{ Universal } Fox Bey

Members
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Cargo

About { Universal } Fox Bey

 • Rank
  What is a truck?
 • Birthday 12/30/98

Profile Information

 • Gender Male
 • Preferred Trucks MAN
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Not set
 • Known languages English - Turkish
 1. Universal Transport - EVRENSEL OLMAYA GELDİK

  Tabi ki discord kanalımıza gelerek aramıza katılabilir . Misafir üye olarak bize eşlik edebilirsiniz. İyi Günler . İyi Yolculuklar.
 2. Universal Transport - EVRENSEL OLMAYA GELDİK

  Teşekkür ederiz nice güzel seferlere. Hayırlı yolculuklar. Tekerinize taş değmesiz. Bu yollarda bir gün beraber direksiyon sallamak dileğiyle , hayırlı yolculuklar.
 3. Sürat Logistics I Hızımız Süratimizdir! [Yeni Bir Topluluk İçin]

  Hayırlı olması dileğiyle . Başarılarınızın devamını dileriz .
 4. Universal Transport - EVRENSEL OLMAYA GELDİK

  Hoşbulduk . Teşekkür ederim . Nice güzel seferlere . Tekerinize taş değmesin .
 5. Universal Transport '' SLOGANIMIZ '' Don't worry , be heavy. ( Dert Etme, Ağır ol ) '' HAKKIMIZDA '' Biz 4 kişi ( Onur (41) , Mehmet(36) , Tufan(18),Umut(18) ) olarak bu işe başladık ve kendi Transport'umuzu kurma kararı aldık. Universal Transport 07.08.2017 Tarihinde kurulmuştur. Yaş farkımız fazlasıyla olsa bile birbirimize uyum sağlayabildik. '' VİZYONUMUZ '' Üye ve Yönetici ayrımı yok. Sadece ciddi ve birbirini umursayan arkadaşlar dostlar var. Sende direksiyon sallayacağın arkadaşlarını umursayıp onları düşünüyorsan kuralları okuduktan sonra aramıza katılabilirsin . Senin için her zaman yerimiz var. '' KURALLARIMIZ '' - Yaş sınırımız +18'dir - Şu anda DLC zorunluluğumuz yoktur. - Discord olması ve mikrofon olması zorunludur. - Küfür , Argo ve Hakaret kesinlikle atılma sebebidir. - Konvoy sırasında sollama yapmak gerekli haller dışında yasaktır. - Konvoy da ki araç sıralaması önceden belirlenir. - Universal Transport'un her üyesi birbirinden haberdar olmak zorundadır. ( Bu sebep ile Discord zorunludur. ) - Konvoy sırasında önünüzdeki araçla ms'inize ve önünüzdeki kişinin ms 'ine göre mesafe bırakınız. - Steam de aktif iseniz Discord da en kötü AFK odasında bulununuz. '' İLETİŞİM '' Discord : https://discord.gg/76UkGyf Steam Grup : http://steamcommunity.com/groups/universaltransport Facebook Yönetici Profili : https://www.facebook.com/LeFoxJr4K Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/universaltransportets2/ Youtube Kanalımız : https://www.youtube.com/channel/UCE7t1AHCb57xhCjMD6te9gA?spfreload=5 ( Mesajınızı bu post altından iletebilirsiniz . Ör : Katılmak istiyorum. , Başvurmak istiyorum. Yaşınızı belirtiniz ve Steam ID'nizi bırakınız . ) '' BAŞVURU FORMU '' ( Doldurmak Zorunlu ) https://goo.gl/forms/UNPOnmzbGJbtwOY93 DİĞER OYUNLAR; Counter Strike: Global Offensive Amerikan Truck Simulator H1Z1 : King of The Kill PUBG Arma 2-3 Garry's Mod Grand Theft Auto V League of Legends Rocket League Payday 2 World of Warships World of Warplanes '' İLK GEZİDEN GÖRSELLERİMİZ ''