Jump to content

Gama

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Unlicensed

6 Followers

About Gama

 • Rank
  4t Ventilation Shaft
 • Birthday 12/14/1994

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  ONY, Poland
 • Preferred Trucks
  Scania
 • EU Garage Location
  Poland: Szczecin

Recent Profile Visitors

2197 profile views
 1. Spróbuj tej metody. http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/windows-7-activation-error-0xc004c008 Prawdopodobnie poprzednio system miałeś aktywowany za pomocą "sztuczek" - więc pewnie to jest powodem całego zamieszania.
 2. Na samym dole forum jest odnośnik "Oznacz jako przeczytane"
 3. W imieniu całej firmy BDDCargo gratulujemy następującym osobom: - Kadziu - Kacperovski - SpajkS - Adam82[PL] - JSM[PL] Każda z nich, w dniu dzisiejszym, zakończyła swój okres testowy z wynikiem pozytywnym, tym samym awansując na stanowisko pełnoprawnego kierowcy naszej firmy. Życzymy owocnej, dalszej współpracy oraz szerokiej drogi!
 4. Zgodnie z moją zapowiedzią, do naszego systemu zawitały osiągnięcia (są one widoczne w profilu każdego kierowcy). Ponadto w niedzielę odbył się "mini-konwój". Poniżej parę zdjęć wykonanych na postoju Wkrótce więcej aktualizacji. Pozdrawiam w imieniu całego zarządu BDDCargo.
 5. Nasza strona internetowa jest nieustannie rozwijania (oczywiście w miarę mojego wolnego czasu ). Już wkrótce pojawią się takie funkcjonalności jak podstrona umożliwiająca na organizowanie/zarządzanie konwojami wewnątrz-firmowymi oraz system osiągnięć. Ponadto rozbudowaliśmy wewnętrzny ranking firmowy. Na dzień dzisiejszy liderami w poszczególnych kategoriach są Co więcej poprawiono wiele błędów - zarówno od strony wyglądu jak i skryptu. Więcej funkcjonalności oraz poprawek już wkrótce. W imieniu całego zarządu BDDCargo dziękuję za tak duże zainteresowanie naszą firmą oraz za
 6. Gama

  Windows 10

  ESET śmiga na 10 bez problemów. Natomiast podczas próby minimalizacji ETS2MP wita mnie ekran śmierci. Ktoś ma podobny problem? Sterowniki aktualne.
 7. Click "Oui" or try to run multiplayer again
 8. Just select this in beta tab and click ok
 9. My game is crashing aswell. Log has been sent But thanks for the update
 10. Parę zaległych fotek Watacha H&C w natarciu! Moje nowe "wozidło"
 11. To i ja wrzucę zdjęcia z wczorajszego (dzisiejszego) konwoju Dzięki za trasę Panowie - do następnego
 12. Dzięki wszystkim za świetny konwój Do następnego!
 13. This feature is not working in multiplayer - as far as i know
 14. Ponadto nikt też specjalnie ich nie wyrzuca w powietrze. Po prostu dany gracz przejeżdża przez naczepy widoczne przez Ciebie, to silnik gry zachowuje się tak, jak został zaprojektowany i "rzuca" tymi naczepami. To nie jest wina gracza, który przez te naczepy przejechał
×
×
 • Create New...