Jump to content

Cache3380

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Truck?

About Cache3380

 • Rank
  No Cargo
 • Birthday 08/31/1995

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pozdrawiam kierowcę z firmy Blue-Trans Spedition [Blue-TranS] @[BTS] Keryu. Przez połowę drogi jechałem za tobą nie odstępując od ciebie ani na trochę (Oczywiście, musiałeś po jakimś czasie zjechać na bok przed Duisburgiem a ja dalej pojechałem do Osnabrucku) Takiego kierowcę to ja szanuję
 2. U mnie OBS wraz z najnowszą wersją Windows 10 też zaczął szwankować pod nagrywanie ale w moim wypadku wybrałem nagrywanie za pomocą nVidia Expierience. Przynajmniej mogę nagrać cały film jednocześnie gdy dzieje się coś ciekawego mogę nagrać klip który np. u mnie trwa 1 minutę ( może być dłuższy lub krótszy) ale co do obs to próbowałem różne konfiguracje pod samo nagrywanie i nadal filmy mi się zacinały. Jedynie żeby filmy mi się nie zacinały przy nagrywaniu za pomocą obs to rozdzielczość 480p...
 3. Witam. Dzisiaj grając w ETS2 chciałem przełączyć profil na inny (bo mam 3 profile i każdy różni się progresem i poziomem kierowcy) i wywalił mi błąd. Ale żeby to nie jeden ale natłukło mi z jakieś 20-30 błędów jeden za drugim. Aż w końcu się uspokoiło i co bym nie nacisnął to wszystkie błędy od razu wyłącza. Przyznam że nie miałem takich problemów nigdy.
 4. Przeinstalowałem TruckersMP i teraz po zminimalizowaniu gry i ponownym jej zmaksymalizowaniu gra się już nie zacina. Temat do zamknięcia.
 5. @[JT]Rosyjski Elektryk używam DirectX 9 jak na razie.
 6. Witaj. Problemy ustały ale w moim przypadku pojawił się kolejny. Po zminimalizowaniu gry i ponownym zmaksymalizowaniu gra się zacina i nie sposób jej ożywić. Pomaga jedynie ponowne uruchomienie.
 7. Witam. Dziś około 10 zacząłem grać na multiplayerze i było bez żadnych zacięć. Bez żadnych problemów. Wyszedłem z gry i chciałem ponownie wejść bo mnie wyrzuciło za duży ping. Pokazało mi że jest aktualizacja. Wiec klienta zaktualizowałem i załączyłem grę. To co się potem działo do był koszmar. Gra załączała mi się podwójnie i zaczęło grę tak ścinać że mną coś targało. Wziąłem uruchomiłem kompa ponownie i próbuje uruchomić MP. Ok. poszło ale nawet intro to jakiś pokaz klatek. chcę napomnieć że Wiedźmin 3, BF:V, PUBG działa mi w 60 klatkach na maksymalnych ustawieniach bez żadnych ścin. Ja próbowałem weryfikacje plików zrobić ale nie wykryło żadnych nieprawidłowości. Z kopem wszystko jest w porządku. Według mnie błąd w upadacie doprowadził przynajmniej u mnie do pokazu klatek. Może jest jakiś sposób żeby to naprawić. Jakieś pomysły?
×
×
 • Create New...