{ Universal } Fox Bey

Members
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Truck?

About { Universal } Fox Bey

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 12/30/1998

Profile Information

 • Gender Male
 • Preferred Trucks MAN
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Not set
 • Known languages English - Turkish
 1. Universal Transport - EVRENSEL OLMAYA GELDİK

  Tabi ki discord kanalımıza gelerek aramıza katılabilir . Misafir üye olarak bize eşlik edebilirsiniz. İyi Günler . İyi Yolculuklar.
 2. Universal Transport - EVRENSEL OLMAYA GELDİK

  Teşekkür ederiz nice güzel seferlere. Hayırlı yolculuklar. Tekerinize taş değmesiz. Bu yollarda bir gün beraber direksiyon sallamak dileğiyle , hayırlı yolculuklar.
 3. Hayırlı olması dileğiyle . Başarılarınızın devamını dileriz .
 4. Universal Transport - EVRENSEL OLMAYA GELDİK

  Hoşbulduk . Teşekkür ederim . Nice güzel seferlere . Tekerinize taş değmesin .
 5. Universal Transport '' SLOGANIMIZ '' Endişelenmeyin, ağır olun. (Dert Etme, Ağır ol) '' HAKKIMIZDA '' Biz 4 kişi (Onur (41), Mehmet (36), Tufan (18), Umut (18)) olarak bu işe başladık ve kendi Ulaştırma'larımızu kurma kararı aldık. Universal Transport 07.08.2017 Tarihinde kurulmuştur. Yaş farkımız fazlasıyla olsa. '' VİZYONUMUZ '' Üye ve Yönetici ayrımı yok. Sadece ciddi ve birbirini umursayan arkadaşlar dostlar var. Sende direksiyon sallayacağın arkadaşlarını okurmak isterse onları okuduktan sonra aramıza katılabilirsin. Senin için onun zamanlaması yerimiz var. '' KURALLARIMIZ '' - Yaş sınırımız +18 ' - Zorunludur ve şart olmamalı mikrofon olmalı. - Küfür, Argo ve Hakaret kesinlikle atılma sebebidir. - Konvoy başlatmak, yapmak, yerine getirmek. - Konvoy da ki araç sıralaması önceden belirlenir. - Universal Transport'un üyeleri birbirinden haberdar olmak zor olmalı. (Bu sebep ile Discord zorunludur .) - Konvoyda önceden ön plana çıkan araçla ms'inize ve önünüzdeki kişinin ms' ine göre mesafe bırakınız. - Buharla dezenfekte iseniz Discord da en kötü AFK odasında bulunmak. '' İLETİŞİM '' Uyuşmazlık: https://discord.gg/76UkGyf Buhar Grubu: http://steamcommunity.com/groups/universaltransport Facebook Yönetici: Https://www.facebook.com/LeFoxJr4K Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/universaltransportets2/ Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCE7t1AHCb57xhCjMD6te9gA?spfreload=5 (Mesajınızı bu yazı Öranda Katılmak istiyorum., Başvurmak istiyorum. Bu ' Buğu Kimbilir ' ve 'Buharlı Kim ' (Doldurmak Zorunlu) https://goo.gl/forms/UNPOnmzbGJbtwOY93 DİĞER OYUNLAR; Counter Strike: Küresel Tehlikeli Amerikan Kamyon Simülatörü H1Z1: Kill Kralı PUBG Arma 2-3 Garry'nin Modu Grand Theft Auto V Ligi Legends Roket Birliği Payday 2 Savaş Dünyası Dünyası '' İLK GEZİDEN GÖRSELLERİMİZ ''