? @Kap
 7. @Spat91 Wybaczam. Jako pokuta 13 tysięcy kilometrów przejechanych na terenach nowego DLC
 8. @Spat91 @Bratiszka Przecież już można jeździć po terenach nowego DLC na multi.
 9. W informacjach na blogu jest mowa o: Potwierdzenie.
 10. Albo dlatego, że połowa szaf Rack w głównej serwerowni świeci się na czerwono ( ͡° ʖ̯ ͡°)
 11. ThePeri

  Problem z radiem

  Macie url do ESKA Warszawa: http://waw.ic.smcdn.pl/t042-1.aac?timestamp=1507050368&hash=0338c148fdf23b69ec747b38e6648d8e Działa na odtwarzaczu AIMP, co do winamp nie mam pewności bo nie posiadam. Co do ETSa to od pięciu minut (19:23) próbuje się połączyć.
 12. Wyłączyć mody? Albo zrobić inny profil bez modów?
 13. To obniżmy prędkość zestawów, ponieważ: który jedzie 89 km/h. Trzymajmy się "realu". Tak, dokładnie tak. To SCania z innym skinem, modelem, interiorem, dźwiękami, akcesoriami no i policyjnym ijo ijo (tak między nami, to na kierownicy ma znaczek jakiegoś Scout, nie wiem co to za firma może jakieś przyszłe DLC albo coś) Mogę się mylić, ale rozpędzają się szybciej, ponieważ są samochodami osobowymi, i nie ciągną za sobą przynajmniej 7 ton... i wgl. to ważą mniej i takie tam jakieś inne cyferki mają przy informacji o silniku. trailer_mass: 7000.0 Kiedy powstały? Moim zdaniem wypowiadasz się, jakbyś już ponad 2 lata siedział pośród "nas". A tymczasem... Ehh... sugestia dla mnie na nie, lecz jeśli przejdzie dalej, to nie zapominajcie obniżyć prędkości ciężarówek do 90. Trzymajmy się "realu".
 14. Yyy @L3chu po lewej są akcesoria Streamline a po prawej dałeś Griffina
 15. Nowy update, nowe ośki:
 16. [offtop] @DudekAKADudek specjalnie w moim poście zamieściłem kolokację (całość wynikająca ze znaczeń każdego słowa osobno) "Jakoś tak" stosując partykułę słowa "Jakoś" oraz przysłówek słowa "tak". Mogłem zamiast tego po prostu napisać "prawdopodobnie" ,ale coś tak czułem że ktoś może się doczepić do mojego postu. Reasumując: ze świadomością umieściłem ten ciągnik siodłowy, ponieważ Tesla opublikowała tylko jedno zdjęcie/render, który jest widoczny w poście @Aves'a. Nie oszukujmy się, mamy 2017 rok większość marek stawia też na design oraz na aerodynamikę (zwłaszcza przy autach elektrycznych) a model firmy Nikola mniej-więcej może określać prawdopodobny wygląd trucka wydanego przez firmę Tesla, ponieważ stacji ładowania jest znacznie mniej niż paliwowych.[/offtop]<-(Tak, specjalnie to napisałem.) Zastanawia mnie co będzie jak Elon odpowie na post SCS'u i wyrazi chęć współpracy. SCS dostanie tajne projekty modelu i ciągnik Tesli dostanie status priorytetowy i będzie ją tworzył, żeby ją udostępnić wraz z prezentacją prowadzoną przez Teslę, czy będą czekali aż do września żeby zacząć nad nią pracę. Jeśli już współpraca dojdzie do skutku, to czy studio stworzy też prefaby imitujące stacje ładowania, czy tylko przerobi już umieszczone na mapie stanów.
 17. ThePeri

  2 bugi/błędy

  Konsola i wpisz g_set_weather 0
×
×
 • Create New...