Jump to content

_lhan Baba

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  585
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by _lhan Baba

 1. ETS 2 MP kodları demişsiniz onu düzeltin isterseniz. Benim aklıma direk sunucu kodları geldi
 2. Queen

  QVBkdr.png

  1. RequieB

   RequieB

   A very beautiful image. Officially I'm stuck. :wub:

 3. Bak sen anlamadın galiba. Oyunda ülke bayrakları kullanmak serbest ama siyasi içerikli her türlü isim, logo vs. kullanmak yasaktır. Oyun Kurallarına bakmanı tavsiye ederim.
 4. Şuanki siyasetçi için geçerli filan değil. Ona bakarsak Hitler, Stalin de siyasetçi fakat oyunda isimlerini kullanmak yasak.
 5. Herkese merhaba, Umarız yeni yıla harika bir başlangıç yapmışınızdır, 2018 yılı için ilk Herkese Açık Konvoyumuzu duyurmak için buradayız! Bu etkinlik 28 Ocak Pazar günü Türkiye saati ile 21:00' de Euro Truck Simulator 2' de gerçekleştirilecek. Bu sefer Italia DLC' sinde sürüş yapacağız! Zaman dönüşümüyle ilgili yardımcı olacak bir araç: https://notime.zone/L3iV0urjH2ocm Konvoy herkese açık olacak. Konvoy boyunca sizlere rehberlik edecek ve konvoy sırasında kimsenin kaybolmayacağından emin olacak olan konvoy kontrolörleri size yardımcı olacak. Konvoy, etkinlik için oluşturulmuş bir sunucuda y
 6. Happy Birthday best Support mate :) 

 7. Açıklamanın herkes tarafından duyulduğunu varsayıyoruz. /Moved to Turkish Archive
 8. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 9. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 10. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 11. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 12. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 13. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 14. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 15. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 16. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 17. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 18. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 19. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 20. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 21. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 22. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
 23. Selamlar, VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar. /Locked&Moved to Şirketler Arşiv due to inactivity for more than 30 days.
×
×
 • Create New...